polyana kamaz :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RedlinE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,971

RedlinE

Land CRUISER VX 80 HDJ-1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar tenekeci tarik arkadaşima laf sokuşturmak için polyana resmi ariyodum.( Allah beni isla etsin) Alt sayfalarda karşima bu araçlar çikti. Hobidaşlarim gibi kamazin benim bunyemdede ayri bir yeri var. Ama hayal kisimlarinda tabiki

Ama aletler ve teknolojileri çok ilerde bu tarz dizaylar gormemiştim. paylaşmak istedim.

telefonlardan iç dizaynardan bazilarinin 80 li yillar oldugunu çikardim. Gerçekden ilerdeler.

sitenin tam linki
http://www.ausairpower.net/APA-Rus-ADCP-CP.html

Araçlarin hepsi kamaz degil birde kamaza almaz diyolar yanliş anlamadiysam.

9S52M1 Polyana D4M1 CP 1S

9S52M1 Polyana D4M1 CP 2S

9S52M1 Polyana D4M1 CP 3S

9S52M1 Polyana D4M1 CP 4S

9S457 Command Post 1S

Etiketler
Ynt: polyana kamaz :smiley:

şemada anlaşilacagi gibi araçlar çatişma bolgelerde iletişim araci olarak kullaniliyor

54K6E2 S

73N6 Baikal 1 Command Post 1S

Almaz 54K6E2 CP 1S

Neman M ABCP 1S

Panorama TsM CADCP 4S

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri