Pınara Camping

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan clup pınara Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,882
Ynt: Clup Pınara Camping 25 Martta Açılıyor

Yahu arkadaş bizim kampımızın ne kadar çok işletmecisi varmış hayret bir şey

Arkadaşlar bu kampın işletmecisi ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir

Feramuz UĞURLU 0532 492 65 98
Onur UĞURLU- 0533 510 74 60
pinaracamping@hotmail.com

http://www.facebook.com/group.php?gid=44062661077
www.pınarakamping.com

İşletmemizin İsmail Keser ve daha tesismizin işletmeciliğini yapmış ve bir çok yere iletişim bilgisi geçmiş olan ve yollarımızı ayırmak zorunda kaldığımız,Şimdi ise kendi iletişim bilgilerine ulaşarak kamp hakkında bilgi isteyenlere İki sezon işletmeciliğini yapıp ekmeğini yediği yeri inanılmaz ağır sözlerle kötüleyen Ertuğrul Urallı ile her hangi bir ilişkimiz bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunarım

Fiyatlarımız aşağıdaki gibidir

Tek Çadır da 2 kişilik konaklama Kişi başı 7.50 TL
Tek Çadırda 2 kişi üzeri konaklama kişi başı 6.00 TL
Aylık kalanlara Uygun fiyat
9 yaşa kadar 1 çocuk ücretsiz
Karavan Konaklama 2 kişi 25 TL
Karavan konaklama 2 kişi üzeri kişi başı 7.50 TL

Kampımızın yannda bulunan Otelimizin Her şey dahil siteminden faydalanmak (Sabah,öğlen, akşam açık büfe yiyecek ve içecek, Havuz, Bar (24 Saat) kişi başı Çadır fiyatı +45 TL

Saygılarımla

clup pınara' Alıntı:
:eek:
CLUP PINARA CAMPİNG - TEKİROVA - KEMER / ANTALYA
Bu sene komple yenilenmiş yeni işletme clup bölümü rus alman ve türk misafirlerle anlaşmalı , camping alanında balık meraklıları için yeni balık avı turları ( bölgeyi bilen rehberler eşliginde )
DOGAN - DENIZE SIFIR , HAVUZ SU KAYDIRAKLARI - DISCO v.b bircok aktivite tam gün animasyon . clup ve Camping alanı olan PINARA yıllardır verdigi hizmetin kalitesini artırdı .
İletişim 0.532.603 52 23 -ismail keser
Cadır kişi başı 10.00.-TL
Dernek ve kuruluşlara - clup lere % 10 indirim.

Etiketler
Ynt: Antalya - Kumluca ; Pınara Camping

biz 2 veya 3 kişi çadır tatili yapmayı düşünüyoruz ve yer arastırması yapıyoruz.sitede fiyatlarla ilgili bir bilgi bulamadım.Örneğin 3 kişi 2 çadırla gelsek gunlüğü ne kadar tutar acaba ?

Ynt: Antalya - Kumluca ; Pınara Camping

3 kişi tek çadırda kalırsanız günlük kişi başı 6 TL , iki çadırda kalırsanız kişi başı günlük 7.50 TL

Saygılarımla

dgsozkan' Alıntı:
biz 2 veya 3 kişi çadır tatili yapmayı düşünüyoruz ve yer arastırması yapıyoruz.sitede fiyatlarla ilgili bir bilgi bulamadım.Örneğin 3 kişi 2 çadırla gelsek gunlüğü ne kadar tutar acaba ?

Ynt: Pınara Camping

arkadaşlar ben geçen yıl pınarada geçirdim tatili harika bir yer konum olarak işletme olrak ücret olrak ve ayrıca işletmeci ler orayı güzel yapan bu sene işletmeciler değişmiş durum nedir bilmiyorum geçen yıl ertuğrul bey süha bey ve eşi harika insanlardı insan bu tip yerlerde birazda dost arkadaşlık ilgi alaka bekler onlarda saolsun hepsi vardı şimdiye kadar yaptğım engüzel kamp tatilinden biriydi. eşimde oğlumda hala sohbetini yaparlar.gidecek arkadaşlara tavsiye edrim .süper bir yar yalnız geçen yılki koşullar geçerli ise

Yukarıda belirttiğim gibi Ertuğrul Bey ve Süha bey ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldık.

İşin hikayesi şudur arkadaşlar

Clup pınara ve Pınara Camping asıl sahipleri ben yakın dostlarımdır. Turizm Bakanlığının emri ile kamp alanı yapılmak zorunda kalındığında Bakanlıkla diyaloğumuz sağlayacak, yönetmeliğe göre burayı tanzim edecek birine ihtiyacımız oldu ve Ankaradan aynı sitede 15 yıllık komşum olan ve Turizm Bakanlığından Emekli olan Ertuğrul Urallıyı dostlarıma önerdim ancak geçen sezon sonunda yaşanan bazı olaylardan sonra bu sezon mecburiyetten yollarımızı ayırdık. Bu sezon kamp alanını işletmeciilğin iki oğlum ve eşim yürütüyorlar. Bende iki hafta kaldım işim nedeniyle Ankaraya döndüm Sanırım önümüzdeki hafta 2 haftalığına tekrar kampta olacağım bu yıl camp alanımızı daha farklı göreceksiniz yenilenmiş haliyle çekilmiş resimler çok yakında pinarakamping.com internet sitemizde yayınlanacaktır. Geçen yıl kampa gitmiş olduğunuzdan bazı bilgiler vereyim isterseniz

Toprak ve kara beton olan tüm yollar genişletilerek kilitli parke taşı ile döşendi tüm alana döşenen parke taşı 8 KM

Suntalamdan yapılı tuvaletler yıkılarak duvar örüldü ,fayans ile kaplandı ve pimapen kapı yapıldı,

çimlenmemiş tek alan kalmadı,

Duşların tamamı içeri alınarak yine örme duvar ve fayans ile kaplandı

Geçen yıl sıcak suda sorun yaşanıyordu bu yıl sıcak su problemi halledildi

en önemlisi dostluk, karşısındakini sadece müşteri olarak görüp sözde dostluk yerine yıllarca kampçılık yapmış bir aile olarak özde dostluğu tesisi ediyoruz.

Desteklerinizi bekliyor ve saygılar sunuyorum

Saygılarımla,

Feramuz UĞURLU

yucel3334' Alıntı:
arkadaşlar ben geçen yıl pınarada geçirdim tatili harika bir yer konum olarak işletme olrak ücret olrak ve ayrıca işletmeci ler orayı güzel yapan bu sene işletmeciler değişmiş durum nedir bilmiyorum geçen yıl ertuğrul bey süha bey ve eşi harika insanlardı insan bu tip yerlerde birazda dost arkadaşlık ilgi alaka bekler onlarda saolsun hepsi vardı şimdiye kadar yaptğım engüzel kamp tatilinden biriydi. eşimde oğlumda hala sohbetini yaparlar.gidecek arkadaşlara tavsiye edrim .süper bir yar yalnız geçen yılki koşullar geçerli ise

Kamp sahipleri olarak buradan paylaşımlarınıza devam ederseniz beklediğinizden çok daha fazla olumlu dönüş alırsınız. Kaç ilan açılıp sonra desteksiz kalmıştır. Sizler oranın sahibi kampçılar misafiri olarak fikir paylaşımlarını sürdürdükçe herşeyiylr aha güzel güzel olacaktır.

Hiçbirimiz herşeyi bilmiyoruz..

lns' Alıntı:
Kamp sahipleri olarak buradan paylaşımlarınıza devam ederseniz beklediğinizden çok daha fazla olumlu dönüş alırsınız. Kaç ilan açılıp sonra desteksiz kalmıştır. Sizler oranın sahibi kampçılar misafiri olarak fikir paylaşımlarını sürdürdükçe herşeyiylr aha güzel güzel olacaktır.

Hiçbirimiz herşeyi bilmiyoruz..

Özeliikle bu siteyi çok önemsediğimi belirteyim, sürekli burada olma fikrinize sonuna kadar katılıyorum, kampla kendim ilgilenmeye başladıktan beride her gün siteye katılımcı olmaya çalışıyorum, Site yöneticilerini de hoşgörüleri için teşekkür ediyorum,

Fikir paylaşımlarının olumlu ya da olumsuz her türlü eleştirinin bizim yararımıza olduğunu biliyorum, bu sebeple olumlu ya da olumsuz her eleştiriye açık olduğumuzu da belirtmek istiyorum. Kampııza gelenlere de ssiteniz adresini vereceğim girip eleştirilerini yazsınlar ki bizde eksiklerimizi görüp bu eksikleri imkanlar dahilinde gidermeye çalışalım

PINARA KAMPİNGE 2010 YILINDA UĞRADIM.GERÇEKTEN GÜZEL BİR YER. TEK OLUMSUZ TARAFI 5 YILDIZLI BİR OTELLLE DUVAR DUVARA SINIRI VAR.OTELİN ARKA KISMINA KALDIĞI İÇİN OTELİN TÜM SOĞUTMA FANLARI VE ÇÖP TOPLAMA MERKEZİ PERSONEL LOJMANLARI KAMP TARAFINDA. KIZIM O ZAMAN 5 YAŞINDAYDI.KARAVANCI VE ÇADIRCILARIN FOTODA GÖRÜNEN HAVUZDAN YARARLANAMACAĞINI SÖYLEDİKLERİNDE ŞAŞIRMIŞ KALMIŞTIM. DENİZE İNEN YOLDA HAVUZ VAR. HAVUZU GÖRMEDEN DENİZE İNMENİZE İHTİMAL YOK. 5 YAŞINDA ÇOCUK HAVUZ İSTERSE NE YAPACAĞIM DEDİM. KULLANAMAZSINIZ DEDİLER :(
ÇOK SAÇMA GELMİŞTİ. KAMP İŞLETMESİ VE OTEL İŞLETMESİNİ AYRI AYRI KİŞİLERE VERMİŞLER OTEL İŞLETMESİNİ ALAN ŞAHIS HAVUZU KAMP ALANINDA KALANLARA KULLANDIRMIYORMUŞ.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri