Rize Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Karadeniz Otoyolu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 108
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,690
Ynt: Rize Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Mithatcan' Alıntı:
bende bi işaret koyayım konuya;

Rize- PAZAR'lıyım ve bir PAZAR aşığıyım memleketimi çok severim.. 15 gün oldu istanbula gelelim ama 1 aya kalmaz tekrar gitmeyi düşünüyorum..

PAZAR'a bu son gidişimde AYDER ÇAMLIHEMŞİN yaylarında özellikle offroad amaçlı geziler yaptım. Ve o taraflarda bu konu ile ilgilenen kimsenin olmadığı kanısına vardım..

Burdan bütün rizeli hemşerlerime seslenmek istiyorum... 1 aya kadar tekrar PAZAR'da olacağım orada 1tane cj ve 1 tane zj aracımız var.. 2 araç gezmek artık zevkli olmuyor.. orada bize eşlik edecek yeni dostlara arkadaşlara muhabbeti bol güler yüzlü insanlara ihtiyacımız var açıkçası....

Merakım; acaba RİZE tarafına offroad amaçlı bi gezi düzenlemelimiyiz?????
mito korayıda alalım saglam bi sponsorla istanbuldan bi rize çıkarması yapalım bu yaz ikizdereden anzer anzerden ovit ordan ispir erzurum palandöken dönüş artvin üzerinden hopa ordan bi gürcistana dalarız :smiley: nede olsa komşiiiii memleket batumdan geri sahilden kıyıykıyı trabzon anlatması nakadar güzel ama dimi tek sorun bi akartakıt firması bulalım sponsor :smiley: hayata geçirmek gerek
bu arada bu yaz bu rotayı ben l200 le gezdim hemde daglardan yoldan bile deyil del 10 günde
i dediler nana hep kirayisun arabayi uşak dedi her gören varsınlar dedinler akilli olup dünyanın kahrını çekecegine deli olalım dünya bizim kahrımızı çeksin

Etiketler

evedilaz' Alıntı:
mito korayıda alalım saglam bi sponsorla istanbuldan bi rize çıkarması yapalım bu yaz ikizdereden anzer anzerden ovit ordan ispir erzurum palandöken dönüş artvin üzerinden hopa ordan bi gürcistana dalarız :smiley: nede olsa komşiiiii memleket batumdan geri sahilden kıyıykıyı trabzon anlatması nakadar güzel ama dimi tek sorun bi akartakıt firması bulalım sponsor :smiley: hayata geçirmek gerek
bu arada bu yaz bu rotayı ben l200 le gezdim hemde daglardan yoldan bile deyil del 10 günde
i dediler nana hep kirayisun arabayi uşak dedi her gören varsınlar dedinler akilli olup dünyanın kahrını çekecegine deli olalım dünya bizim kahrımızı çeksin
valla denız abı cok guzel olur yazın olursa ben varım her yaz koydeyım yanlız pek sarmıyo yaylaları dolasmak
Mithatcan' Alıntı:
bende bi işaret koyayım konuya;

Rize- PAZAR'lıyım ve bir PAZAR aşığıyım memleketimi çok severim.. 15 gün oldu istanbula gelelim ama 1 aya kalmaz tekrar gitmeyi düşünüyorum..

PAZAR'a bu son gidişimde AYDER ÇAMLIHEMŞİN yaylarında özellikle offroad amaçlı geziler yaptım. Ve o taraflarda bu konu ile ilgilenen kimsenin olmadığı kanısına vardım..

Burdan bütün rizeli hemşerlerime seslenmek istiyorum... 1 aya kadar tekrar PAZAR'da olacağım orada 1tane cj ve 1 tane zj aracımız var.. 2 araç gezmek artık zevkli olmuyor.. orada bize eşlik edecek yeni dostlara arkadaşlara muhabbeti bol güler yüzlü insanlara ihtiyacımız var açıkçası....

