Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ates Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11,452
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 297,296

Etiketler

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri...

ufukozkan' Alıntı:
Aksam uzeri cay :smiley: :smiley: Ingiliz usulune benzedigi icin jeepciler pek talep etmemis gibi :smiley: :smiley: :smiley:

Ama bu saatte bana uyar :smiley: :smiley:
Abi çaylar Türk üsülü de ocakta kaynaya kaynaya haşlandı.. :D Ocakçı gelsin demler gene.. :D

Kriz var arkadaşlar, öyle sürekli demle çayı, içen olmasın, bayatlasın, at gitsin olmasın lütfen ;) :smiley:...

Ünal Bey, Esra ile kazanızdan dolayı tekrardan çok geçmiş olsun. Çırak çocuğun son durumu nedir? Siz nasılsınız?

cırak iyi evinde şimdi ama 10 gün hastaneye pansumana gidecek banada gelince elimdeki ve yüzümdeki yanıklar açısı dindide izleri uzun zaman alacak iyileşmesi için iyi tarafı ise saçlarımı sıfır numara kestirmek zorunda kaldım ve esindi hiç eksik olmuyo başımda :smiley:) esiyo ama nerden e siyo çözemiyorum :smiley:

:smiley:

Verilmiş sadakanız varmış. Saç uzar, izler geçer. Allah beterinden saklasın.

ulusotomotiv' Alıntı:
cırak iyi evinde şimdi ama 10 gün hastaneye pansumana gidecek banada gelince elimdeki ve yüzümdeki yanıklar açısı dindide izleri uzun zaman alacak iyileşmesi için iyi tarafı ise saçlarımı sıfır numara kestirmek zorunda kaldım ve esindi hiç eksik olmuyo başımda :smiley:) esiyo ama nerden e siyo çözemiyorum :smiley:
Geçmiş olsun ne oldu?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR