ROMORK-KARAVAN Sevdasına düştüm sizlerle beraber yapalımmı.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ORHANBIYIKLI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,475
Ynt: Romork-karavan Sevdasına Düştüm Sizlerle Beraber Yapalımmı.

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar,
Güzel günlerde sağlıkla ve keyifle kullanın.
Benim aklımda olan sizinkine benzer fakat araç başka olacak, niyetim eski ford transit alıp onu römork haline getirmek. Bakalım ne zaman başlayabilirim?
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim ,ben aradığımı tam olarak bulamadım inşallah sizin proje değişikliğe uğramadan hayata geçer.

Etiketler

daisuki' Alıntı:
Kolay gelsin çalışmanızı ilgiye takip ediyordum hatta başlamadan bitti diye düşünmüştüm :smiley: tekrar başlaması sevindirdi.Lakin küçük bir eleştiri kusura bakmayın sanki biraz küçük olmamışmı ölçüleriniz nedir bir sakıncası yoksa açıklayabilirmisiniz ?

teşekkür ederim ara vermedim sadece aradığımı bulamadım ,o yüzden biraz uzadı iş ,yakında bitecek inşallah, ölçüler benim istediğim gibi olmadı malesef 110 kupa bulabilseydik biraz daha rahat olacaktı boy,içten içe 210 cm.,normal defender kamyonet kasası ,sadece üstünü kapatıyoruz .ben normalden biraz alçak olmasını istedim (12 cm)

drankara' Alıntı:
kolay gelsin.. aradığınızı en sonunda bulmuşsunuz. daha doğrusu bulduğunuzu aradığınız hale çevirmişsiniz gibi görünüyor ;)

aynen öyle dostum ,eldeki malzemeyi düşüncelerime uydurmaya çalışıyorum ama uydurma birşey olmaması için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorum. :D

Serkan.Ozkan' Alıntı:

sağolasın .
bu arada jantlarda geldi.

DSC02851

sonunda römorkun bitti ufak tefek işleri var onlarıda burada ben yapacağım.

DSC03335

DSC03326

Ekli dosyalar

• DSC03334.JPG
    DSC03334.JPG
    136.5 KB · Görüntüleme: 327

Tebrik ederim,düşünceniz ile birlikte güzel bir römork karavan olmuş..
Daha detaylı fotoğraflarını görme şansımız olur umarım..

Arkadaşım römork karavan konusu olunca hooooop noluyo bakim die hemen daldım mevzuya kusuruma bakmayın ;D
Kullandıgın def enderin üzerindeki cadır için bayagı zamanlar kafa yordum lakin aracın bağlanması konusunda bnde takıldım kaldım
Ne yapim diye düşünürken youtube de (gerçi görmüssünüzdür ) bir römork karavan hakında bir video izledim usa ve avustralya bu konuda uzman anladığım kadarıyla
Videoyu izledikten sonra bir arkadasımla bayagı bir zaman arge yaptık imalatı hususunda zaman problemimiz olduğu için vazgeçtim beliki ilginizi ceker die sive linki atacağım hatta ürün üzerine scooter taşıma vb bazı modifikasyonlar konusun da bayağı kafa patlattık ama zaman işte bi izleyin bakalım görüşlerinizi yazarsınız

http://youtu.be/Hr_rmlNnSGs
Buda ikincisi
http://youtu.be/XxvfDTaUVAo

Orhan bey römork işini siz halletmişsiniz ben yeni gördüm daha 8)
Bu arada römork için aldıgınız aracı resimlerden gördüğüm kadar ile askeriyeden almışsınız hayırlı olsun 2011 yılında bende borusandan freelander aldım fakat defender 110 hayranıyım. Bu askeriyeden def almak için hagi prosedürleri takip etmem lazım yada nereye başvurmam lazım bu konuda bana yardımcı olursanız sewinirim şimdiden tesekkürler saygılarımla ayhan çapar 05323453387

asy35' Alıntı:
Arkadaşım römork karavan konusu olunca hooooop noluyo bakim die hemen daldım mevzuya kusuruma bakmayın ;D
Kullandıgın def enderin üzerindeki cadır için bayagı zamanlar kafa yordum lakin aracın bağlanması konusunda bnde takıldım kaldım
Ne yapim diye düşünürken youtube de (gerçi görmüssünüzdür ) bir römork karavan hakında bir video izledim usa ve avustralya bu konuda uzman anladığım kadarıyla
Videoyu izledikten sonra bir arkadasımla bayagı bir zaman arge yaptık imalatı hususunda zaman problemimiz olduğu için vazgeçtim beliki ilginizi ceker die sive linki atacağım hatta ürün üzerine scooter taşıma vb bazı modifikasyonlar konusun da bayağı kafa patlattık ama zaman işte bi izleyin bakalım görüşlerinizi yazarsınız

http://youtu.be/Hr_rmlNnSGs
Buda ikincisi
http://youtu.be/XxvfDTaUVAo

videodaki modeller römork karavan sınıfında gerçekten harika modeller çok fonksiyonlu beğenmemek heveslenmemek mümkün değil.

Sayın ORHAN BIYIKLI
Resimlerinizde römork karavan imalatı yapım asaması ve muhtesem finali gördüm ellerinize saglık
Hayallerimin işlerimin yogunlugu nedeniyle yapamamanın üzüntüsünü ,sizlerin basarması ile mutlu oluyorum
Çekme karavan hikayenizi resimlerle anlatımınız da cok güzel olmuş
Orhan bey sizden ricam
Cekme karavan def kupasını sanırım askeriyeden almışssınız bnde. Askeriyeden halka satısa cıkarılan bir defender 110
Toplamak istiyorum
Fakat neredn alınır nereye müracat edilir , ne gibi belgeler istenir arac lar nasıl secilir hasar durm bilgisi vs
Hiç bir bilgim yok , lakin siz bunu basarmıssınız
Bana bu konuda hangi yolu izlemem konusunda yardımcı olrsanız cok mutlu olurum simdiden tesekkür ederim. Saygılarımla ayhan çapar 0532 345 33 87

arkadaşlar uzun süre siteye giremedim ilginize çok teşekkür ederim
ayhan beyle telden görüştük

20140529 102313

Çok güzel olmuş iyi günlerde kullanın.

Gereksiz dip not: Benim hayallerimi neden hep başkaları yapıyor ? ???

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri