Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 135
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,668
Ynt: Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Merhaba profilime resmimi eklemek istiyorum ekliyorum ama resim yerine x işareti gözüküyor sorun nedir acaba.teşekkürler...

Etiketler

dostum merhaba ilgilendiğin konunun detayları nivatr duyurular sayfasında mevcut ben oradan öğrendim selamlar kolay gelsin.Ayrıca bulunduğumuz sayfada yukarılara doğru da bilgi verilmiş ben iki sayfada ki dostların yazılarını birleştirerek çözdüm.Öğrenince kolay oluyor...

Benim sıkıntım resim koymak değil resmi koyuyorum ama x işareti çıkıyor acaba herhangi bir ekstradan program mı yüklemem lazım yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler....

TezMertek' Alıntı:
Merhaba Deniz Bey ,
Kimlik bölümünde görünen resimlerimiz için kullanılan kod IMG ile başlamıyor.
Photobucket sitesine yerleştirmiş olduğunuz resimlerin Direct Link adı altında bir kodları var.

Kendi Profilinizde Kimlik Bilgisi bölümüne girerek , Kendi Fotografım var bölümündeki boşluğa bu kodu yerleştirmelisiniz.
Benim profilimde resim görünmesini sağlayan kod mesela ;

http://i172.photobucket.com/albums/w17/wwwderetepeorg/TezMertek.jpg

adı altında duruyor.!!!
Profilinizde resim görünmesi için IMG ile değil http:// i .... ile başlayan resim kodunu kullanmanız gerekiyor.
İyi Çalışmalar.
İzmir'den Selam ve Sevgilerle ,
Öz Murat.

Merhaba Arslan Bey,
Başka bir arkadaş için yazmış olduğum mesajı tekrarlıyorum.
:smiley:
Sorununuzu yine çözemezseniz burada belirtin tekrar.

İyi Çalışmalar.

ARSLAN67' Alıntı:
Merhaba profilime resmimi eklemek istiyorum ekliyorum ama resim yerine x işareti gözüküyor sorun nedir acaba.teşekkürler...

Sorun düzeltilmiştir, artık Kimlik Bilgileriniz bölümünden profilinize bilgisayarınızdaki fotoğrafı ekleyebilirsiniz.

avatarımı değiştiremiyorum kaldırsam da eskisi aynen duruyor, yeniyi de ekleyemiyorum :(

Sorun çözlümüş gibi.
;D

Rumuz altına ad ve katıldığın ili yazarsan çok daha güzel olacak Yılmaz.

abi çözüldü sayılmaz sorun :( bunu başka siteye yönlendirerek yaptım, istediğim bu değildi, bilgisayarımdaki bir fotoyu koymak isterdim

gabara' Alıntı:
abi çözüldü sayılmaz sorun :( bunu başka siteye yönlendirerek yaptım, istediğim bu değildi, bilgisayarımdaki bir fotoyu koymak isterdim

Allah Allah çok basit esasında .

Profil bölümü - > Kimlik bilgisi sekmesini tıklayınca gelen pencerede ;
Bilgisayarımda yüklü olan fotoğrafımı yükleyeceğim: yazının yanında ki yuvarlak kutucuğu işaretleyip Gözat butonu vasıtası ile kendi PC nizde ki herhangi bir fotoyu yükleyebilirsin.
Tabii büyüklük sınırı da vardır.

Selam,
Biliyorum, önemli olan işlevi ama, avatarımın mümkün olduğunca büyük ve kaydırma çubuksuz gözükmesi için bilgisayarımdan yüklediğim jpg' nin hangi teknik detayda olması gerekir? ( pixel v.s. )

2- Açtığımız konuyla ilgili anahtar kelimelerin arasına koyduğumuz virgülün boşluğunun, yazım kurallarındaki gibi virgül sonrasında olması key word verimliliği açısından yeterli mi, yoksa kantinlerdeki tost kaşarı gibi bi başına bide sonuna mı koyalım boşluğunu canını yediğimin virgülün? :smiley:

Teşekkürler....

Merhaba,

Avatar için en uygun ölçü 160x160 pikseldir. Siz bu ölçülerden büyük ebatta dahi imaj eklerseniz sistem bunu otomatik olarak en fazla 160x160 olacak şekilde (orantılı olarak) küçültecektir.

Anahtar kelimeler arasında birer virgül ve boşluk bırakmanız yeterlidir. Örneğin izmir, ankara, istanbul, trabzon gibi...

İlginiz için biz teşekkür ederiz :smiley:

ben avatar yüklemeye çalışırken şu mesajı alıyorum "Eklentilerin yükleneceği yer yazılabilir değil.Eklentiniz veya avatarınızı kaydedilemedi." bu ne demek ya da nasıl çözerim...bu arada bilgisayarımda değişik yerlere foto koyarak yüklemeyi denedim hep aynı mesajı alıyorum.
teşekkürler

Çözümlenmiş galiba, Sağol "Yol" . Gratsie...................

ha... ha..... avatar bide yazı çok iyi yaaa çok iiii yaaaa... avatarınızın irfan view ile felan enini daraltın, kaydırma çubuğu çıkmıyor....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri