Patrol Y60 TD42 Restore Çalışması Tamamlandı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 07gokhanlc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 63
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,100
Ynt: Patrol Y60 TD42 Restore Çalışması Tamamlandı

Gökhan bey hayırlı osun !! ne zaman vaz geçersen bu ;D ;D !!!! KÖTÜ ARABADAN ;D ;D Hemen haber ver geleyim seni kurtarayım

Etiketler

Parçası bulunmaz yolda gitmez arazide HİÇ GİTMEZ Klasına ters ;) ;) ;)

Gökhan bey hayırlı olsun, kolay gelsin. hüseyin beyin yukarıdaki esprisinden de yola çıkarak, ben bu aracın 4.2 benzinlisini almayı düşünüyorum; parça konusunda sıkıntı var mıdır? Bİr de benzinlisi de sizin dizel kadar başarılı mıdır?

sabri77' Alıntı:
Gökhan bey hayırlı olsun, kolay gelsin. hüseyin beyin yukarıdaki esprisinden de yola çıkarak, ben bu aracın 4.2 benzinlisini almayı düşünüyorum; parça konusunda sıkıntı var mıdır? Bİr de benzinlisi de sizin dizel kadar başarılı mıdır?

Sabri bey,

Ben bu güne kadar benzinlisini hiç kullnamadım ne söylesem doğru olmaz ,ancak şu bir gerçek araç alt yapı olarak çok sağlam,şanzumanı sağlam,güçlü ve seri ... yani bir arazi ve uzun yol aracında bulunması gereken her türlü ön koşul mevcut... Alacağınız aracın orjinalliğinin bozulmamış olmasına ve düzgünlüğüne bakarak karar vermelisiniz.
Parça konusuna gelince elbette sanayinin köşedeki parça satıcısına giderek parçalarını almanız mümkün değil ;) ... Ancak parçalarını bulamamınızda mümkün değil,biraz araştırma ile her türlü parçasını rahatlıkla bulabilirsiniz. Örneğin bana motor takozları lazım oldu servis vasıtası ile getirtim 14.gün elime geçti hemde orjinal ve e-bay fiyatlarının bizim para birimine çevrilmiş hali ile..

selamlar

ilginize cok tesekkur ederim gökhan bey... size de patrolunuzu toplarken kolaylıklar dilerim.

sabri77' Alıntı:
SABRİ BEY ben gerçekleri söyledim ;) ama siz inanmadınız ve Gökhan beye cesaret verdiniz Şimdi ARACIN FİATINI düşürecek ben almaktan vaz geçeceğim neden ? PARÇASI YOK ! Neden ? YOLDA GİTMEZ ? Neden Arazide ÖLÜ Allah rahmet eylesin iyi bilirdik meftayı Misali :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: ............ !!!!! ::smiley:

Gökhan bey, iyi bir. Araç. Eğer iyi toplanırsa. Çok iyi gösterir kendisini yollarda &arazide. ,size kolay gelsin şimdiden

sabri77' Alıntı:
Sabri bey ben dizel araçta bilgi ve beceri açısından daha başarılı olduğum için ve mesleğim gereği DİZEL tutkum var bence benzinliside aynı başarıyı göstereceğinden eminim Burada kısa şasi 1984-vaya 85 model vardı tabiri caizse AT gibi tepiniyordu ama parça mevzuunda bir fikrim yok saygılar :smiley:

DEMİRAL' Alıntı:
Sabri bey ben dizel araçta bilgi ve beceri açısından daha başarılı olduğum için ve mesleğim gereği DİZEL tutkum var bence benzinliside aynı başarıyı göstereceğinden eminim Burada kısa şasi 1984-vaya 85 model vardı tabiri caizse AT gibi tepiniyordu ama parça mevzuunda bir fikrim yok saygılar :smiley:
hüseyin bey tesekkur ederim. uygun fiyatlı bir dizel bulsam benim de tercihim o yonde olurdu ancak şimdi erişebilecegim arac 4.2 benzinli 6 silindir bir arac. birkac gun içinde kararımı kesinleştirirsem satın alacagım. parça konusunda artık biraz şansa biraz ebaye biraz patrolun saglamlıgına biraz da servislere güveneceğiz :smiley:

sabri77' Alıntı:
hüseyin bey tesekkur ederim. uygun fiyatlı bir dizel bulsam benim de tercihim o yonde olurdu ancak şimdi erişebilecegim arac 4.2 benzinli 6 silindir bir arac. birkac gun içinde kararımı kesinleştirirsem satın alacagım. parça konusunda artık biraz şansa biraz ebaye biraz patrolun saglamlıgına biraz da servislere güveneceğiz :smiley:

Sari bey yanılmazsınız,alacağınız araç malum sitedeki araçlardan birimi..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri