RANGE ROVER P38 EAS ARIZASI HAKKINDA YARDIMA İHTİYACIM VAR...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan a.kara.gun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,942
Ynt: RANGE ROVER P38 EAS ARIZASI HAKKINDA YARDIMA İHTİYACIM VAR...

slm arkadaşlar ben adem istanbul maslaktan tanıyan ve bilen bilir öncelikle land rover araçların adını kötüye çıkaran ustalara SESLENİYORUM lütfen bilmediğiniz araçları ellemeyin ve tamir etmeye kalkmayın siz üç beş kuruş nemalanacaksınız diye hem markayı rezil ediyorsunuz hemde gerçekten bu araçların ustası olan insanları anlaşılmaz hale getiriyorsunuz sevgili land rover kullanıcıları öncelikle land rover sahibiyseniz yollarda bir sıfır öndesiniz demektir. sizlerden ricam hayatında land roverin adını sadece yolda ilerlerken arkadan okuyan insanlara güvenipte aracınızı elletmeyin. 2. aracınızı bilmeyen bi ustaya götürüp yapacağı yerde iyice bozdurup sonra aracı kötülemeyin
3. gerçek land rover ustalarının tavsiyelerini dikkate alın
belki çok az fazla para ödersiniz ama bir kere ödersiniz ve aracın keyfini yaşarsınız
şunu bilinki ucuza yaptırmak herzaman çözüm değil
sizin ucuza yaptırdım dediğiniz çoğu şey sadece yapıldığını zannettiğiniz şeyler ve boş yere verdiğiniz ücretlerden başka bişey değildir
birde sürekli aynı arızalardan tekrar tekrar para vermeniz cabası. herhangi bir sorunda land rover kullanıcısıysanız 7h24 arayabilirsiniz saygılarımla ADEM KARNUÇU 0536-287-75-56

Etiketler
Merhabalar, yıllar sonra konuyu hortlatıyorum. Geçen hafta 99 model bir hse satın aldım. Araçta birçok sıkıntı var ama aracı çok beğendim ve uğraşıp binmek istiyorum. Lütfen Ankara'da olup servisler ile ilgili bilgisi olanlar servis tavsiyesi verebilir mi? Önceliğim şu an EAS sistemini kontrol ettirmek. Araç uzun süre (1 günden fazla) kullanılmadığı zaman araç yere yapışıyor ve sistemin aracı kaldırması yarım saat gibi bir süre alıyor, okuduğum kadarıyla sistemde kaçak olduğunu anlıyorum. EAS ile ilgili bilgi ve deneyimi olan bir servis tavsiyesi istiyorum, şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

Bursa da EAS arızalarınında size yardımcı olurum.
Blok O ringleri değişince bloğu değiştirmeye gerek yok 100tl malzemesi tutar
pompa piston keçesi de değişir. korkmayın bu arızalardan korkutmayın da yakında Range Rover kullanıcı kalmayacak yüksek fiyatlardan.
Elektronik mühendisiyim aslında ama 7 yıldır 1998 modele sahibim. Her arızasını kendim yapıyorum ustalara kesinlikle elletmiyorum. Bursada herkes kasap.

Merhaba halen bu işi yapıyormusunuz iletişime geçebilirmiyiz samsunda okuyorum ama aslen yalovada yaşıyorum yazın geldiğimde görüşme imkanımız nedir İyi günler

pompa piston keçesi de değişir. korkmayın bu arızalardan korkutmayın da yakında Range Rover kullanıcı kalmayacak yüksek fiyatlardan.
Elektronik mühendisiyim aslında ama 7 yıldır 1998 modele sahibim. Her arızasını kendim yapıyorum ustalara kesinlikle elletmiyorum. Bursada herkes kasap.
Kardeşim bu EAS arızası için blok O ringlerden bahsetmissin ne oluyor nasıl yapabilirim yardımcı olurmusun 5453902898

Kardeşim bu EAS arızası için blok O ringlerden bahsetmissin ne oluyor nasıl yapabilirim yardımcı olurmusun 5453902898

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR