Pradoyla Ilgili Ilgili Iki Soru!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MEDİCUS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 48
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,696
2005 elazığda var bi tane malum sitede 2005 ama 4 ileri P-R-D3 viteste görünüyor . Bu 2005 5 ileri . HASAR 34XXX34 PLAKAYI YAZIP 5664 e gönderince aracın kaskosundan yapılan hasarlar görünüyür . Eğer bu hasarlarda erp(exper raporlu) ibaresi varsa , hasar boşluk plaka ve tarih yazılarak yapılan işlemlerin kaydı görünüyor . Hasar mesajından hemen sonra yada 1 gün sonra otomatik tuvdeki muayene tarihleri ve km kayıtları geliyor ücretsiz . Bu mesajların tanesinin 4 tl gibi bir ücreti var .
Arkadaşlar teşekkür ederim ilk aracı KNN nick name li arkadaşım sizin yaptığınız yorumlardan sonra direk eledim 2.araca odaklanıcam yada Toureg bakıcam sizde bana 2007 - 2009 arası olsun demişsiniz.Bu araç hakkınızda fikriniz nedir ? Benim amacım arkadaşlar yukarıda da yazdığım gibi ağır offroad olmıyacak bana önerebileceğiniz başka 4x4 araçlar varmı ? bu işte yeni olduğum sizlere sormak istiyorum...

2007 yılında makyaj var (eski kasa olanda var) . eski kasadaki 2,5 tdi motor 5 silindirli ve eski teknoloji bir motor , yeterince güçlü de değil . 2007-2009 arasında makyajla birlikte aracın görünmeyen birçok yerinde de iyileştirmeler var , motor 3.0 tdi dir .

2007 yılında makyaj var (eski kasa olanda var) . eski kasadaki 2,5 tdi motor 5 silindirli ve eski teknoloji bir motor , yeterince güçlü de değil . 2007-2009 arasında makyajla birlikte aracın görünmeyen birçok yerinde de iyileştirmeler var , motor 3.0 tdi dir .
Çok teşekkür ederim yardımlarınız ve verdiğiniz bilgiler için.
Sizin aracınız nedir ?

Ben yere yakınım şuan :smiley: bmw var . Dağ bayır için şuan KTM var . 5 ileri güzel bir prado bulursam alacam inşallah , ancak ümidimi de kaybetmeye başladım .

Ben yere yakınım şuan :smiley: bmw var . Dağ bayır için şuan KTM var . 5 ileri güzel bir prado bulursam alacam inşallah , ancak ümidimi de kaybetmeye başladım .
Kısa vadeli bekleyişle pek sonuçlanmıyor.İçinize sinecek uygun bir araç için bende uzyn zaman bakmıştım malum siteye aldığım araç farklı bir sitede karşıma çıkmıştı.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yere yakın olmakta güzel :smiley: KTM ayrı bir zevk :smiley: bende GS bakıyordum 1200 lük sonra sonra Triumph a döndüm ama gönlüm motor almak istiyor ama maddi durum daha ağır bastığı için jeep alıcam :smiley: Bende temiz bulamıyorum yada marka değiştirip GC bakmaya başlıcam

Kısa vadeli bekleyişle pek sonuçlanmıyor.İçinize sinecek uygun bir araç için bende uzyn zaman bakmıştım malum siteye aldığım araç farklı bir sitede karşıma çıkmıştı.

Hergün girip bakıyorum siteye o araçtan öteki araca geçiyorum :smiley: kararsızlık çok kötü inşallah bana uygun doğru aracı bulurum

Arkadaşlar teşekkür ederim ilk aracı KNN nick name li arkadaşım sizin yaptığınız yorumlardan sonra direk eledim 2.araca odaklanıcam yada Toureg bakıcam sizde bana 2007 - 2009 arası olsun demişsiniz.Bu araç hakkınızda fikriniz nedir ? Benim amacım arkadaşlar yukarıda da yazdığım gibi ağır offroad olmıyacak bana önerebileceğiniz başka 4x4 araçlar varmı ? bu işte yeni olduğum sizlere sormak istiyorum...

2006 model ve üstü yeni kasa Grnd Vitara önerebilirim. Arazi kabiliyeti vw den daha iyidir ve daha dayanıklıdır. Uzun yol da ise vw daha iyidir.

toureg ile grand vitara nasıl mukayese ettiniz acaba

toureg modelini tiguan ile karıştırmış olabilir misiniz acaba

Toureg bana daha iyi geliyor,Vitara yı hiç düşünmedim

onu size yazmamıştım zaten siz toureg bakıyorum mesajınızı alıntılayıp vitara öneren arkadaşa yazmıştım

toureg güzel bir araç ama kaçamak yapılacak bir araç değil bir arkadaşım çok meraklanıp almıştı ama kaygan zeminli yollarda güvenli bir kullanımı var piknik gibi basit toprak arazide sorunsuz ama biraz arazi sertleşmeye başlayınca aracın gerçek kapasitesi belli olup saçmalamaya başlıyor

onu size yazmamıştım zaten siz toureg bakıyorum mesajınızı alıntılayıp vitara öneren arkadaşa yazmıştım

toureg güzel bir araç ama kaçamak yapılacak bir araç değil bir arkadaşım çok meraklanıp almıştı ama kaygan zeminli yollarda güvenli bir kullanımı var piknik gibi basit toprak arazide sorunsuz ama biraz arazi sertleşmeye başlayınca aracın gerçek kapasitesi belli olup saçmalamaya başlıyor
Kusura bakmayın ben yanlış anladım :smiley: bakalım bizede bir yerde bekleyen bir araç vardır muhakkak prado olur GC olur artık bilemiyorum hangisi inşallah doğru kararı veririm gönlümden hepsi geçiyor :smiley:

İki aracı kıyaslamadım. Kullanım amacıma uygun araç tavsiye edermisiniz sorusuna aynı amaçlar ile kendi kullandığım aracı tavsiye ettim. Bu kullanım amacında uzunca bir süre araç araştırmış birisi olarak oldukça memnunum. Suzuki yi bu doğrultuda parça fiyatı, dayanıklılık ve fiyat olarak oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. Hafif araziden kastınız stabilize, toprak v.b. gibi yollar ise rav4 de düşünülebilir.

Son düzenleme:

Katılıyorum size kısa vadede genelde bu tip araçlar pek bulunmuyor . Bakalım nasip .

Yere yakın olmakta güzel :smiley: KTM ayrı bir zevk :smiley: bende GS bakıyordum 1200 lük sonra sonra Triumph a döndüm ama gönlüm motor almak istiyor ama maddi durum daha ağır bastığı için jeep alıcam :smiley: Bende temiz bulamıyorum yada marka değiştirip GC bakmaya başlıcam
Bende ktm yi satıyorum , zor ama biraz ara vermeye çalışacam motor işine . Dönüşte muhtemelen 1200 gs adv olur . GC hangi kasa ve motor düşünüyorsunuz ?

Bende ktm yi satıyorum , zor ama biraz ara vermeye çalışacam motor işine . Dönüşte muhtemelen 1200 gs adv olur . GC hangi kasa ve motor düşünüyorsunuz ?
Benim aklımda GC nin 2.7 dizel 2003 üstü istiyorum çünkü yaptığım araştırmalarda herkes 03 model üstü olsun diyor daha sorunsuz olduğu için.benzinli olarak ise 4.0 ve 4.7 var aklım da siz ne düşünüyorsunuz? Ben %80 uzun yol gidicem %20 arazi ama ağır değil

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR