Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği veTakas

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 2019 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 92,899

Etiketler
Selamlar. Elinde ANR 4499 Eas süspansiyon ünitesi olan var mı ?
 1 3

Ynt: Range Rover P38 Kullanıcıları Lütfen Bu Başlıkta Tanışalım Parça Desteği Vetakas

şikayetleriniz için 0536 287 75 56 nolu telefondan bana ulaşırsanız daha detaylı bilgi vererek size yardımcı olmaya çalışırım saygılar maslak oto sanayiden land rover ustası adem karnuçu.
Adem bey bi konu hakkında bilgi almak isterim.p38 alma niyetindeyim.Bakmakta olduğum bir araç var .Ancak aracı arazi vitesi konumuna attığım zaman çok sert tabir caizse "küt" diye bir ses çıkartıyor satıcı normal dedi ama ben daha önceden başka marka arazi aracı kullanmışlığım da olduğu için anormal geldi.sizce böyle bir ses çıkarmı arazi vitesi ne aldığında

Adem bey bi konu hakkında bilgi almak isterim.p38 alma niyetindeyim.Bakmakta olduğum bir araç var .Ancak aracı arazi vitesi konumuna attığım zaman çok sert tabir caizse "küt" diye bir ses çıkartıyor satıcı normal dedi ama ben daha önceden başka marka arazi aracı kullanmışlığım da olduğu için anormal geldi.sizce böyle bir ses çıkarmı arazi vitesi ne aldığında
Normalde az bir ses çıkar ama aşırı ise arazi sanzimani nda boşluk var demektir

Range Rover P38 Kullanıcıları birer mesaj ve araç modellerini elindeki fazla parçaları ve parça isteklerini yazabilir mi?
Faydalı linkler de olabilir.

mesela eas arızalarını resetlemek ve yükseklik kalibrasyonu için
RSWsolutions

Service manual rave için
http://www.landroverresource.com/

Amacım servislerin ve parçacıların fahiş fiyatlar çekerek Range Rover kullanıcılarını bezdirmesini veya alacakları vazgeçirmesini engellemek. Yoksa bu araçları kullanan kalmayacak ve hurdalıklar bayram edecek veya fiyatlar düşecek. Yakında kullanıcı kalmazsa da bakalım bu tamirciler ne yapacak?

Bursadayım iyi niyetli her yardıma hazırım. Şanzıman motor elektronik olarak bu araçlardan korkmamak gerekli.
Tüm Türkiyeden size tecrübelerimle edindiğim adres ve çözümler sağlamak isterim

1998 model 4.6 aracım nav sistemli. aracın nav ekranını söküp piranha taktım. açılış ekranını değiştirdim. video, tüm yollar geri vites kamerası vs orjinalinden iyi oldu konu ilgi görürse resim eklerim

Elimde çok sayıda ingiltereden aldığım parça var amblem, yazı, ahşap deri sıfır orjinal direksiyonlar, konsollar, orjinal deri kılıflar, teyp, cd player koruucu koltuk kılıfları ahşap dash boardlar. navigasyon.

o kadar ufak tefek şeyler de var ki sayamadığım
istediğiniz parçalar belki benim çöp saydıklarım olabilir.

Neyse belki Range Rover P38 Kulübü buradan kurulur artık
Selam ben 98 rr 4.6 hse Yen'i alacağım aksesuar olarak eksiklerine bakayım direksiyon cazip geldi eğer yazışmalar eski değilse

Merhabalar,ismim Burak, yeni uyeyim. P38 arayisindayim,tum konulari okuyorum. Henuz ekleyebilecegim kadar bilgim olmadigindan konularla ilgili selam vermek istedim.

Rangerover p38 için tam set 4 körük + 4 amortisör , eas kompresörü ve valf bloğu , körüklerin 2 si 6 aylık, 2 si 1 yıllıktır, çalışan araçtan yükseltme amacıyla sökülmüştür. 2500 tl.

