Perle Camping- Alanya ( Mersin Yolu 13 Km- Kargıcak )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan egean.tr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,447

egean.tr

Kamp I
Yer
Balıkesir
Yer : Alanya'dan D-400 karayolu Mersin istikametinde 13 KM sonra Kargıcak Kasabası, sağda.
Koordinat : K36°.27’37.470” D32°.7’17.651”
Karavan Adedi, Saha Zemini : ~ 10 adet, kısmen çimen, gerisi stabilize, toprak (Saha düz), yüksek ağaçlıklı gölgelik bol.
Elektrik & Su & Wifi & Çamaşır : Karavana 220 V panodan bağlantı, su hortumla bağlanabilir, Wifi, Çamaşır makina var.
WC & Duş : 2 adet bay, 2 adet bayan (Hergün temizlik yapılmakta), sıcak duş kabini 4 adet
Bulaşık Yıkama yeri : Mevcut
Market & Alışveriş : 200 Mt ilerde "Dinler Otel" arkasında Migros'a yürüyerek gidilebilir, herşey var. 13 Km
Alanya'ya kamp karşısından dolmuş otobüsler 2,5 TL (2014 fiyatı) 25 Dk gidiyor.
Plaj ve hava durumu : 07.10.2014 tarihinde gittik hava 30 C, deniz 22 C , plaj camping önünde özel, şemsiye ve
şezlong parası ödenmiyor.
Ücret : 10 Euro=30.- TL(Elektrik+Su+Duş+Wifi+Çamaşır Mak.+Plaj (şemsiye+şezlong) ücrete dahil
Ortam Bilgisi : Sessiz, yüksek volümlü müzik yok, yabancı orta yaşlı karavancılar, köpek serbest, deniz
Ekim ayında süper. Genelde, bölgenin yaz aylarında çok sıcak ve kalabalık olduğu Ekim
ayının her bakımdan çok iyi olduğu, yöre insanlarınca belirtildi. Çadıra izin yok.
Restaurant : Camping restaurant mevcut, yabancılar daha çok kullanıyor, fiyat bilgimiz yok.
İletişim : Tel: 0-242-526 20 66 Fax:0-242-526 20 37 Cep:0-532-421 09 72
Yorumum : Bizim gibi, geç kalmış yaz tatili için ideal, sıcak duş, plaj+deniz harika.
Son söz:Çok sıcak sevmeyenler için Eylül sonu&Ekim ayı başları ideal...

20141006 192036 1024x768

20141006 130119 1024x768

20141006 130124 1024x768

20141006 130147 1024x768

20141006 125931 1024x768

Etiketler
Ynt: Perle Camping- Alanya ( Mersin Yolu 13 Km- Kargıcak )

Perle Camping Benimde birkaç kere gittiğim yer,
İşletme sahibi çok ilgili, Restaurant yemekleri lezzetlidir(deniz ürünleri ağırlıklı) yaz aylarında yurt dışından gelen pek çok Karavan vardır.
Yağmurlu günlerde çimde durursanız sabah karavandan dışarı çıkarken uzun çizme giymeniz gerekir.

Merhaba; Ben daha 20 gün önce karavancı oldum.Ankara da ikamet ediyorum. Genel olarak Akdeniz ve Ege bölgesi düşündüğüm için yararlı bir paylaşım oldu. Alanya da kalacak yerimiz var ama ben Balık ve kayık tutkunu olduğumdan karavanın arkasında tekne ile balık meralarını gezeceğim. Yazın mutlaka görmeye geleceğim. Tabi sözümüz sağlık üzerine..

Perle Camping hâlen açık ve faal midir? Burada verilen bilgiler geçerli midir? Saygılar sevgiler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri