Performans Amerikan Jeep Servisi - Bostancı, İstanbul

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ayilmaz74 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,513

ayilmaz74

Kamp I
Yer
İSTANBUL/ATAKÖY
Performans Jeep Cherokee Servisi
Oto Sanayi Sitesi, Doğan Bey Cad. Tepe Sk. No: 8
Bostancı-Kadıköy 34744 İstanbul
Telefon: 0216 575 00 00 Fax: 0216 573 53 07

Recep usta'dan her türlü destek, bilgi ve ekipmanı temin edebilirsiniz.

Etiketler
Ynt: Performans Amerikan Jeep Servisi - Bostancı, İstanbul

Merhaba ,

Bende aynı servisi kullanıyorum.
Hatta son iki aracımı da Recep Usta 'dan aldım... ;D
Bu arada avatarınızdaki siyah GC ZJ sanırım benim eski aracım .. :D
Bu arabayı şu anki WJ aracımı alırken takasta vermiştim.. ;)

Selamlar,

Kıvanç DUNDAR

ben cj 5 dusunuyorum yardım edersınız demi ama suan askere gıdıyorum askereden sonra

adventurer' Alıntı:
Merhaba ,

Bende aynı servisi kullanıyorum.
Hatta son iki aracımı da Recep Usta 'dan aldım... ;D
Bu arada avatarınızdaki siyah GC ZJ sanırım benim eski aracım .. :D
Bu arabayı şu anki WJ aracımı alırken takasta vermiştim.. ;)

Selamlar,

Kıvanç DUNDAR

Evet bu işe yeni başladığımız için 2.el araç almak daha mantıklı geldi,bu arabayada tertemiz bakmışsınız bu arada.

Merhaba ,

Evet gerçekten çok temiz bir araçtır..
Ben 4 sene yaklaşık 70000 km kullandım.
LPG kitide şu an itibarıyla 2 -2,5 yıllıktır..
İyi günlerde kullanınız..
Selamlar,

Kıvanç DUNDAR

abı ben 26 teslım oluyorum hakkınız helal edın
kolay gelsın hepıznıze

ayilmaz74' Alıntı:

abiler benden 96 tahoe var ve sağ arka fren tablasının ve aks keçesinin değişmesi gerekiyor,parça konusunda biraz sıkıntım var,yardım edebilirmisiniz...bir de ayrıca aracın arıza uyarı lambası sürekli yanıyor,üzerinde orijinal olmayan bujiler vardı,kablolarıyla beraber orijinallerini taktım ancak hala arıza lambası yanıyor...prince marka lpg var,servisine baktırdım ayrları tam dedi,benzin hortumu ve pompasını da değiştirdim ancak bu lambanın yanması beni araçtan soğuttu...2,5 yıldır keyifle binerken şimdi ona üvey evlat gibi bakmaya başladım....

merhaba, arıza lambasının sönmesi için katalizörün üzerindeki oksijen sensörüne bakın gerçi kontrol edilemiyor bozukmu sağlammı ama genelde lambayı o yakıyor ben değiştim lamba söndü aksarayda nurak otomotivden almıştım kolay gelsin ama arabadan soğudum demeyin bu arabalar soğuyacak araba değil,birde lambanın yanması pekte önemli değil harareti,yağı kontrol edin devam...

kardeşim teşekkür ederim bilgilendirdiğin için,ilk olarak hemen kontrol ettiricem inşallah....ben arabamdan o kadar memnunum ve seviyorum ki,bu kadar üstüne düştüğüm halde lambanın yanması kızdırıyor beni biraz....

usta merhaba,şimdi nasip olursa bir aracımız olucak 2003 3.7 cherokee renegade modeli aracı size getiricem almadan kontrol ve değişmesi gereken ufak parçaların olduğunu söyledi satıcı arkadaş yardımcı olur musunuz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.