18402796 10155178677363467 4466599334154541128 n

Merhaba arkadaşlar. 93 ZJ2 , 2000 WJ ve 2006 KJ cherokee deneyimlerinden sonra P38 ı denemek istiyorum . 3 aracimdan da cok memnundum hep model yukselttim fakat bu aracı ısrarla d3nemek istiyorum. Her araç alımında baktim ama gördüğüm P38 lerin hali beni cherokee ye yönlendirdi. Kondisyonu düzgün 99-01 P38 alacağım. Bilgisi olan veya satmak isteyen var ise yardımlarınızı rica ederim. Ankara da yaşıyorum.

1. Range Rover P38 Kullanıcıları birer mesaj ve araç modellerini elindeki fazla parçaları ve parça isteklerini yazabilir mi?
Faydalı linkler de olabilir.

mesela eas arızalarını resetlemek ve yükseklik kalibrasyonu için
RSWsolutions

Service manual rave için
http://www.landroverresource.com/

Amacım servislerin ve parçacıların fahiş fiyatlar çekerek Range Rover kullanıcılarını bezdirmesini veya alacakları vazgeçirmesini engellemek. Yoksa bu araçları kullanan kalmayacak ve hurdalıklar bayram edecek veya fiyatlar düşecek. Yakında kullanıcı kalmazsa da bakalım bu tamirciler ne yapacak?

Bursadayım iyi niyetli her yardıma hazırım. Şanzıman motor elektronik olarak bu araçlardan korkmamak gerekli.
Tüm Türkiyeden size tecrübelerimle edindiğim adres ve çözümler sağlamak isterim

1998 model 4.6 aracım nav sistemli. aracın nav ekranını söküp piranha taktım. açılış ekranını değiştirdim. video, tüm yollar geri vites kamerası vs orjinalinden iyi oldu konu ilgi görürse resim eklerim

Elimde çok sayıda ingiltereden aldığım parça var amblem, yazı, ahşap deri sıfır orjinal direksiyonlar, konsollar, orjinal deri kılıflar, teyp, cd player koruucu koltuk kılıfları ahşap dash boardlar. navigasyon.

o kadar ufak tefek şeyler de var ki sayamadığım
istediğiniz parçalar belki benim çöp saydıklarım olabilir.

Neyse belki Range Rover P38 Kulübü buradan kurulur artık
Selam ben ben 4.0se almayı düşünüyorum 98 model tavsiyeleriniz

Merhabalar. Herkese kolay gelsin. Yeni üyeniz olarak buradayım. Eskişehirliyim.Yakında çocuğum olacağı için binek aracımı sattım 4*4 geniş bagajlı bir jeep almak istiyorum. P38 r.r. da karar kıldım. İnternette bir kaç tane buldum ama karar veremiyorum. Lİnk atsam bana yardımcı olur musunuz? Yani birde bu araçlardan birini aldığım zaman ne gibi sıkıntılar yaşarım ve yaşamamak için aldığımda neler yapmalıyım? Bu arada 1951 model bir willys mb38 sahibiyim 1960 yılından beridir ailemizde oaln bir araç ama 2013 yılından beri binmiyorum.Zamanında çok masraf yaptım ve karşılığında hiç yolda kalmadım.Az çok eski model jeep'e binmenin ne olduğunu biliyorum ama R.R. jeep willys gibi değil.Onun her parçasını tornada yaptırtabiliyordum ama bu araç çok farklı.Çocuğum olacağı için yolda kalmak falan istemem.Bunun içi linklere bir göz atsanız sonra aracı alırsam yapmam gerekenleri bana anlatırsanız çok çok sevinirim. Bir adet de freelander beyendim ama bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

1999 Land Rover Range Rover 4.6 HSE 37.950 TL Galeriden satılık ikinci el - 430456516

1998 Land Rover Range Rover 4.6 HSE 45.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 399138952

2000 Land Rover Range Rover 4.6 HSE 48.750 TL Sahibinden satılık ikinci el - 439279455

2004 Land Rover Freelander 2.0 TD4 48.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 464242740

Merhabalar. Herkese kolay gelsin. Yeni üyeniz olarak buradayım. Eskişehirliyim.Yakında çocuğum olacağı için binek aracımı sattım 4*4 geniş bagajlı bir jeep almak istiyorum. P38 r.r. da karar kıldım. İnternette bir kaç tane buldum ama karar veremiyorum. Lİnk atsam bana yardımcı olur musunuz? Yani birde bu araçlardan birini aldığım zaman ne gibi sıkıntılar yaşarım ve yaşamamak için aldığımda neler yapmalıyım? Bu arada 1951 model bir willys mb38 sahibiyim 1960 yılından beridir ailemizde oaln bir araç ama 2013 yılından beri binmiyorum.Zamanında çok masraf yaptım ve karşılığında hiç yolda kalmadım.Az çok eski model jeep'e binmenin ne olduğunu biliyorum ama R.R. jeep willys gibi değil.Onun her parçasını tornada yaptırtabiliyordum ama bu araç çok farklı.Çocuğum olacağı için yolda kalmak falan istemem.Bunun içi linklere bir göz atsanız sonra aracı alırsam yapmam gerekenleri bana anlatırsanız çok çok sevinirim. Bir adet de freelander beyendim ama bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

1999 Land Rover Range Rover 4.6 HSE 37.950 TL Galeriden satılık ikinci el - 430456516

1998 Land Rover Range Rover 4.6 HSE 45.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 399138952

2000 Land Rover Range Rover 4.6 HSE 48.750 TL Sahibinden satılık ikinci el - 439279455

2004 Land Rover Freelander 2.0 TD4 48.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 464242740
yolladığın araçlardan sadece ikisi ilanda şu anda baktığımızda.İkisi de alınabilecek araçlar bence, eğer boyaya takmayan birisi isen ilki hem yeni tip motor hem daha uygun fiyatı nedeniyle tercih edilebilir.
öncelikle bu araçlardan 4 tane alip kullanıp sattım. Bu araç için şunu soyleyeyim nacizhane öyle tornada parça yaptırayım, biyerlerden bişey uydurayım gibi şeyler neredeyse imkansız. her parçası bulunabilmekle birlikte ben kullandığım dönemlerde tüm ihtiacımı ebay dan karşılıyordum. alacağınız aracın ilk bakacağınız sistemi motor şanzımandan sonra EAS, sizi yolda birakacak arızalara sebep erebilir. Tamamen elektronik bir araç olduğundan akünün zayıf olması bile saçma sapan arızalara neden olabilir. Örneğin bi kapının switchinde arıza olur açık alıgılar, kapı açık diye eas çalışmaz. İmmo devreye girer kodu bilmiyorsan kafayı yersin açamazsın. Değişik huyları vardır. ama bağımlılık yapıyor. Şu anda audi 2.5 tdi quattro sport kullanıyorum ama var bende de yine bir p38 alma niyeti. :smilingimp:

Merhaba Herkese Ben 1999 model bir p38 sahibi olucam insallah simdilik araca sahibiyle anlastim arac 82 bin km bu arada ve de temiz bir arac sorun olmaz ise yeni yilim 2 . haftasi arac bende olucak tek merak ettigim konu motoru bir yeni tip dedikleri motor var acaba 1999 olan modeller giriyor mu istanbuldaki servisten aldigim cevap yeterli olmadi Birde bu araca nasil bir gaz sistemi taktirmaliyim
iyi yillar

Son düzenleme:

Merhaba Herkese Ben 1999 model bir p38 sahibi olucam insallah simdilik araca sahibiyle anlastim arac 82 bin km bu arada ve de temiz bir arac sorun olmaz ise yeni yilim 2 . haftasi arac bende olucak tek merak ettigim konu motoru bir yeni tip dedikleri motor var acaba 1999 olan modeller giriyor mu istanbuldaki servisten aldigim cevap yeterli olmadi Birde bu araca nasil bir gaz sistemi taktirmaliyim
iyi yillar
99 model olanlar yeni tıp motorlu evet. 82 binde araç harika tabi km orjinal ise. Araca eğer lpg taktiracaksan ki 82.000 ilde orjinal bi araç bulduysan bence takmamak daha iyi, prins marka lpg en iyisi. Daha önce 3 adet p38 sahibi oldum. Prins den şaşma derim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri