S100 Sevdalısı Arkadaşlar Buraya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan muhacir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,691
Ynt: S100 Sevdalısı Arkadaşlar Buraya

Merhabalar,
Bende Dodge aşkıyla yananlardan biriyim. Bütçeme uygun bir araç arıyorum. Malum sitede dolaşırken aşağıdaki aracı buldum sizce nasıl alınır mı?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-kamyon-kamyonet-dodge-fargo-4x4-kamyonet-88694217/detay
Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Etiketler

:D :D :D selam öncelikle çekme belgeli araç alacak arkadaşlara bunun trafiğe işlemleri için dosya ruhsat vb 1000 tl ye yakın bir mebla ödemeleri gerektiğini hatırlatmak isterim uğraşmasıda cabası bunların ardından muayenesini yaptırmanız gerekiyor fakat çekme belgeli araçların birçoğu (vergisinden dolayı bekleyenler hariç) iyi bir bakım onarım gerektiriyor
aşağıda linki bulunan aracımı 8-9 ayda topladım en son ayna mahruti ve aks bilyalarıyla işçilik dahil 1000 tl ödedim ondan öncesinde ilanda yazdığım tüm işlemleri yaptım mp3 çalar ve kolonlar dışında ki her şey araba içindi 3000 tl ye yakın para harcadım sizinde haberlerde gördüğünüz üzere istanbul 2. köprü bitti maç oynanıyor bu yüzden aracımı satıyorum almak isteyen olursa bir şekilde anlaşabilirim defender suzuki tarzı cip yada bineklede takas yaparım yeterki 1. köprüden geçsin bu sitede mehmet abi var ve diğer arkadaşlarda parça ve sorun çözümüyle yakından ilgililer ama ben tamircide zaman harcamak istemiyorum diyorsanız biraz daha sorunsuz araçlara yönelin en azından ruhsatı sorunsuz araçlar daha mantıklı olur. 1.köprü olmasa aracımı satmayıda düşünmem fakat 8 saatte köprüyü geçince olaya bakışım değişti

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-arazi-araclari-ben-daha-iyisini-satana-kadar-en-iyisi-buaciklamalarini-okuyun-70499119/detay/

Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim.
Öncelikle neden güldüğünüzü anlamadım.
Bütcem max6000tl civarı olduğu için böyle bir aracı sordum imkanım daha yüksek olsa daha derli toplu bişeylere bakabilirim
bütcem dahilinde önerilerinize acığım s100 olmak şartıyla -bütcem dahilinde olmasada önerin nasılsa alamayacağım :smiley: -

mehmet_jkl' Alıntı:
Merhabalar,
Bende Dodge aşkıyla yananlardan biriyim. Bütçeme uygun bir araç arıyorum. Malum sitede dolaşırken aşağıdaki aracı buldum sizce nasıl alınır mı?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-kamyon-kamyonet-dodge-fargo-4x4-kamyonet-88694217/detay
Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

merhaba,
araç oldukça iyi duruyor ama ilk etapta bile yaklaşık 1000 tl masrafı var,lastikler%40 demiş,bu büyük ihtimal muayeneden geçemez demekki 4 lastik alınacak 6,50x16 lassa koysanız 225 tl tanesi sadece bu 900 tl eder,arka kapak,stoplar ve elktrik tesisatı çekilmesi 100 tlden fazladır buda demektir 1000 tl yi geçtiniz,satıcı muayeneye hazır demiş ama tüv e göre hazırmı,bir kontrol ve bakım en az 100-150 tl,
üzerine başka masraf yapmasanız evrak işlemleri varki bana kalırsa ilk etapta harcayacağınız para 3000tl gibi...karar sizin

tabi bunun birde aracı yaşağdığınız yere götürmesi var..çekme belgeli ise yolda yürütemeyebilirsiniz...kamyon yada çekici derseniz oda bir masraf.
bakmadıysanız birde buna bakın.makul gibi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-dodge-4x4-arazi-canavari-77113303/detay

merhaba,

kullanım amacınıza uyarsa birde bu araç var,ben geçen sene baktığımda oldukça düzgündü

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-arazi-araclari-full-yeni-toplanmis-88753151/detay

merhaba orhun bey ilginiz için teşekkürler aslında tek kabin bişeyler düşünüyorum ama istediğim gibi bi araç bulamazsam fikrim değişabilir.Durmak yok araştırmaya devam :D

:D :D :D SELAM ÖNCE GÜLEN YÜZ İCİN CEVAP VEREYİMart niyetli degilim her mesajıma yazıyorum farklı anlamı varsa hemen keserim arac içinde dizel tek kapı müthiş arac bende önceki sahibindeyken :Dsulanmıstım nasip olmadı 1. köprüden sonrada aracımı satıyorum 6000 varsa 8500 e gezenbilire verecegim 12 taksitle kalanını kredi kartınızla düşünürseniz alın derim inanın kimse satacagı araca sıfır ayna mahruti takmaz 3000 tl en iyimser masrafınız olacak arada 1000 tl var gönlüm dizeli almanızdan yana ama fiyatı biraz fazla gözünüzü karartırsanızda olur hayırlısı

Öncelikle k.bakmayın dikkatli bakmamıştım mesajlarınıza. Kafamda karışık olmasından kaynaklı yanlış anlamışım. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Aslında bütçemi zorlayarak 6000 e çıkardım o yüzden temkinli davranıyorum birde s100 sevdası aklımı başımdan aldı. :D Bu sebeple araç alırken kör olmak istemiyorum.

mehmet_jkl' Alıntı:
merhaba orhun bey ilginiz için teşekkürler aslında tek kabin bişeyler düşünüyorum ama istediğim gibi bi araç bulamazsam fikrim değişabilir.Durmak yok araştırmaya devam :D
hayırlısı artık,inşallah istediğiniz gibi birşey bulursunuz,orduda bir tek kabin var kırmızı ve yakışıklı bir araç ama 3 senedir muayene yokmuş...enson 6400 diyordu

o aracın sahibiyle görüştüm araç biraz sıkıntılı gibi vize masrafının yanında aksesuarı vizede sıkıntı cıkarır gibi.

bn de bir dodge sevdalısıyım.bu da benim canavar 83 model :smiley:

Fotoraf0274

Grnt1051

:D :D :D bu fiyata bu çapta araç gerçekten zor bir daha düşünün derim
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=87215.msg1157288#msg1157288

s100 den keyif almak istiyorsanız ilanı inceleyin son 1 ayda aynamahruti dif keçeleri el fren teli vb tüm bakımlarını yaptım 1.köprü nedeniyle satıyorum köprü geçişine engel olmayan araçlarla değişim olabilir

SAM 0793

merhaba ersel bey aracınız cok güzel olmuş yaptığınız değişiklikleri garaj bölümünde vs paylaşsanız da bizlerde faydalansak diyorum.
Saygılarımla.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR