RAV4'ü Garajdan Çıkaramıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tutrakan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 126
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 132,521

Etiketler
Ynt: RAV4'ü Garajdan Çıkaramıyorum

Ben iki tane RAV kullandım birincisi 1998 model ikincisi 2003 modeldi birincisi şöyle böyle fakat ikincisi mükemmel bir araçtı söyleyecek söz bulamıyorum çok çeşitli araç kullandım 2003 rav 4 uyan çıkmadı şimdi PAJERO var.bu arkadaşımız olağanüstü bir şey başarmış sürekli dört çeker arabanın sadece önlerini ayrı çalıştırmış

bu arkadaşımız olağanüstü bir şey başarmış sürekli dört çeker arabanın sadece önlerini ayrı çalıştırmış

O arkadaş ciddi olsa bunca muhabbet döndükten sonra bir tane cevap yazardı.

İyi günler
Saygıdeğer Gezenbilir üyeleri
Topic açıldığı günden bu güne 1470 gün geçmiş ve hala ilgimizi çekiyorsa topic açan üyemize bir teşekkür borcumuz yok mu?
Bu sitede 1470 gün güncelliğini koruyan kaç topic var ?
Saygılar

sakyuz' Alıntı:
bu arkadaşımız olağanüstü bir şey başarmış sürekli dört çeker arabanın sadece önlerini ayrı çalıştırmış

O arkadaş ciddi olsa bunca muhabbet döndükten sonra bir tane cevap yazardı.
Utanmıştır cevap yazmaya kalksa alay konusu olmaktan çekinmiştir halbuki GEZENBİLİR ailesi sorununu yerinde bile çözmek için her türlü zahmete katlanırdı

Ynt: Rav4'ü Garajdan Çıkaramıyorum

Ben de baştan sona okudum.
Müthiş zevkli bir konu,yalnız hala konuyu açan arkadaş yok ortada.
Ne meraksız adammış yahu...
Selamlar...

bütün sayfaları bir solukta okudum. okumam bittiğinde hala gülümsediğimi fark ettim.konu sahibine teşekkürler.

ne garajmış arkadaş
3 sene süren bir topik görülmemiştir herhalde :D
yalnız konuyu açan kişi acaba yaşıyormu yoksa vefat mı etti bunca zaman girip de bişey yazmaması düşündürüyor bunu doğrusu :(

o garaj ve o araç bulundu. ;D

2cargarage.png

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri