S100 Sevdalısı Arkadaşlar Buraya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muhacir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,615

Etiketler

Ynt: S100 Sevdalısı Arkadaşlar Buraya

mehmet_jkl' Alıntı:
merhaba ersel bey aracınız cok güzel olmuş yaptığınız değişiklikleri garaj bölümünde vs paylaşsanız da bizlerde faydalansak diyorum.
Saygılarımla.
selam dostum kusura bakma sonradan fark ettim o yüzden cevap geç kaldı .bende isterim ama paylaşmayı ama bizim sorunumuz işin görsel boyutu ile bir resim çekecek adam bulamıyoruz adamı bulsak makina olmuyo o yüzden bizde görsel takip işini bıraktık

Anladım ersel bey ilginiz için teşekkürler. Eğer bir s100 sahibi olursam örnek alacağım araçlardan birtanesi de sizin aracınız olacaktır

Arkadaşlar Karadeniz yaylalarında gitmediği yer yok. araç değişikliğinden malesef satıyorum. Kullanıcı dostların dediği gibi nerede sürerseniz sürün ben gitmem demiyor. Fiyat 8000TL

Fotoraf 2

Dodge

:D :D :D BUNLARIN HANGİSİNİ YAPMAK DAHA DOĞRU OLACAK EĞER ELİNİZDE STİKIR VARSA ÜZERİNE UYGULAMA YAPIP GÖNDEREBİLİRİM vnalbant@stargazete.com adresine aracınızı ve istediklerinizi gönderin yapıştırmadan görme şansınız olsun

1 12eemm2y

1 12eemm2

1 12eem

1 12rl

1 12r

abi bence sticker filan yapma şerit at bırak hele o LR fotosu olan sticker i hiiiç koymada ;D

selam ben savaşçıda kararsız kaldım çok güzel duruyor aynısı olabilecekse ona sıcak bakıyorum lr çalışmaydı araya kaynamış yüklerken fotoğrafları numaralarıyla yüklemiştim yinede teşekkürler

1 12h

doççu arkadaşlar s100 arka lsd li diff isteyen düşünen olursa benimle irtibat kursun zira elimde kusursuz 1 tane var

Ersel abi selamlar...... ben bi patladım anca kafayı kaldırabiliyorum..görüşmeyeli iyisindir inşallah. koca oğlan nasıl hayattamı yenişimi geldi. bundan sonra sık sık buralardayım haberleşelim abi. bu arada bi araç üstündeyim anlaşabirsek yeni başlık açıcam inşallah :smiley: dizel S100 tabiki 4X4

muhacir' Alıntı:
Ersel abi selamlar...... ben bi patladım anca kafayı kaldırabiliyorum..görüşmeyeli iyisindir inşallah. koca oğlan nasıl hayattamı yenişimi geldi. bundan sonra sık sık buralardayım haberleşelim abi. bu arada bi araç üstündeyim anlaşabirsek yeni başlık açıcam inşallah :smiley: dizel S100 tabiki 4X4

Vayy Kardeşim,
hoşgeldin. 2 sene oldu kayıpsın.
inşallah herşey yoluna girmiştir.
selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR