Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 135
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,475
Ynt: Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

aslında küçültmüştüm ama...neyse sonunda yükleyebildim, sanırım site tadilatından dolayı dolayı yükleyememişim...teşekkürler

Etiketler

fotografımı eklemede bende başarılı olamadım,yardımcı olursanız sevinirim

Ferdane hanım merhaba. Nasıl yardımcı olabilirim? Sorun tam olarak nedir? Nasıl yapılacağını mı bilmiyorsunuz, yoksa sistem mi bir hata veriyor?

mrb murat bey,profil kısmına gelip resim eklemek istiyorum yazı -resim olan kısma bir türlü ekleme yapamıyorum.acaba yanlış yer mi?nasıl yapacagımı yazarmısınız....

Fotoğraf eklemede " Aynı mesajı tekrar gönderiyorsunuz! Gönderme tuşuna çift tıkladınız, veya sayfayı 'refresh' yaptınız." uyarısı alıyorum.
Lütfen yardım.

Tümer

profilimize fotograf yükleyemiyoruz..Bir de galeriye ve fotoğraf albümüze yüklediğimiz fotograflar bize özelmi oluyor yoksa tüm form görebiliyormu...
Bu yardımcı olabilirmisiniz...Teşekkürler...

Arkadaşlar hoşgeldiniz.

Profile yüklediğiniz fotoğrafınız herkes tarafından görülür. (Benimki gibi).

Konu açınca fotoğraf yüklerken...

Hemen altta beyaz boş çubuk var ve yanında "Gözat" yazıyor. Oraya tıklayınca size pencere açacak. Sizin fotoğraflarınız nerede ise (masa üstü ya da dosyalarım vb.)siz oraya girip fotoyu tıklıyorsunuz ve bu küçük pencerenin altında bulunan aç butonuna basıyorsunuz.

Hemen alttaki boş beyaz çubuğa fotonun adresi otomatik yazılıyor. "Gözat" yanında sarı yazı ile (Dosyayı mesajın içine yerleştir) yazısını tıklayın, sizin mesaj sayfanıza yukarıya küçük bir dosya ekler. Fakat foto görülmez. Siz kaydet deyince ana sayfada çıkar. Hata yaparsanız ana sayfanın sağında düzeltme tuşundan geri gelip düzeltin.

Önemli bir hatırlatma. Birden fazla foto yükleyecekseniz o zaman (Dosyayı mesajın içine yerleştir) ve (Daha çok eklenti) yazısı var. Her foto yükleyince beyaz çubukta foto adresi olduğundan siz (daha çok eklenti) yazısına tıklayıp yeni boş beyaz çubuk açacaksınız.

Bir seferde 5 foto gönderebilirsiniz.

Umarım anlatabilmişimdir.....................Kolay gelsin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri