Pino Karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan shark35 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 41,083
Ynt: Pino Karavan

sayın dostum hgs konusunda HAKLI OLABİLİRSİNİZ BİR BİLGİM YOK BİR DEFA AYDIN OTOBANINI KULLANDIM KARAVANLA AMA HALA BİRBİLDİRİM ALMADIM BAKALIM BEKLEYİP ÖRECEĞİZ .KİLO KONUSUNA GELİN CE BENİM KARAVANIMIN FATURASINDA VE İP ONAY BELGESİNDE o1 SINIFI YAZIYOR VE KİLOSUDA 740 G BU DURUMDA VİZE VE ONAYDN MUAF OLUYOR.FAKTTRAFİK KONTROLLERİNDE BİLDİĞİM KADARIYLA YÜKLÜ AGIRLIĞA BAKMALARI GEREKİYOR AMA KİM BİR KARAVANI DURDURACAK BİR KANTARA GÖTÜRECEK TARTACAK FALAN TURKİYEDE GÖRDÜĞÜM KADARIYLA CEKİ DEMİRİNİN RUHSATA İŞLİ OLUP OLMADIĞINA BAKIYORLAR O KADAR
Selamlar;
HGS konusunda sorun yaşadınız mı? Daha sonra gelen bir bildirim oldu mu acaba?

Etiketler

bu tonaj konusu benim de aklımı kurcalıyor. pino 2101 ya da caretta 1500 arasında kaldım. tek kişiyim yeter diye düşünüyorum. dedikleri kilonun üzerinde olursa ne olur diye düşünmeden edemiyorum.

Çekme karavan için Adapazarı Saly karavan ile görüşün derim veya direk ithalatçılar dan alın Adria veya Hymer... Dolphin dahil pek çok üretici ciddi güven sorunları yaşatmaktadır.Gonlunuzce olması dileğiyle....

uygulamalarda polis kantara sokar ise 780 kg a kadar müsama gösteriyor diye biliyorum yanlışım var ise de af ola, tabi ruhsatsız çekme karavan düşünüyor iseniz
ruhsatsız düşünüyorum. konfor aramıyorum. tuvalet banyo olmasa da olur. tv de öyle. asgari yaşam şartları yeter. o yüzden en küçük karavanlara bakıyorum.

wc yok ısıtma soğutma yok aydınlatma yok gittiğin yerde sadece uyumak için bir karavan .....SAHİBİNDEN.COM İLAN NO; 425013917:cool:

buda sıfır olanı (208471092) çadır fiyatına karavanlar ...:smiley: 2,3 lirada masraf yap yaratıcılığına göre ....fantastic fan,led aydınlatma, dışarıya portatif lavabo, gölgelik tente vs.vs. sıfır mini karavana 22.000 isteniyor :smiley: hadi iyisin 8 liraya yırttık
DSC 1096
DSC 1096
Fantastic fan installed interior 1

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri