Samsun Karavan Parkı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 71
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 66,665

fsirin

Karavan Yönetim
Yer
ISTANBUL
Web
www.nefer.com.tr
2010 Temmuzda Samsun'dan geçerken bir karavan parkı dikkatimi çekmişti. Akşam saati yanına gittiğimde kapı kapalı ve kimseler gözükmüyordu o nedenle daha detaylı bilgi yok. Bilen arkadaşlar burada paylaşabilirler. Koordinat : K41.27116, D36.37141
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]

Samsun Park1

KaravanPark2

Samsunpark3

SamsunPark4

Etiketler
Ynt: Samsun Karavan Parkı

Ferhat bey verdiğiniz koordinatların hangi GPS cihazına göre olduğunun bilmiyorum ama ekte verdiğim yer olabilir mi? Bir arkadaş daha sanırım buranın görüntülerini vermişti. Hatta Bandırma vapurunun olduğu yerdeydi sanırım.

Samsun karavan park

Ekli dosyalar

• samsun karavan parkı.kmz
    742 bayt · Görüntüleme: 259

ankirali' Alıntı:
Ferhat bey verdiğiniz koordinatların hangi GPS cihazına göre olduğunun bilmiyorum ama ekte verdiğim yer olabilir mi? Bir arkadaş daha sanırım buranın görüntülerini vermişti. Hatta Bandırma vapurunun olduğu yerdeydi sanırım.
Gösterdiğiniz yer doğrudur. Verdiğim koordinatı kontrol ettim düzelttim. Koordinat ondalık derece olarak verilmiştir. Ondalık derece kullanımı daha pratik, ben hep o şekilde kullanıyorum. Parkın yakınında bandırma vapuru da var.
[attachment=1]

Bandirma Vapuru1

Samsun karavan kampı ile ilgili topik :
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=59469.0

Doğu karadenizi çekme karavanla gezi planlaması yaparken burada görmüş ve yerini google earth üzerinden tahminen bulmuştum.
Ferhat beye burayı kesinleştirdiği için teşekkür ediyorum. Ancak gittiğimizde yine kimseciklerin olmaması ihtimali canımı sıktı.

Bandirma Vapurunun oldugu parkda biz 2008 yilinda kalmistik ,ozaman bu levha yoktu yada biz görmedik.Yaninda Polis noktasi vardi ve beraber baya sohbet ettilk.Temiz bir yerdi ve yakinda su ve Tuvaletlerde vardi.

Selamlar.

Geçen yaz Bandırma vapurunu gezmek için karavanlarımızı bu kampingin önüne parketmiştik.

Temiz ve bakımlı bir yere benziyordu. Kamp bölgesi çitlerle çevriliydi ve kapısında güvenlik görevlisi vardı. Kampın içinden plaja geçilebiliyordu. Karavanların koyulduğu yerler ise daha çok otopark gibiydi ve ağaç gölge vb. imkanları zayıftı.

Sanırım bir kaç gün Samsun'u gezip görmek için rahatlıkla kullanılabilir ancak uzun süre kalınabilecek bir yer gibi düşünmek zor olur.

Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam günlük 25 TL idi.

Selamlar,

Doğan

ankirali' Alıntı:
Samsun karavan kampı ile ilgili topik :
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=59469.0

Doğu karadenizi çekme karavanla gezi planlaması yaparken burada görmüş ve yerini google earth üzerinden tahminen bulmuştum.
Ferhat beye burayı kesinleştirdiği için teşekkür ediyorum. Ancak gittiğimizde yine kimseciklerin olmaması ihtimali canımı sıktı.

Gittiğimizde ramazan ayında ve iftar saatiydi. Büyük ihtimalle bekçi iftara gitmişti diye düşünüyorum. Herhalde normal saatte orada birileri vardır. Güzel ve temiz bir tesis gibi görülüyordu. İçeride de 2 karavan vardı ama görünürde kimseyi görmedim. Ben de beklemeden birkaç fotoğraf çekip yola devam ettim.

Geçtiğimiz temmuz ayında orda konakladım .Ben çok memnun kaldım.Gece devamlı gezen size herhangi bir ihtiyacınız varmı diye soran görevlileri .wc duş ve plajdan yararlanma imkanı park yerinde elektriği olan güzel bir yer :Görevlilerle konuştuğumda yeni bir işletme olduğu ve tanınmaya çalıştıklerını söylediler.Gün boyu dolaşan temizlik elemenlerı sayesinde denize sıfır şirin bir yer.Etraftaki ağaç fideleri de büyüyünce dahada güzel olur bence.

Selam Arkadaslar ben gecen yaz Karadeniz turu yapdim ve cok güzel yerleri gördüm hele Samsunda Kavan parki cok güzeldi cokda temiz ve servisi bizleri memnun etmek icin kosturup durdular Türkiyeye geldigimde isallah tekrar oralara gitmeyi düsünüyorum sizlerede tavsiye ederim gitmeyenler icin

070820101219

Kampın hemen yanında Bandırma Vapurunu gezme fırsatıda var cok hoşumuza gitti, kampın hemen karşısında market de mevcut oradanda alışveriş yapılıyor
oranın görevlisi bana burda bir yabancılar pazarı olduğunu söyledi bizde öyleden sonra otobüsle oraya gittik cevreyide cok güzel yapmışlar sizlere fotograf sunamayacağım cünki malesef o kısım silindi
yanlızca elimde birkactane kaldı

070820101244

Tanju bey'in gezisinde dikkatimi çekmemiş.. Oldukça temiz ve düzenli bir yere benziyor. Paylaşım için teşekkürler.

Diğer belediyelere de örnek olması dileğiyle...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.