Prado Almaya Adım Adım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arcamenel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 560
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 108,456
Eyvalla saolasın iyiyim sizlerde iyisinizdir umarım.İrtibatı kesmiş değilim
İstediğin parçaların fiyatına geleyim;
Ön disk:750
Arka disk:600
Ön balata:180 muadil
Arka balata:130 muadil
Ön balata aisin 350
Arka balata aisin 300
Kaliper tamir seti:300
Belirttiklerimden yukarıda isen yardımcı olurum malzeme noktasında

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

2009 yılında sıfır olarak aldım. 10 yıldır kullanıyorum. 162000 de km olarak şu anda. Dağ taş kar heryere gittim. Şu ana kadar beni hic üzmedi. Yolda konforu mükemmel. Ucak ta gidiyor gibi sadece rüzgar ve motor sesi geliyor. Yolun vuruntusunu hissetmezsin.

Arkadaşlar baştan sona okudum ellerinize sağlık çok değerli paylaşımlar olmuş

Aşağıdaki araç ile pazarlıktayım belki bayram öncesi bitirebilirim görüşleriniz önemli yardımlarınızı rica ediyorum

ÖZHAMURKAR-2004 TOYOTA LAND CRUİSER 4.0 V6 239 HP İlan No: 680557079 2004 Toyota Land Cruiser 4.0 Prado 103.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 680557079

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar baştan sona okudum ellerinize sağlık çok değerli paylaşımlar olmuş

Aşağıdaki araç ile pazarlıktayım belki bayram öncesi bitirebilirim görüşleriniz önemli yardımlarınızı rica ediyorum

ÖZHAMURKAR-2004 TOYOTA LAND CRUİSER 4.0 V6 239 HP İlan No: 680557079 2004 Toyota Land Cruiser 4.0 Prado 103.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 680557079

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
km orjinal noktasında tatmin olmadım.
prado yaş ile ilgili bir kaç sorun cıkartabilir motor aksamında bir sorun yok ise iyice baktırmakta fayda var.

bu arada adım hakkı ilginize teşekkür ederim.

araç yetkili servis bakımlı 10 yıldır aynı sahibinde fabrikası olan bir abi mercedesini daha aktif kullanmış
tabi yine de düşündürüyor iyice baktırmam lazım

yaş ile ilgili ne sorunları olabilir yüksek meblağlı sorunlar mıdır ?

Merhaba
1999 model 3.0 D-4D Prado kullanan varmı

yakıt tüketimi kaç litre bilgisi olana varmı paylaşırmısınız lütfen

bu arada adım hakkı ilginize teşekkür ederim.

araç yetkili servis bakımlı 10 yıldır aynı sahibinde fabrikası olan bir abi mercedesini daha aktif kullanmış
tabi yine de düşündürüyor iyice baktırmam lazım

yaş ile ilgili ne sorunları olabilir yüksek meblağlı sorunlar mıdır ?
En masraflı körükler olur genelde körük arızası olanlar normal amartisöre yada yükselyme kitine geçiyor.Peki fark ne olur arka tarafa daha sert olur kasis geçişlerinde cukurlarda vs konfor düşer biraz.
motor aksamı ve yürüyende bir sıkıntı yok ise makyaj konuları geriye kalır plastik parçalar tuzludur.
Kendi aracımda değiştirmiştim cam sıyırıcıları burada da bahsettim 2 sene önce 1000 tl fiyatı vardı suan fiyat daha da yukarıya cıkmıştır.

Merhaba
1999 model 3.0 D-4D Prado kullanan varmı

yakıt tüketimi kaç litre bilgisi olana varmı paylaşırmısınız lütfen
90 serisinden bahsediyorsunuz pek kullanıcısı yok gibi.
120 serisi şehir içi 11 12 lt yakar (dizel)
90 seriside 3 aşağı 5 yukarı aynı degerlerde cıkması muhtemel

Sahibinden ilanda 97 model manuel prado 3.0 dizele 8 lt yakıyor yazmış pek inandırıcı gelmedi
benim baktığım 99 otomatik idi. ona (galerici) sordum bilmiyor. Sizin buyurduğunuz gibi pek kullanan yok net cevap alamadım

Sahibinden ilanda 97 model manuel prado 3.0 dizele 8 lt yakıyor yazmış pek inandırıcı gelmedi
benim baktığım 99 otomatik idi. ona (galerici) sordum bilmiyor. Sizin buyurduğunuz gibi pek kullanan yok net cevap alamadım
90 serisi daha manuel bir araçtır.Konforda düşük olacaktır.
Yakıt noktasında tam olarak neredesiniz aklınızdan geçen tüketim oranı nedir.
10 lt aşağıda cıkması zor gibi geliyor bana şehir içi.

2015 1828TL
2016 1500TL
2017 1394TL
2018 1521TL
2019 1468TL (484 SİGORTA 984 KASKO)

Zorunlu trafik ve kaskomuzu yaptırdık. Yola devam

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.