Merakım; acaba RİZE tarafına offroad amaçlı bi gezi düzenlemelimiyiz?????
mıthatcgm bu ne hız rıze ıstanbul arası mekık dokuyorsun ;D kıskanıyorum valla

Beyler öncelikle bir hafta sonu kacamagi yapalim. rize gurubu olarak benimde en buyuk fantazim yayladan yaylaya karadeniz yapmak bir hafta gibi bir surede bulusunca detayli konusuruz. 4/5 araç ideal rakam yakalariz gibime geliyor.

bu arada bulusunca kastirirsak kesin akraba falanda çikariz.

valla ben NAİBİ'yim

benim pazar'dan başka bi yerde akrabam yok valla ama eminimki ortak tanıdıklarımız vardır ...

buradan haberleşip bir gezi düzenlersek ben katılırım... Dersenizki ; karadenize açılalım onada kabul yeterki görüşüp bi muhabbet edelim DERIM!!!

herkese selamlar......

Bu arada bende Rizeden akrabalarımı bulurum belki ;D

acemi80' Alıntı:
Bu arada bende Rizeden akrabalarımı bulurum belki ;D

akrabalarınız varmı Rizede;

Yani görüştüğünüz veya varlığından haberdar olduğunuz varmı acaba..... Eğer varsa eğer bulmanız kuvvetle muhtemel; rize çok büyük bi yer olmadığından herkes birbirini tanır ve sizinde işiniz kolaylaşır...

Mithatcan' Alıntı:
akrabalarınız varmı Rizede;

Yani görüştüğünüz veya varlığından haberdar olduğunuz varmı acaba..... Eğer varsa eğer bulmanız kuvvetle muhtemel; rize çok büyük bi yer olmadığından herkes birbirini tanır ve sizinde işiniz kolaylaşır...

Evet var Mithatcan bizden gidip orada birikisi ile tanışan oldu. Birde ben telefonla irtibat sağlamayı başarmıştım. Ama henüz gidip hepsi ile tanışma araştırma şansım olmadı.

acemi80' Alıntı:
Evet var Mithatcan bizden gidip orada birikisi ile tanışan oldu. Birde ben telefonla irtibat sağlamayı başarmıştım. Ama henüz gidip hepsi ile tanışma araştırma şansım olmadı.

Abi inşallah seni akrabalarına kavuştururum...

Ben 1 aya kadar tekrar gidicem olmazsa ben senin için araştırırım.. Sevenleri kavuştururum Sevaba girerim :smiley:)))

Mithatcan' Alıntı:
Abi inşallah seni akrabalarına kavuştururum...

Ben 1 aya kadar tekrar gidicem olmazsa ben senin için araştırırım.. Sevenleri kavuştururum Sevaba girerim :smiley:)))

Saol Mithatcan. İstanbul da biri ile telefonda irtibat kurmuştum bir ara devamını getiremedim

Mithatcan' Alıntı:
Abi ozaman sen bizim akrabamız ol... Eğer gidersek bizimkilerle tanıştırırım seni olursun bizden sende :smiley:

Tamam senle emmoğlu olalaım Mithatcan (belkide öyleyiz) :D

mete abi madem bizdensin emmioglu degil. emiceogli
bu buluşma işini bir kiviralim ..

RedlinE' Alıntı:
mete abi madem bizdensin emmioglu degil. emiceogli
bu buluşma işini bir kiviralim ..

Haklısın bu arada şiveyide kapmam lazım :D Emiceogli

Biz burda dejenere olduk ;D ;D ;D

Herkese Merhabalar;
Adım Hamdi Küçük, Rize /Çayeli 'ndenim. Ancak Ardeşende Yaşıyorum, Henüz yeni açılan bir otelde yöneticilik yapıyorum, Rizenin turizmi ve tatil yerleri ile ilgili kültürel bir site çalışması içindeyim. Bahara kadar bitirmek istiyorum. Bitirince sizinle paylaşmak istiyorum. Bu arada bu konuda hertürlü resim , yazı, belge vs. paylaşımı yapacak arkadaşlarada şimdiden teşekkürlerimi bir borç biilirim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR