Rio De Janeiro & Brezilya'da Yediklerimiz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Solana Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,713
Ynt: Rio De Janeiro & Brezilya'da Yediklerimiz

En sondaki resminize bittim :smiley: Cooook tatlisiniz, cok! :smiley:
Sabah kalkar kalmaz boylesine ic acici (ayni zamanda istah da :smiley:) bir gezi notuyla gune baslamak ne guzel :smiley: Ellerine saglik canim, cook sevdim :smiley:
Sag-salim donun.. Iyi yolculuklar :smiley:

Etiketler

Süper yazı süper fotolar, yine klasik bir Solana gezi yazısı olmuş :smiley:
Arada bir çiğ börek fotosu vardı, Brezilya mutfağında var mı böyle bir yemek?

Çok çok beğendim. Güzel bir yolculuk oldu benim için de :smiley: teşekkürler.

sn.Solana yaptığınız gezileri bir belgesel kıvamında tüm ince ayrıntılarıyla bizimle paylaşıyorsunuz. Ben de sizin fanatik okuyucularınızdan biriyim, bir sonraki gezinizi şimdiden merakla bekler oldum. Çevremdekilere heyecanla sizin gezi notlarınızı okutuyor onlarla paylaşıyorum.
Paylaşım için, yazı ve fotoğraflardaki kalite ve özen için, her şey için sonsuz teşekkürler...

İlginiz ve güzel sözleriniz için hepinize çok teşekkür ediyorum...
Seyahatteyken yazmak, evde yazmaktan daha zor oluyor. Ama sıcağı sıcağına yazarken, oradaki heyecanımı da koyduğumu düşünüyorum. Bu nedenle sizleri de gezime katmış olmaktan ben de çok büyük keyif alıyorum.
Benim gibi; yeni yerler, yeni kültürler tanımaya meraklı, gezmeyi seven kişilerden gelen olumlu mesajlar, gezdiğim yerleri yazmam için teşvik edici oluyor ve ayırdığım zamanın değdiğini gösteriyor.

Bundan sonraki gezi yerlerimizi henüz netleştirmedik. Ama; Kenya, Namibya, Vietnam, Suriye, İran, Kazakistan, Özbekistan, Kanada düşündüklerimiz arasında :smiley:

elinize saglık ,cok güzel ve bilgilendirici olmus yazınız.Bende brezilya yolculugu yapmanın arifesindeyim ve yazdıklarınız ve resimleriniz benim icin paha biçilmez oldu.Umarım daha cok gezer ve bunları bizimle paylasırsınız.

Harika bir gezi,imrenmemek elde değil,özelikle caipirinha'lar şahane gözüküyor.

Solana' Alıntı:
Bundan sonraki gezi yerlerimizi henüz netleştirmedik. Ama; Kenya, Namibya, Vietnam, Suriye, İran, Kazakistan, Özbekistan, Kanada düşündüklerimiz arasında :smiley:

naçizane bir öneri...alaska...

Harika bir gezi, harika yemekler. Paylaşım için çok teşekkürler :smiley: Çöl Kartalı (Yeşim&Bülent)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri