Pw 250 4x4 Kısa Şasi 1991 - 2004 Dodge Arıyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Naturalist61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,457

Etiketler

Ynt: Pw 250 4x4 Kısa Şasi 1991 - 2004 Dodge Arıyorum.

Merhaba Hasan,
Bir arkadaşımda var 1993 model arkadaşım üçüncü sahibi. İkinci sahibi olan kişi kasayı atıp başka kasa yaptırmış hayvancılık yapıyormuş istersen 194860225 nolu ilana bir bak malum sitede. Ben arabayı biliyorum ilk sahibi Akçansa çimento fabrikası.

oguz28' Alıntı:
Ne amaçla kullanacaksınız

Üstadım bende 2000 Nissan pathfınder var. Bu araçla her araziye girmek istemiyorum. Amacım hafif offroad ve dağ bayır tırmanmak. Daha önce PW 150 vardı sattım. PW 250 daha hoşuma gidiyor. Kısa şasi arıyorum. Selamlar.

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba Hasan,
Bir arkadaşımda var 1993 model arkadaşım üçüncü sahibi. İkinci sahibi olan kişi kasayı atıp başka kasa yaptırmış hayvancılık yapıyormuş istersen 194860225 nolu ilana bir bak malum sitede. Ben arabayı biliyorum ilk sahibi Akçansa çimento fabrikası.

Niyazi merhaba. O araca baktım ben kısa şasi ve sac kasa arıyorum. Selamlar

Evet dostum aracı benimdi Aydın a sattım. O araç çok güzel bir araç sıfırdan Yaptım kupa kasa indi şase Kupanın altı pütürlendi iç dış yapıldı üç kat iç döşeme yaptırdım. Motor izalasyonlu. Kapılar ve camlar otomatik. Çelik jant ve silverstone MT 117 arazi lastiği var

sisdagili61' Alıntı:
Hasan kardeş,
Beşikdüzünde Şalpazarı kavşağında bir galeride vardı.
Biraz çürükleri var istersen bir sordur. Galeri Ayazoğlu diye bir yerdi.
Selamlar.

Niyazi kardeşim o aracı gördüm ve aradım. Önümüzdeki hafta Trabzona gidiyorum nasipse. Karadeniz sahilinde satılık çok var. Araştıracağım. Araç çok var ama ben kısa şasi arıyorum. Ama bulamazsam uzun alıp biraz kısaltırım diye düşünüyorum. Selamlar

Selam arkadaşım 1995 model Orj PW 250 süper tekkabin önler vakumlu, diskfrenli, 5vites DODGE kayonetim var, iki ay önce ihaleden aldım resmi araç, komple bakım yaptım, bitmek üzere düşünürseniz görüşelim Mehmet Ali Egeli 532 3307959 Nazilli.

mehmetaliegeli' Alıntı:
Selam arkadaşım 1995 model Orj PW 250 süper tekkabin önler vakumlu, diskfrenli, 5vites DODGE kayonetim var, iki ay önce ihaleden aldım resmi araç, komple bakım yaptım, bitmek üzere düşünürseniz görüşelim Mehmet Ali Egeli 532 3307959 Nazilli.

Mehmet Ali bey merhaba. PW 250 konusunda size danışmak istediğim bişey var. Yardımcı olursanız sevinirim. Çift kabin almaya karar verdim ama 2000 yılından sonra motor değişmiş ve turbo olmuş. Sizce perkins mi yoksa deutz turbo mu. Yakıt güç v.s. bakımından tavsiyeniz ne olur. Selam ve saygılarımla...

Merhaba Hasan kardeş,
Önceki dün Trabzon dan geldim. Akçaabat ta Akça gaz deposunun girişinde var bir tane çift kabin açık mavi yola dik duruyordu kısa veya uzun fark edemedim 29 plakalı güzel yapılmış vinci vardı.
Orada sürekli olur, belli ki toplayıp satan birisi. Malum Akçaabatlılar ya yapmaz yaparsa da adam gibi yaparlar.
Kendine iyi bak Sis de görüşmek üzere.

Bu mudur aradıgınız?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-arazi-araclari-oz-sevotomotivden-1977-benzinli-4x4-100-luk-dodge-213451174/detay

Nihayet 1999 tek kabin doçumuzu bulduk ve aldık şükürler olsun. Kısa şase. Şimdi bakım onarı ve tadilat işlemlerim başlıyacak nasipse. Aracın kasasını değiştirmişler. Şimdi bana havuz kasa ve 8 bijon çelik alaşım jant lazım. Bilgisi olan arkadaşların yardımcı olması dileğiyle selamlar....

Nihayet 1999 tek kabin doçumuzu bulduk ve aldık şükürler olsun. Kısa şase. Şimdi bakım onarı ve tadilat işlemlerim başlıyacak nasipse. Aracın kasasını değiştirmişler. Şimdi bana havuz kasa ve 8 bijon çelik alaşım jant lazım. Bilgisi olan arkadaşların yardımcı olması dileğiyle selamlar....

Arka havuz kasa ve jantlar tamam. Nasipse operasyon başlıyor.....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.