S100 Sevdalısı Arkadaşlar Buraya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muhacir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,612

Etiketler
Ynt: S100 Sevdalısı Arkadaşlar Buraya

Merhaba arkadaşlar,eski toyota kullanıcısıyım,sattım epeydir araçsızım,s100 leri takip ediyorum biraz,
ülke şartlarına göre fena araçlar değilller,parça sıkıntısı,usta sıkıntısı yokdur,her usta anlar hemen hemen,
genel olarak offrada olan ilgi 2 el araçları araçları inanılmaz fiatlara çekmiş durumda,s100 ler bu konuda cazip durumda,
araştırma içindeyim bakalım kısmet olursa düşünmüyorda değilim,saygılar

Merhaba arkadaslar,
bahçe işinde kullanmak üzere (yolu da çok bozuk), bir 4 çeker almayı düşünüyorum. Methini duyduğum ve tipini de çok begendiğim için S100 düşündüm. Bakımlı ve alımlı da olmasını istiyorum.
Asağıdaki linkte satılan aracı çok beğendim, ancak satan hakkında hiç bir şey bilmiyor. Kimin topladığı da meçhul. Sadece fiyatının 21 bin olduğunu söyledi. Kolay yoldan gidip görme şansım da yok. Ben Edirne'deyim, araç Tokat'ta. Araç hakkında fikri olan, yardım edebilecek b,r arkadaş varsa çok sevinirim:

Dodge Fargo Fargo Model 23.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 319157983

20161014 171700

slm bende aranıza katıldım 4x4 düm oldu sonuda
aracımı elektronik ateşlemeye cevirecem malzemeleri nerden teymin edebilirim bodrum civarında yadımcı olacak usta varsa sevinirim.
B6ypCwFh1wE

B7WH3GNgONB

B6YNF7ihZge

herkese selamlar... mart sonu itibarı ile s100 4x4 üm oldu kapalı kasa.. 31.5inch mt lastik var perkins 3.9 dizel araç... ilginç bir tecrübe. bir aydır kullanıyorum ilk başta ben ne yaptım lan dedim... şehir içinde kullandığımda kabus gibiydi... ön görüşe alışmak zaman alıyo... 700km asfalt offroad karışık kullandıktan sonra şu an bir kere daha ne kadar iyi bir seçim yaptığımı anlıyorum.. çok ilginç bir araç cidden. yanlız arkaya dif kilidi şart gibi duruyo... daha önce uygun yollu yaptıranlar olduysa çözümlerini duymak isterim.

Ynt: S100 Sevdalısı Arkadaşlar Buraya

s100 sevdalısı Arkadaşlar esas mesleğim MF traktör ve işmakinaları tamirciliği Bunun yanında on yıla yakın devlletin resmi kurum ihalelerinden s100 W100 PW150 Araçlar aldım komple bakımlarını yaptım buaraçlar üstünde çok uğraştım. Sizlere gerek tamir bakım gerek yedekparça ,tabiki yeni veya çıkma temininde yardımcı olurum Aydın/NAZİLLİ de ikamet etmekteyim. Diesel benzinli benim için değişmez. İş yerimi 2007 yılında kapattım takımlarım duruyor ayrıca elimde yeni , temiz cıkma parçalarda var. Emekliyim yaş 53 vaktim bol yazarsanız sizlere yardımcı olmaya çalışırımSelamlarGsm0532330759
merhaba yeni bir dodgee s100 almak istiyorum cift kabin bana bitane land olur arac toplasanız kca toplarsınız

Dodge sevdalısı abilerim hepinize saygılarimla birkac soru soracağım
bende bir Dodge almak istiyorum ama
bu araç hakkında hiç bir bilgim yok
1 bu araçların parça sorunu varmı
2 bu araçların dağ bayır yani offroad yapılacak kemikli bir aracmıdır
Saygılarımla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.