Proje Lada Niva 92 Restorasyon

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Samsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,601
En önemlisini söylemeyi unutmuşum. Direksiyon aşırı yoruyordu. Özellikle de sıkıştırılmış park durumlarında ter dökerek park yerinden çıkıyorduk. Canıma tak etti. Mercedes W114 modelinin tertemiz çıkma Hidrolik direksiyon sistemini (pompa vs.) buldum. Sanayide Zaman Oto Murat Usta sağolsun çok uğraştılar. Sistemi dizayn edip Niva’ya entegre ettiler. Çiçek gibi oldu gerçekten. Artık çok daha rahat.

684E6397 F4B0 4D6F B4EE 8E6B24EBA6A3

565C3065 B6A5 4D8D B4E1 2C862A70C3E4

389C58A7 2FB4 4690 A029 14794925F069

60990C01 231A 4B74 BF4F 1051A2F45CA6

2F031968 5A89 4F3A 8959 1CACF20930A7

5A6BC85B 02F5 42BC 842D BCCE7B7FD229

Son düzenleme:

@Samsun

Aracınızı iyi günlerde kullanın. Orijinal görünümünde ciddi emek harcayarak güzel toplamışsınız. Şu araçlar biraz daha gündelik kullanıma yatkın olsa f/p ortalamasında rakibi olmaz. Ancak yeni üretimleri bile eski görünümlü ve bir çok noktası eski teknoloji. Bizdeki 124'lerin 90'lardaki serçe versiyonu gibi. Siz bile binilir hale getirmek için 40K civarı harcamışsınız. Hani ucuza alayım, kenarda ikinci araba dursun deseniz bile sorunsuz binmek için emek harcamak gerekiyor. Diğer yandan da işletme maliyeti ucuz, az elektronik, kırdım döktüm derdi yok. Sadece tek araç alıp hem asfaltta kullanayım hem de hafif arazi yapayım diyenlere asfalt kısmında pek bir şey sunmuyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri