S100 4X4

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan keros Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 145
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 146,268

Etiketler
Ynt: S100 4X4

saTILIK DODGE 4X4

Korsan002

BENİM DOÇUMDA BENİ HİÇ YOLDA BIRAKMADI BEN İSTEDİĞİM ÇAMURA GİRİP ÇIKTIM HİÇTE YOLDA KALMADIM .ALTINDA SIFIR LASTİKTE VAR Hİ. YOLDA BIRAKMADI SİZİMKİ GİBİ DEĞİL ÖN DEFRANSİYEL APARATLI ARKALAR BÜYÜK TAM Bİ OFFROAD ARACI

Yunus bey başta olmak üzere bilgi ve fotoğraf paylaşan herkese teşekkürler. :smiley:

dopdolu bir konu başlığı olmuş. keyifle okudum her bir iletiyi.

biraz daha detaylı araştırayım dodge ları :D

herkese iyi günler. dodge s100 kasasına uyumlu yeni nesil dizel motor tavsiyesine ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim. tekrar hayırlı günler.

karabağlarda akmercanlara birbakın derim dodgeye perkins motor ilaç olacaktır imkan var ise 250 pw tadından yenmez zor şartlarda yolda bırakmaz

Selam arkadaşım bende s100 aracına perkins 4-236 kontaktan stoplu kalem enjektörlü dodgenin fabrikasyon motorunu tavsiye ederim Bu motorlar 87-90 modele kadar PW150 89-91 AS250 dodge araçlarda orj bulunmakta. Ben uzun seneler dodgelerle uğraştım,çok sayıda S100-W100 benzinli araçlara motor taktım.Motor kulaklarını ayarlama ve şanzımanla motoru birleştime açısından en kolayı ayrıca orj fabrikas gibi olur aracın ,zaten perkins motorun volantmuhafazasına senin aracın şanzımanı direkt olarak uyar şan çevre civataları bile aynidir tadilat grekmez sadece motor kulaklarını kaydıracaksınız. FİAT 50NC motoruda takıla bilir ama çok tadilat volant muhafazaya ara flanş yapılması gerekir.kulaklar çok uğraştırır bide 50NC motorurunun elektrik aksamı 24 volttur.En önemlisi araç ruhsatının dizel olması ve alınan motorun modelinin araç yaşı ile ayni veya üst model olması.SELAMLAR takıldığınız konularda yardımcı olurum MEHMET ALİ EGELİ NAZİLLİ 5323307959.

BENİM S100 DE 75 BEYGİR 50 NC MOTORU VAR KARTER DEĞİŞİKLİĞİ YAPARAK TAKTIK.AŞIRI GÜÇLÜ.BİR KERE KULAK KOPARDI ONUN DIŞINDA SIKINTI OLMADI...

öncelikle selamın aleyküm :
dodge s100 var 1983 model 4*4 arkadaslar emin olun bi land roverdan daha fazla zevk veriyor ve daha az maliyet ile bücceyede yardım ediyor araba cok oturaklı ve asla gitmem demiyor ben aracımı dizel motora cevirdim ve cokta memnunum araba orjinalinden kuru makaslı sadece yüselmek yapmanız ve lastik almanız yetiyor :smiley: dedemden kaldı bana cift kabin siteyjin emin olun bu araba kötülecek araba değil

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR