Piknik Tatil Oldu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rtulun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,581
Ynt: Piknik Tatil Oldu

8.gün-Salata için yeşillik toplayıp çevrede bolca gezinti yaptık.

SAM 6544

SAM 6546

SAM 6550

SAM 6556

SAM 6558

Etiketler

9.gün-Büyük tüp bitti(geceleri soba yanıyor)dönelim mi dedim,"küçük tüp var"dedi çırak.

SAM 6578

SAM 6579

SAM 6580

SAM 6583

SAM 6584

Kahvaltı için evden çıkan hikmet ve eşi bir hafta sonra kamp alanına geri döndüler.

SAM 6640

SAM 6641

SAM 6643

SAM 6644

Karavancı Orhan abi ailesi ile günübirlik piknik yapmaya geldiler.

SAM 6645

Akşam yemeğinden sonra arkadaşlar gittiler.Firkat arkadaşımızın sazı ve sesi ayrı bir renk oldu.

SAM 6646

SAM 6647

SAM 6648

SAM 6649

11.gün-Öğleden sonra toparlanıp döndüm.
Zaman zaman yağmurlu,bazen güneşli ama hep güzel geçti..............

SAM 6650

Uzun zamandır forum sayfasında göremediğimiz Ankara'lı arkadaşlarımızla, güzel geçmiş bir etkinliğin paylaşımında buluşmak iyi geldi...Özlemişiz....

Rıfat bey ve tüm katılan arkadaşları, ne iyi etmişsiniz. Çok da keyifli tüm fotoğraflarınız. Yeni keyifli nice mutlu kamplara. :smiley:

enverdede' Alıntı:
Uzun zamandır forum sayfasında göremediğimiz Ankara'lı arkadaşlarımızla, güzel geçmiş bir etkinliğin paylaşımında buluşmak iyi geldi...Özlemişiz....

Dedemin bu cümlelerine katılıyorum :smiley:, ne güzel bir etkinlik olmuş,
herkese bol selam

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri