RFW lambası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cfe_07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,808

cfe_07

Ana Kamp
Yer
Antalya
Arkadaşlar aracı her stop edip çalıştırdığımda rfw lambası yanıyor düğmeye basınca sönüyor tekrar yanmıyor sebebi ne olabilir ?

Etiketler
Ynt: RFW lambası

Merhaba,

Bu sayfada sorununuzun cevabı olabilir mi?

http://www.fordrangerforum.com/general-tech/14864-rfw-light-will-not-turn-off-help.html

1. Kutuda yanmamasının sebepleri, 2. kutuda ise sönmemesinin sebepleri açıklanıyor.

Selamlar.

Yarın Mazda servisine gidecegim,bu gün aradım önemli degil gel hallederiz kolay is dediler. Gelismelerden haberdar ederim konuyla ilgilenen arkadaşlar olabilir.
Cevabınız icin tesekkürler.

Antalya daki Mazda servisine gittim (Mepaz) sagolsunlar 5 dakikada teşhis kondu ve tamir edildi. Arazi vites beyni varmış debriyaj ın sol tarafında köşede. Yenisi 450 TL imiş fakat 20 TL ye elektronikci ye tamir ettirildi.

Benim aracımdada RFW Düğmesi iptal edilmiş ama kendisi sönüyor. Sanırım kontak kapatıp açtığımızda sönüyor. Neden düğme iptal edilmiş? İlk araştıracağım konu bu aracımda şimdilik

Ford ranger'ım 4 çeker moda aldığımda RFW ışığı yanmıyor ve ön sol taraftan ses geliyor. Sebebi neden olabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR