Rubicon 2.8 Crd Paylaşım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kağan KARAHANBEYLİ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 71
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,710
Merhaba aktif olarak Jeep Wrangler Rubicon 2.8 CRD kullanan kişiler varsa cuma günü izmirden araç alacağım servise sokacağım ve araç zaten servis kayıtlı ama özellikle şuna bakmalısın dediğiniz bir şey varmı ? Aktif olarak 2.8 kullanan kişiler varsa ve kısıtlı süremde yardımcı olurlarsa çok sevinirim, teşekkürler.

Etiketler

Allah nasip ederse bu hafta sıfır rubicona kavuşacağım ve tecrüblerimi alacak olanlara da dilim döndükçe paylaşacağım arkadaşlar

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan bey ve Ali bey'e hayırlı olmasını dilerim, sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle...

Yaklaşık 3 aylık bir rubicon kullanıcısıyım şimdi nasip olursa Tar Otodan Tolga bey ile aracımı mad rock yapacağım aynı zamanda yabancı forumları iyicene araştırdıktan sonra aracıma yazılımda eklettim bu tarz konularda sorusu olan olursa elimden geldiğince cevap vermeye çalışırım malum sitede pek cevap veren yok. :smiley:

Hakan bey ve Ali bey'e hayırlı olmasını dilerim, sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle...

Yaklaşık 3 aylık bir rubicon kullanıcısıyım şimdi nasip olursa Tar Otodan Tolga bey ile aracımı mad rock yapacağım aynı zamanda yabancı forumları iyicene araştırdıktan sonra aracıma yazılımda eklettim bu tarz konularda sorusu olan olursa elimden geldiğince cevap vermeye çalışırım malum sitede pek cevap veren yok. :smiley:
Hayırlı olsun size de, güle güle kullanın, Şimdilik flanş spacer taktırdım. Lastikler biraz dışarı çıktı, sway bar çalışmıyordu, onu da bugün söküp tamir ettim.
Eşim de kullandığı için şu an yükseltme yapamıyorum :smiley:

Hayırlı olsun size de, güle güle kullanın, Şimdilik flanş spacer taktırdım. Lastikler biraz dışarı çıktı, sway bar çalışmıyordu, onu da bugün söküp tamir ettim.
Eşim de kullandığı için şu an yükseltme yapamıyorum :smiley:
hepize Allah kazasız belasız masrafsız keyif dolu kullanmak nasip etsin ben hiç kullanılmamış tampon buldum birinden ayrıca amerikadan panjur ve led almaya çalışacam sizde paylaşayım resmi
aracı siyah aldım buna çok yakıştığı için

0167d4ae9c680eab16d9f407696e0caa

hepize Allah kazasız belasız masrafsız keyif dolu kullanmak nasip etsin ben hiç kullanılmamış tampon buldum birinden ayrıca amerikadan panjur ve led almaya çalışacam sizde paylaşayım resmi
aracı siyah aldım buna çok yakıştığı için

Ekli dosyayı görüntüle 59372

Amerika dan kargo ücreti fena oluyor. Getirecek bir tanıdık yoksa, aliexpress e de bakmanı öneririm. Çinden ücretsiz kargo oluyor çoğunlukla.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu model sadece amerikada var bakalım bir yolunu bulacağım ayarlarsam sizede bilgi veririm
ayrıca yeşil her zaman efsana renk ,)

Daha önce www.extremeterrain.com sitesi nin yetkilileri ile görüşmüştüm olabildiğince ılımlı insanlar kendileri aynı zamanda www.carid.com adresinde fiyatlar çok makul. Ben son 5 gündür Tar Otodan fiyat beklemekteyim aracım için şayet anlaşabilirsek uğraşmadan anahtar teslim oraya yaptıracağım ama olmazsa araç ile bir italya veya almanya yaparım diyorum gittiğimde her şeyi üstüne takar geri öyle dönerim hem fiyat makul olur hemde biraz kafa dinlemiş olurum. :smiley:

Daha önce www.extremeterrain.com sitesi nin yetkilileri ile görüşmüştüm olabildiğince ılımlı insanlar kendileri aynı zamanda www.carid.com adresinde fiyatlar çok makul. Ben son 5 gündür Tar Otodan fiyat beklemekteyim aracım için şayet anlaşabilirsek uğraşmadan anahtar teslim oraya yaptıracağım ama olmazsa araç ile bir italya veya almanya yaparım diyorum gittiğimde her şeyi üstüne takar geri öyle dönerim hem fiyat makul olur hemde biraz kafa dinlemiş olurum. :smiley:
müthişsin bence de gidersen süper olur

Benim aracım şuan 260 HP

Şehir İçi: 12 Litre
Şehirler Arası: 9.3 Litre
Arazide: 15 ile 19 Litre arası değişiyor.
Ortalama 60 / 70 kuruş diyebiliriz. ( Genel olarak arazi ağırlıklı kullandığm için.)

Son düzenleme:

normal şartlarda 200 hp kağan kardeşim demi bunlarda ortalamalar kaç gösteriyor ayrıca 260 hp ye nasıl çıkarttın öğrenmek isterim sağlıcakla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri