RAV4'ü Garajdan Çıkaramıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tutrakan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 126
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 132,549
Ynt: RAV4'ü Garajdan Çıkaramıyorum

belediye ekipleri yıktı arkadaşlar garajı,yıktı...
yalan oldu garaj.yok artık.hayallerinizi süslemesine izin vermeyin. :smiley: :smiley: :smiley:

Etiketler

Olsun bizde temsili bi garaj yaptırıp anısını yaşatmaya devam aderiz.Hatta her sene önünde festival düzenleriz 1.geleneksel garaj arama kurtarma şenlikleri.Adına birde vakıf kurarız. ;D

( çok acımasız mı oldu ne...garajı yıktık,sahibini doğaya gönderdik,hatırası hakkında konuşmaya başladık bile... :smiley: )

Bennnnn Garajjjjjjjjjjjjj istiyorummmm naaaaaaa rüyalarıma giriyor bu garaj hani nerdeeeeeee ;D ;D ;D

Mobyletteboy' Alıntı:
Ya bi mevlüt okutup,gıyabında cenaze namazımı kılsak.Hani bir dizinin ölen oyuncusu için kılınmıştı ya.

:D :D :D
tanju abi millet kendini garaj diye bozmuş. sen öldü diye haber çıkarıyorsun. psikolojik olarak insanları etkilemesin bu mesajından :D :D :D

sitedeki en komik konu bu dur heralde,
hergün garaj hakkında bi gelişme varmı diye
bakmadan edemiyorum.

aslında ortada 2 ciddi sorun var.bunlardan biri garaj,diğeri rav4.
ben derim ki ,
-rav4 ü üreten mühendise bi ulaşalım(telefonla,telgrafla,ya da bi grup gezenbilir ciyle),çözüm bulsun
-garajı yapan müteahhite bi ulaşalım,bakalım ne yaptığının bilincindemi,insanlığın önüne ne gibi büyük bir soru işareti koymuş farkında mı?acil çözümleme isteyelim :smiley: :smiley: :smiley:

mütahite yılın ofroad parkuru hazırlayıcısı ödülü vermemiz gerekiyor. rav4 ün mühendisinin de günahını almak için çok erken garajda henuz başka araç test etme imkanına sahip olmadığımız için kabahatın raw4 temi yoksa parkurun çok kırıcı oluşundanmı olduğu henüz netlik kazanmış değil. buyuzdendirki bu garaja acilen ihtiyacımız var. konuyu açan arkadaşa sesleniyorum bazı gerçekleri öğrenebilmemiz ve bizde araçlarımızın arazi kabiliyetlerini test edebilmemiz için bizi o gara götür. bizi garajımızdan mahrum bırakma !!!! öksüz kaldık caddelerde !!! garajımızı geri istiyoruzzzzzz !!!!!

sayısal oynadım. çıkarsa yeraltı garaj yaptırıp yokuşunuda fayans kaplatıcam... yada granit.. cilalı :D

Bu arkadaş aracın 2008 olduğunu yazmış, benim merak ettiğim bundan önce o garaja başka bir araç girmiyormuydu, giriyorsa nasıl çıkıyordu

geri geri çıkarken problem yaşadığını yazmış, birde geri geri giripte kafadan çıkmayı denese, resimler gelmiyor bizede böyle çare aramak kaldı ne yapalım ;) ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri