SAFİR T 14

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kahraman826 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,359
Ynt: SAFİR T 14

metal gövde bulursanız alın ve sonra direkt fabrikasına gidip düzelttirin . bende kullanıyorum hatta mücahit arkadaşımızla bile buluşmalara katıldık keyifli bir silah.

Etiketler

http://www.hobisilah.com/index.php?topic=13357.0 bir bak istersen alt kısmı kompozit pilastik üst kısmı metal olarak belirtmişti arkadaş burda fiyatıda makul

konuyu dağıtmak istemem. Aslında çokda alakasıs değil red-dot la atış yapanınız varmı çok merak ediyorum nışan alması nasıl 5.5 çaplı havalı silahıma almak istedim safirden silahıma uyumluydu ama tuzlu geldi vazgeçdim :(

AIM RT4 01

Açik reddotlar hareketli hedeflere hizli atişlar için tasarlanmiştir. İşigi objenin uzerine denk getirdinmi tetige bas mantik bu zaten obje ve tüfek ikiside hareket halinde hassas bir atiş imkansiz ;)

Merhaba Arkadaşlar,
Ben safir T-14 İstanbul 212 grup müdavimlerindenim.İsterseniz yardımcı olabilirim.Organizasyonlara katılmak isteyen arkadalara yardımcı olurum.

Bizde silah bir hastalıktır,T 14 safir'de var tabiki envarterde.
Plastik olmasının tek dez avantajı seri atışa çevirelememesidir,onun dışında korozyon vs uzun ömür gibi durumlar için avantajdır.
İlk alındığında fabrika yoluda görülür mutlaka,geldikten sonra ise bir sorun yaşanmaz.
Atışlarda ilk 3 atıştan sonra namlu soğoması için atış araları biraz beklenmesi gerekir.
Görünüm açısından hoş bir silahtır ve oldukça hafiftir,seside tatminkardır.
Hedef,nokta atışlarda fevkaladedir.Görüntü itibarı ile caydırıcılığı oldukça tatminkardır.
Ruhsat çıkartırken ilgili memur istemeye istemeye ruhsatı verir ;D

dalyan' Alıntı:
Bizde silah bir hastalıktır,T 14 safir'de var tabiki envarterde.
Plastik olmasının tek dez avantajı seri atışa çevirelememesidir,onun dışında korozyon vs uzun ömür gibi durumlar için avantajdır.
İlk alındığında fabrika yoluda görülür mutlaka,geldikten sonra ise bir sorun yaşanmaz.
Atışlarda ilk 3 atıştan sonra namlu soğoması için atış araları biraz beklenmesi gerekir.
Görünüm açısından hoş bir silahtır ve oldukça hafiftir,seside tatminkardır.
Hedef,nokta atışlarda fevkaladedir.Görüntü itibarı ile caydırıcılığı oldukça tatminkardır.
Ruhsat çıkartırken ilgili memur istemeye istemeye ruhsatı verir ;D

:D

Arkadaşlar,

Ben www.tabancatufek.com üyesiyim. Çeşitli yerlerde buluşmalar gerçekleştirir, atış organizasyonları yaparız. Bu tüfekle ilgili oldukça uğraşmışlığımız var. Lütfen ilgili foruma girerek yorumları ve incelemeleri okuyun.

Bu tüfek av için değildir. Genellikle AR grubu yivlilere meraklı olanlar bu meraklarını baskılayabilmek için alırlar. Fakat yaşadıkları sorunlar çok fazladır. Henüz ölümlü bir kaza duymadım ama yaralanma sayısı oldukça yüksek. Tüfek hiç beklenmedik bir anda kırıma uğruyor. Bu kırım genellikle ka-boom (lütfen ilgili forumda aratın) şeklinde oluyor ve bu sorunda elinizi-gözünüzü kaybetmeniz işten bile değil. En önemli uyarı. Sakın tüfeği oldukça yaygın yapıldığı şekilde full auto hale getirmeyin, dayanmıyor. Bir kaç tanesini darmadağın olurken gördüm.

Tüfeği zevk için kullanmak istiyorum, hoşlanıyorum diyorsanız, saygı duyarım. O takdirde aldığınızda önce fabrikada mekanik olarak tam çalışır hale getirtin ve kullanırken mutlaka kaliteli bir koruyucu eldiven ile atış gözlüğü kullanın.

Selamlar

bu hafta sonu soğucak yaylasında safir buluşması var 2 günlük kamplı.

36 KALİBRE BİR TÜFEK HAREKETLİ AVLARDA KULLANILMAZ ZATEN KULLANIM ALANI DAR BİR KALİBRE ANCA GÖRÜNTÜSÜNE ALINIR BENCE

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri