Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 135
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,659

Etiketler

Ynt: Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Sabah var olan profil resmin an itibari ile kayboldu sorun bilgisayarımdamı yoksa forum ayarlarındamı bakma şansınız varmı?
Teşekkürler

profil fotom başarılı olarak yüklendi diyor ama foto yok

Galiba sorunlar giderildi. Hata veren fotoğrafım kendiliğinden düzelmiş. Çok da iyi gözüküyor şu an.

Sorun devam ediyor galiba, farklı boyut denemelerime rağmen gözükmüyor...

2 gündür avatar resmi yüklemeye çalışıyorum, denemediğim kalmadı !!!! Keşke, bu başlığı daha önce görseydim !!!! Kendi haline bıraktım bakalım avatar resmimize ne zaman kavuşacağız ::smiley:

Sedat hocam iyi günler avatar resim sıkıntısına bir çözüm bulabilirmisiniz günlerdir uğraşıyorum olmuyor eski resimde gitti

Avatar problemi hiç bitmedi. Sadece Sedat bey burada yazanları görünce kendisi düzeltiyor avatar ı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

maalesef,
bendede profil değişti diyor ama resmim yok, 138x140 ve 5,15 kb
mesajda attım ama dönüş olmadı henüz :'(

bu arada favorilerime eklediğim konuları görebilmek için bir yer yokmu??
dikkatsizliğime verin ama bulamadım...

Ne avatar olarak ne galeri olarak nede yazılan iletilere ek olarak resim yükleyemiyorum.
Saygılar.

Mesajı yükleyince avatarıma baktım,küçük sembol üstüne siyah çapraz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri