Rize Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Karadeniz Otoyolu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 108
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,685

Etiketler

Ynt: Rize Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

ınsallah bu sene gıdersınız esra hanım ınanın yaylalara cıkınca coooooooook bol fotograflar cekeceksınız ve tabıatı gorup 2 gun daha kalayım dıyeceksınız
eftaLYa' Alıntı:
kayıp ötesi valla. ama birazda kısmet durumu. ne zaman bu yaz gidiyorum desem birşey çıktı..

emre kardeş bende buyukkoy kimsin nesin kimin nesisin. naıyeden sonra fabrika tarafdan ikinci alimyeri bostanli ..sen_?

biz hacıogullarındanız asıl soyadımız odur ama sonra yarımız hacıoglu yarımız yıldırım oldu,cayelinde toptancı var cay seker yag sıvı ayg bilumum seyler satar muhtar vahit yıldırım bizim amca cocuklarıdır..

RedlinE' Alıntı:
emre kardeş bende buyukkoy kimsin nesin kimin nesisin. naıyeden sonra fabrika tarafdan ikinci alimyeri bostanli ..sen_?
emreyildirim' Alıntı:
slmarkadaslar bende cayeli/buyukkoy-yani leroz danim,ama kocaelinde ikamet ediyorum..
ooo masallah ya neredeyse aynı koylu sayılırız bende rasot koyundenım yenı adı cesmelı koyu buyukkoye cıkarken hayteften ayrılıyoruz

bende bi işaret koyayım konuya;

Rize- PAZAR'lıyım ve bir PAZAR aşığıyım memleketimi çok severim.. 15 gün oldu istanbula gelelim ama 1 aya kalmaz tekrar gitmeyi düşünüyorum..

PAZAR'a bu son gidişimde AYDER ÇAMLIHEMŞİN yaylarında özellikle offroad amaçlı geziler yaptım. Ve o taraflarda bu konu ile ilgilenen kimsenin olmadığı kanısına vardım..

Burdan bütün rizeli hemşerlerime seslenmek istiyorum... 1 aya kadar tekrar PAZAR'da olacağım orada 1tane cj ve 1 tane zj aracımız var.. 2 araç gezmek artık zevkli olmuyor.. orada bize eşlik edecek yeni dostlara arkadaşlara muhabbeti bol güler yüzlü insanlara ihtiyacımız var açıkçası....

Merakım; acaba RİZE tarafına offroad amaçlı bi gezi düzenlemelimiyiz?????

Mithatcan herkesin gönlünde karadeniz yaylaları yatıyor ama herkes fırsat bulamıyor. Bende önümüzdeki yaz bir fırsatını bulabilirmiyim acaba düşüncesi içerisindeyim atalarımın memleketini (Rizeyi) mutlaka ziyaret etmem gerekiyor.

acemi80' Alıntı:
Mithatcan herkesin gönlünde karadeniz yaylaları yatıyor ama herkes fırsat bulamıyor. Bende önümüzdeki yaz bir fırsatını bulabilirmiyim acaba düşüncesi içerisindeyim atalarımın memleketini (Rizeyi) mutlaka ziyaret etmem gerekiyor.

Rizeye gitmek Rizeli olmak ....... uzatmayayım Rize bambaşka bi yer bence hiç gitmediyseniz eğer GİTMEYİNİZ!!!!!

(geri dönüş imkansız olabilir)

arkadaşlar biz Rize deyiz...zaman zaman da çapımızda geziyoruz...herkese selam...

Mithatcan' Alıntı:
Rizeye gitmek Rizeli olmak ....... uzatmayayım Rize bambaşka bi yer bence hiç gitmediyseniz eğer GİTMEYİNİZ!!!!!

(geri dönüş imkansız olabilir)

Valla Mithatcan benim dedem rizeden gelip Osmaniyeye yerleşmiş bir dahada dönememiş ben tarihi geri çevirmekten memnun olurum gidip dönmesemde olur :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR