Samsun Karavan Parkı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 71
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 66,661
Ynt: Samsun Karavan Parkı

Samsun Caravan Camping (Karavan Kamping)

Samsun şehir merkezine 3 km uzaklıkta sahil şeridi güzergahında, Belediye evleri sahil yolu yakınındadır,tarihi Bandırma gemisinin hemen yanıbaşında olan kamp, Sukay Su Kayağı Tesisi ile aynı alandadır.

Samsun – Ordu uluslararası kara yolunun çok yakınında olması her yönden gelen kampçılar için kolaylık oluşturmaktadır.

Koordinatlar: N 41°16’16″ E 36°22’17″

Karavan kamp bir gece ücreti: 15 tl - sıcak duş,elektrik,kablosuz internet dahildir.

Çadır kamp bir gece ücreti: 15 tl - sıcak duş,elektrik,kablosuz internet dahildir.

Diğer araçlar ile kamp(minibüs,taksi vb.): 15 tl - sıcak duş,elektrik,kablosuz internet dahildir.

KARAVAN KAMPIMIZIN SON HALİNİ GÖRMEK İÇİN GÜNCEL WEB SİTEMİZ HİZMETİNİZDEDİR...
http://www.samsunkaravankamp.com/

Etiketler

2013 eylül ayında bir gece kaldık. İzlenimlerim:
- Girişte sizi karşılayan yok. Kapıda bekliyorsunuz. Güvenlik görevlisi kafelerin olduğu diğer kapıda duruyor. Aynı şekilde günlük aracımla girmek ve çıkmak için kapıda 10-15 dakika bekledim.
- Ana yol kenarı olmasına rağmen gayet sessiz bir ortam var. Pek çok kampingten daha huzurlu.
- Duş ve tuvaletler bakımlı ve temiz.
- Hemen önü deniz kıyısı. Hava yağışlı olduğundan giremedim ama sanırım yazın giriliyor. Üstelik su kayağı vb. etkinlikler biz oradayken de yapılıyordu.
- Şehir merkezine çok yakın. Sahildeki park ve Bandırma Vapuru yürüme mesafesinde.

Giriş-çıkış sorunu da çözülürse dört dörtlük, modern bir tesis.
Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne tekrar teşekkür ediyorum.
Konya ve Bursa'dan sonra özellikle ANKARA ve İSTANBUL gibi şehirlerimize de böyle modern tesislerin yapılmasını bekliyoruz.

DSC01979

DSC01965

DSC01962

DSC01967

DSC01961

Bizler de aynı tarihte 5 gün kaldık . Görevliler çok ilgili ve kibarlar. Olumlu görüşlerle ayrıldık. Samsun Belediyesine ve kamp görevlilerine teşekkür ederiz.
Bundan sonra gelecekler için Sayın Ankırali' nin giriş çıkışlar için belirttiği konuya bir ilave olarak şunu söyleyebilirim. Kampa ulaşıldığında güvenlik kulübesinin bulunduğu ilk kapı yaya girişi için , araç girişi biraz daha ileride ve sürekli kilitli bulunduruyorlar . Lütfen ilk kapıda durunuz ve güvenliğe haber veriniz . O zaman koşup diğer kapıyı hemen açıyorlar. İlk kapıda durulmadan geçilirse görevli sizi daha geç farkedebiliyor. Mutlu geziler dilerim.

Hüseyin Işıl

KAPININ KİLİTLİ OLMASI TAMAMEN SİZİN GÜVENLİĞİNİZ AÇISINDANDIR :smiley: TESİSİMİZ SADECE KARAVAN PARKTAN İBARET DEĞİLDİR. HEMEN YANINDA YİNE SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE AİT OLAN HAVUZ VE AQUA PARK DA VARDIR. AQUA PARK'IN YANINDA ENGELLİLERE ÖZEL YAŞAM MERKEZİ(ENGELLİ HAVUZU, BASKETBOL SAHASI, REHABİLİTASYON MERKEZİ VS.) DE VARDIR. KARAVAN PARKIMIZIN BULUNDUĞU TESİS SAMSUN SUKAYAĞI PARKININ İÇERİSİNDEDİR. PLAJ, CAFE VE SU KAYAĞI TESİSİMİZ DE HİZMETİNİZDEDİR..

https://www.facebook.com/samsunsukay
https://www.facebook.com/samsunkaravankamping (yeni açılmıştır, takipte kalın.. )

furkancancengiz' Alıntı:
KAPININ KİLİTLİ OLMASI TAMAMEN SİZİN GÜVENLİĞİNİZ AÇISINDANDIR :smiley: TESİSİMİZ SADECE KARAVAN PARKTAN İBARET DEĞİLDİR. HEMEN YANINDA YİNE SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE AİT OLAN HAVUZ VE AQUA PARK DA VARDIR. AQUA PARK'IN YANINDA ENGELLİLERE ÖZEL YAŞAM MERKEZİ(ENGELLİ HAVUZU, BASKETBOL SAHASI, REHABİLİTASYON MERKEZİ VS.) DE VARDIR. KARAVAN PARKIMIZIN BULUNDUĞU TESİS SAMSUN SUKAYAĞI PARKININ İÇERİSİNDEDİR. PLAJ, CAFE VE SU KAYAĞI TESİSİMİZ DE HİZMETİNİZDEDİR..

https://www.facebook.com/samsunsukay
https://www.facebook.com/samsunkaravankamping (yeni açılmıştır, takipte kalın.. )
Teşekkürler, Samsun Büyükşehir Belediyesi.
Samsun ziyaretim de kampda kaldık.Engelliler özel yaşam merkez alan çalışması yeni başlamıştı, etkinlik alanını tümüyle sevdik, o günde bugün de son halini görünce tekrar teşekkürü borç biliriz.
Darısı uyuyan belediyelere,

Belediye olarak cok haklisiniz,Kapisinin olmadigi Istanbul Karavan Parkinin hali rezillik,kimin girdigi kimin ciktigi belli degil,hirsizi da ugursuzu da var.Dediginiz gibi ilk kapida durularak gorevlilere haber verilir ve hemen gelip kapiyi acarlar,cok cok tesekkurler belediye,Darisi istanbul,Ankara ve diger buyuk sehirlerimize.Slml.

Samsun Karavan Kamp'ın ;Düşünülüp hizmete konulmasında,emeği geçen;başta büyükşehir belediye başkanı olmak üzere,tüm emeği geçen belediye çalışanlarına şahsım ve karavancılar adına içten teşekkür ederim.
Darısı diğer illerimizin,helede Ankara'nın başına diyorum.

airboat' Alıntı:
Samsun Karavan Kamp'ın ;Düşünülüp hizmete konulmasında,emeği geçen;başta büyükşehir belediye başkanı olmak üzere,tüm emeği geçen belediye çalışanlarına şahsım ve karavancılar adına içten teşekkür ederim.
Darısı diğer illerimizin,helede Ankara'nın başına diyorum.
Ağaç bulursanız, kamp alanı kolay.

Samsun Büyükşehir Belediyesi çok örnek bir proje yapmış. Teşekkür için en azından Facebook sayfasını ziyaret edip beğenelim bence.

gezegen07' Alıntı:
Samsun Büyükşehir Belediyesi çok örnek bir proje yapmış. Teşekkür için en azından Facebook sayfasını ziyaret edip beğenelim bence.

Facebook sayfasına girerek yorum yazdım ve belediye başkanına teşekkür ettim. Belediye başkanı Gezenbilir üyelerinden yüzlerce destekleyici yorumları ve teşekkürü hak etti diye düşünüyorum.

https://www.facebook.com/samsunkaravankamping?fref=ts

Bu yaz (2013) Ağustos ayında Karadeniz e yaptığım gezide Samsundaki karavan parkında kalmak istedim. Akşam 17.00 gibi Samsuna vardığımızda iş çıkış saati nedeniyle yoğun bir trafik vardı. Parkın hemen önündeki kavşakta giriş kapalı olduğu için giremeyerek şehir merkezine doğru döndüm. Başka bir yerden girmeye çalıştıysam da başarılı olamadım. Tekrar kavşağa dönerek orada görevli Polis memuruna yol sordum. O da mesai saatleri girişi kapayarak trafiği başka yöne yönlendirdiklerini, Çarşamba yönüne 8-10 km devam ederek ışıklardan U dönüş yapmamı 3-5 km sonrada yan yola girerek kampa ulaşabileceğimi söyledi. İş iyice karmaşık bir hale gelince de ben kampa girmekten vaz geçerek Çarşamba yönünde devam ettim.
Hafta arası iş saatleri sonunda kampın önündeki kavşaktan giriş kapalı, (geçici bir durum olabilir ! ) yolu düşeceklerin bilgisine….

Kamp'a giden en iyi yol,yazdiginiz kavsaktan U donusu yaparak geri donmeniz ve sagdan Samsunspor tesisleri yazan tabelayi takip etmenizdir.Zaten Atanin gemisi Bandirma nerede deseniz cocuklar bile bilir,slml

IMG 4391

IMG 4393

ARAÇ İLE KARAVAN PARKA GİDEN YAN YOLA GEÇMEK İÇİN ÇARŞAMBA YÖNÜNDE DEĞİL DE ŞEHİR MERKEZİNE(BAFRA TARAFINA) DOĞRU YAKLAŞIK 750 METRE GİDİP ORADAN SAĞA DÖNDÜĞÜNÜZDE YAN YOLA(SAHİL YOLUNA) GEÇMİŞ OLACAKSINIZ. YAN YOLA GEÇTİKTEN SONRA GELDİĞİNİZ TARAFA GERİ DÖNECEKSİNİZ. YOL DİREKT OLARAK KARAVAN PARKA ÇIKIYOR.. DAHA ÖNCEDEN TAM BANDIRMA VAPURUNUN ÖNÜNDEN ARAÇ GİRİŞİ VARDI FAKAT BURADA UFAK BİR KAZA OLDU. BU YÜZDEN BU GİRİŞ KAPATILDI. BELKİ DE YAKIN ZAMANDA AÇILIR AMA ŞİMDİLİK EN KOLAY GİRİŞ ANLATTIĞIM GİBİ..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,084
Kaydolan Son Üyemiz
muraska6105

Çevrimiçi üyeler

Geri