Romantische Straße Rotasında 2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ebru Yetim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,495
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 160,775
Ynt: Romantische Straße Rotasında 2012

Mola yerinden yola çıktıktan yaklaşık yarım saat sonra tepelik bir yerde ufak bir köye girdik adı Theologos.

160

159

161

163

164

Etiketler

Arabayı köyün okulunun bahçesinde bulunan ücretli otoparka bırakıp gezmeye başlıyoruz..

167

Bu arada gezi fotoğrafçımız Ebru'yu da unutmayalım.Bu ahşap mavi panjurlar daha önce gezdiğimiz Mikanos adasındaki evlere çok benziyor.Nede olsa bir eğe klasiği...

IMG 2902

185

189

183

182

Köyde çok güzel zeytin ve zeytinyağı satan ufak butik dükkanlar var.Bizde beğendiğimiz bir dükkandan bunları aldık.O zaman biraz pahalı gelmiş idi.Ancak yurda dönüpte şişedeki zeytinyağını salatalarda kullandıktan sonra niye bir kaç şişe daha almadık diye biraz hayıflandık doğrusu.

172

196

Yaklaşık bir saat önce verdiğimiz mola yerinde hafiften bir şeyler atıştırmış idik.Karnım pek aç değildi doğrusu.Ancak videodada seyredeceğiz görüntüleri görünce Ebru ben yiyemem demesine rağmen sırf tatmış olmak için kuzu çevirme ve yunan kokoreçiden
tattım.Kuzu çevirmeyi devamlı yağlayıp döndürdüklerinden olsa gerek çok yumşak ve lezzetli idi.Ancak Yunan kokoreci ise benim ağız tadıma göre sınıfta kaldı.

http://www.youtube.com/watch?v=Tui0euv1PIk

198

Evet gün boyu süren ada turumuzu tamamlayıp,feribot kalkış vaktinden iki saat önce gelip arabayı teslim ediyoruz.Hemen limanın yan tarafındaki kaferteryanın sahilinde çocukları denize sokuyoruz.

201

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri