Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ates Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11,452
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 297,319

Etiketler
Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri...

ALOOOO GÜNAYDIN DEDİK YAW ;D ;D ;D ;D

(İlla bağırmam mı lazım) ;D ;D ;D ;D

Murat abi, Alihay (hayır, mühür felan yok ;D)

Günaydın,

ben hem ağır işitirim, hem de hep gecikirim ;D geç gelirim ;D
:smiley: pardon :smiley:

Gitmek için telefonunu bekliyorum Murat abi....

alihay' Alıntı:
alp abi nasılsın?

Teşekkürler,
Çok iyi sayılmam, düşündüğün için sağol...

Sen nasılsın?

Hafta sonunda Kırıkkale' deki yarışta Mersin' den yarışan Kemal bey ve co-pilot' uyla tanıştım (Kurt Holding)
tanıyorsan selam söyle, Ok?

Herkese tekrar günaydın. Tamam Alp doktordan çıkayım çaldıracağım. Bu arada fotoğraf makinası da getiriyorum, yükseltmenin fotolarını çekeriz ;D ;D ;D

VARHUB' Alıntı:
Herkese tekrar günaydın. Tamam Alp doktordan çıkayım çaldıracağım. Bu arada fotoğraf makinası da getiriyorum, yükseltmenin fotolarını çekeriz ;D ;D ;D

Oki doki... ;D

Güvenç Off Road' a paylaşımları yeni yapıyorum, bakın isterseniz... ;D ;)

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=54528.msg648643#msg648643

Alfonse' Alıntı:
Teşekkürler,
Çok iyi sayılmam, düşündüğün için sağol...

Sen nasılsın?

Hafta sonunda Kırıkkale' deki yarışta Mersin' den yarışan Kemal bey ve co-pilot' uyla tanıştım (Kurt Holding)
tanıyorsan selam söyle, Ok?

alp abi yarın görüşürüz muhtemelen 2.Tarsus off road oyunları var, selamlarınızı iletirim

alihay' Alıntı:
alp abi yarın görüşürüz muhtemelen 2.Tarsus off road oyunları var, selamlarınızı iletirim

Tanıyor musun? Anlamadım....

Bak, makinaları bu....

[attachment=1]

Çok sağlam insanlar, lütfen unutma selamımı....

Sevgiyle kardeşim, Sağol..... Bide bana "abi" deme ;D (Amca deseydin bari ;D)

1G5T2L4W4G1U4K3L7S8G7H3T

yavuz-çelikel' Alıntı:
alp murat ne işler çevirdiniz merak ettim.

Yaw işte getleri taktırdık, biraz eksoz ile oynadık falaan filan, her zamanki şeyler yani ;D ;D ;D ;D

Seninkinin yanında söylenecek şeyler değil ama ;) ;D ;D ;D

yavuz-çelikel' Alıntı:
alp murat ne işler çevirdiniz merak ettim.

4.5 inch lift, 33 lastik, ayna mahruti değişimi, otomatik şanzman vites devirlerini ayarlama sistemi, çelik tamponlar, ön arka uzaktan kumandal 1200' lik vinç, tavan, chip tuning, borla performans eksos, rock slider, komple alt kaplama, 7 sis farı, kompresorlu ön arka kilit, heavy duty rot amortisörü, texas antenli uhf fm am telsiz, 500 watt takoz, çadırlı römork, en kralından inverter, snorkel, moon vizor, bug vizor, pro comp -1 ET değerli jant, gps, devamlı online google earthli lap top, çeki demiri, uydu telefonu, abs iptal düğmesi, hep lpg hem cng sistemi, separatörlü direk filtre... v.s.

Hatırlayabildiklerim bunlar...

;D ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR