Samsun Karavan Parkı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 71
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 66,657
Ynt: Samsun Karavan Parkı

furkancancengiz' Alıntı:
ARAÇ İLE KARAVAN PARKA GİDEN YAN YOLA GEÇMEK İÇİN ÇARŞAMBA YÖNÜNDE DEĞİL DE ŞEHİR MERKEZİNE(BAFRA TARAFINA) DOĞRU YAKLAŞIK 750 METRE GİDİP ORADAN SAĞA DÖNDÜĞÜNÜZDE YAN YOLA(SAHİL YOLUNA) GEÇMİŞ OLACAKSINIZ. YAN YOLA GEÇTİKTEN SONRA GELDİĞİNİZ TARAFA GERİ DÖNECEKSİNİZ. YOL DİREKT OLARAK KARAVAN PARKA ÇIKIYOR.. DAHA ÖNCEDEN TAM BANDIRMA VAPURUNUN ÖNÜNDEN ARAÇ GİRİŞİ VARDI FAKAT BURADA UFAK BİR KAZA OLDU. BU YÜZDEN BU GİRİŞ KAPATILDI. BELKİ DE YAKIN ZAMANDA AÇILIR AMA ŞİMDİLİK EN KOLAY GİRİŞ ANLATTIĞIM GİBİ..

Furkan bey, bende tam dediğiniz şeyi yaptım, kısa bir mesafe sonra polis çevirdi bende geri dönmek zorunda kaldım. Saat 17.00 gibi çarşamba yönünden gelen trafik çok yoğun ulduğu için, sahil yolunun Çarşamba yönüne gidişini kapatılıyor, tek yönlü şehir merkezine doğru veriliyor.

Etiketler

furkancancengiz' Alıntı:
ARAÇ İLE KARAVAN PARKA GİDEN YAN YOLA GEÇMEK İÇİN ÇARŞAMBA YÖNÜNDE DEĞİL DE ŞEHİR MERKEZİNE(BAFRA TARAFINA) DOĞRU YAKLAŞIK 750 METRE GİDİP ORADAN SAĞA DÖNDÜĞÜNÜZDE YAN YOLA(SAHİL YOLUNA) GEÇMİŞ OLACAKSINIZ. YAN YOLA GEÇTİKTEN SONRA GELDİĞİNİZ TARAFA GERİ DÖNECEKSİNİZ. YOL DİREKT OLARAK KARAVAN PARKA ÇIKIYOR.. DAHA ÖNCEDEN TAM BANDIRMA VAPURUNUN ÖNÜNDEN ARAÇ GİRİŞİ VARDI FAKAT BURADA UFAK BİR KAZA OLDU. BU YÜZDEN BU GİRİŞ KAPATILDI. BELKİ DE YAKIN ZAMANDA AÇILIR AMA ŞİMDİLİK EN KOLAY GİRİŞ ANLATTIĞIM GİBİ..

Furkan kardeşim,
Forumda yapılan yazışmalar küçük harflerle yapılmalıdır.Büyük harflerle yapılan yazışmalardan (bağırma,sert konuşma vb ) anlamlar çıkarılabilir.

Arif Hüküm' Alıntı:
Furkan bey, bende tam dediğiniz şeyi yaptım, kısa bir mesafe sonra polis çevirdi bende geri dönmek zorunda kaldım. Saat 17.00 gibi çarşamba yönünden gelen trafik çok yoğun ulduğu için, sahil yolunun Çarşamba yönüne gidişini kapatılıyor, tek yönlü şehir merkezine doğru veriliyor.

yol yetersiz olduğu için büyük bir viyadük çalışması vardı. çarşamba tarafından başlıyor, ankara yoluna veya bandırma vapurunun biraz ilerisine(şehir merkezine) kadar devam ediyor. viyadük yapılırken bazı sıkıntılar oldu fakat bu yıl öyle bir durum olacağını pek sanmıyorum. selamlar

airboat' Alıntı:
Furkan kardeşim,
Forumda yapılan yazışmalar küçük harflerle yapılmalıdır.Büyük harflerle yapılan yazışmalardan (bağırma,sert konuşma vb ) anlamlar çıkarılabilir.

estafurullah hocam teşekkürler bilgilendirme için :smiley:

karavan parkın yanına denizin üstüne kurulan harika bir tatlı su havuzu ve aquapark yapıldı. bu sezon açılıyor. yakında daha detaylı fotoğraflar çekip paylaşacağım. samsun karavan park içinde bulunduğu su kayağı tesisi, plaj ve yan taraftaki havuzlarıyla tam bir tatil köyü haline geldi.

Bbb

Çok güzel görüntüler umarım tesisiniz birilerine örnek olurda bu güzel ülkemizde sizin gibi tesisler çoğalır.Samsunlu lar umarım kıymetini biliyordur.Kolay gelsin iyi bir sezon geçirmenizi dilerim.

Tabii,ben her sene gittiginde devamli cadir kurup kalanlar vardi,zaten kampin bir kismi cimen,slml.

Not: Resimlerde gordugunuz kapidan 50 metre evvel,resepsiyon var,evvela oraya ugrayin.

2013 Ağustos ayında tesislerinizde 5 gün iki karavan konaklamıştık. Gerek tesis olarak gerek personel ilgisi ve bakımı olarak çok memnun kaldık .Tekrar teşekkür eder önümüzdeki sezonda da çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Hüseyin Işıl

Bu hafta sonu eşimle Samsun'a gittik,gitmişken karavan parkını da gezelim dedik.Resim çekmedim,ama biraz küçük geldi bana.Sanırım 16 karavanlık bir alan.Çok dipdibe.Bu arada anayola bakan duvarı 3-4 m içeri alıyorlardı.Metrobüs geçecekmiş sanırım.Zaten dar olan alanı iyice daraltıyorlar.Çadır için alan çok kısıtlı.Oradaki görevli yer gösterdi,ama açıkçası biraz hayal kırıklığına uğradım alan konusunda.Ama tabi kamp güzel,sukay'ın yanıbaşında,wc vs var,panolar biraz eskiydi,eğer birde metrobüs dibine kadar gelirse çok daha gürültülü olur diye düşünüyorum.Onun haricinde gidilebilir bir yer diye düşünüyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR