ROMORK-KARAVAN Sevdasına düştüm sizlerle beraber yapalımmı.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ORHANBIYIKLI Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,515

ORHANBIYIKLI

Zirve
arkadaşlar merhaba uzun süredir gezenden ayrı kaldım ,çoğunuzun bildiği gibi defenderimi devirdikten sonra ,onu kamp aracı haline dönüştürmüştüm ,bu kamp ve hafif off beni bayağı sardı :D
fakat kamplarda araç üstü çadırı açtığım zaman araç bağlanıyor bunu telafi için bir römork-karavan yapmak istiyorum bunun için bana 110 def.kupası lazım biryerlerde birşeyler biliyorsanız yardımcı olurmusunuz? herkese şimdiden teşekkür ederim.benim def.in şu anki hali.

DSC01509

Etiketler
Ynt: ROMORK-KARAVAN Sevdasına düştüm sizlerle beraber yapalımmı.

110 def kupası ile çekme karavan ??? konu ilginç :smiley: umarım hayallerinizi gerçekleştirirsiniz başarılar diliyorum.

takip...

bir tane 73 model land 90 sw buldum,son care ona yöneleceğim ama gönlümde yatan 5 kapı 110

Kırıkkale ihalelerini takip edebilirsiniz. Orada önden hasarlı motoru bitik araçlar olabilir. Ya da Ankara hurdacılar sitesini gezmenizi öneriyorum. 2 sene önce 350 tane gelmişti . Bayağı sattılar Kalanları kiloyla satıyorlar herhalde ;D

sırada ankara ve izmir var nasılsa biryerlerden bulacağım elbet.

istanbuldan bi ışık gözüktü bakalım hayırlısı.

tahmin ettiğm şeyi yapaçaksanız çok çılgın birşey olacak galiba. :smiley:

kolya gelsin
kupayı İnşallah en kısa zamanda bulursunuz

fikir harika takip edelim bakalım

seyrantepe eski sanayinin arkalarda land orhanın mekanının çevresinde 1-2 sene önce bir kaç tane görmüştüm , birde atatürk sanayide birkaçtane sağlam landci var bir şansınızı deneyin.

İst:ümraniye san. yan yolda motoru olmayan bir hurda yatıyor, ilgilenin derim.

bayayhan' Alıntı:
seyrantepe eski sanayinin arkalarda land orhanın mekanının çevresinde 1-2 sene önce bir kaç tane görmüştüm , birde atatürk sanayide birkaçtane sağlam landci var bir şansınızı deneyin.
hepsini tanıyorum haberleri var .ilginize teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.