Pathfinder Kullanıcıları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Likya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 94
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,922
Herkese merhaba, R50 Pathfinder aracımla bende aranızdayım. Yaklaşık 7 ay oldu aracımı alalı. Offroad üstadları pek beğenmesede bence arazi beceresi gayet yeterli bir araç. Doğu Karadeniz turumdan önce bakımlarını ve eksiklerini tamamladım. (vinç, çadır, invertor vs..) Sümela Manastırından ayrıldığım asfalt yolda Tüm Hemşin yaylalarını gezip asfalta teker koyduğumda ön düzenden tık ses gelmemesi beni gayet mest etti açıkcası. Ayrıca gözümün kestiği her yere çıktım ve her yerde gezdim. Aracımının fotoğrafları:
LD0jaV

Aracın içi bir çok suv dan daha geniş çok rahat 7 yetişkin araca bine biliyorsunuz benim için en büyük özelliklerinden birisi araç arka koltuklar yattığı zaman çok düz bir zemin oluyor ve oraya decathlondan aldığım iki kişilik şişme yatağı koyabiliyorum yani kamp yaparken çok iş görüyor çok geniş bir araç tavana sepet de koydurdum bu sayede kamp esnasında eşyaları sepete koyabiliyorsun çok iş görüyor
Lastiklerini yeni degiştirdim bf Goodrich aldım 4 tanesine 3500 lira verdim ama aracın bütün görüntüsünü değiştirdi çok sık duruyor ha arazide ve karda deneme şansım şuan olmadı ama eminim ki iş görecektir
Yakıtla alakalı birşey daha eklemek istiyorum araç 4x4 geçtiği zaman çok fazla yakıyor 4 modu var
4x2, otomatik 4x4 ,sürekli 4x4 , bide ağır arazi şartları için aracın low 4x4 özelliği var
Bu aracı almadan önce baktığım araçlarda iç aksamdan çok ses geliyordu beni çok rahatsız etmişti bu aracın direksiyon simiti derisini birebir değiştiren bir yer buldum esenyurtta ayni orijinal gibi değiştirdin ve vites topuzuyla beraber 150 lira aldılar çok iyi bi ara resmini eklerim mutlaka alacak arkadaşların ihtiyacı olacaktır
Aklıma gelen diğer konuları arar arar eklerim iyi günler
Merhaba esenyurtta direksiyon ve vites topuzunu değiştirttiğiniz yerin iletişim bilgilerini paylaşırsanız çok sevinirim.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekrar merhaba bende 1-2 gün içinde 2006 model bir pathfinder almak üzereyim ve ilk yapmak istediğim değişikliklerden biri snorkel takmak olacaktı fakat etraftan duyduğum çok fazla motor sesinin kabinde duyulmasına neden olduğu yönünde kullanan arkadaşlardan bir yorum rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Merhabalar bende artık aranıza 2006 model nissan pathfinder ile katuldım 240k araç ve yetkili servis bakımlı idi. Birkaç kozmetik düzeltme dışında bir sıkıntısı yok. Lakin sol taraf ayna tam olarak kapanmıyor bununla ilgili vir linl veya öneriniz olursa çok makbule geçecek şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar
F2ec5d128eac9a641a49fa3352c482c0

sa kolay gelsin ben bişey soracaktım babam (60 yaşında) samsunda nissan pathfinder aracını görmüş illa ondan alacam diyor günnlük kullanım için normalde dağınan tepeynen işi yok bağa gidiyor ama yol asfalt bu amaçla kullanım nasıl olur ve kronik sorunları varmı acaba

Tekrar merhaba bende 1-2 gün içinde 2006 model bir pathfinder almak üzereyim ve ilk yapmak istediğim değişikliklerden biri snorkel takmak olacaktı fakat etraftan duyduğum çok fazla motor sesinin kabinde duyulmasına neden olduğu yönünde kullanan arkadaşlardan bir yorum rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Merhaba
Snorkelin kendine has bir sesi var tabi ki ama bu ses rahatsız edici bir sekilde degil
Ama aracta ses olmasın derseniz takmayınız yada snorkel li bir aracı önceden bi test etmenizi tavsiye ederim ben avcılardayım benim aracta var yolunuz düserse bu tarafa sesi duymanız acısından kullanabilirsiniz benim aracımı günler

Merhaba
Snorkelin kendine has bir sesi var tabi ki ama bu ses rahatsız edici bir sekilde degil
Ama aracta ses olmasın derseniz takmayınız yada snorkel li bir aracı önceden bi test etmenizi tavsiye ederim ben avcılardayım benim aracta var yolunuz düserse bu tarafa sesi duymanız acısından kullanabilirsiniz benim aracımı
İyi günler

sa kolay gelsin ben bişey soracaktım babam (60 yaşında) samsunda nissan pathfinder aracını görmüş illa ondan alacam diyor günnlük kullanım için normalde dağınan tepeynen işi yok bağa gidiyor ama yol asfalt bu amaçla kullanım nasıl olur ve kronik sorunları varmı acaba
Merhaba
Tayfun ben istanbuldan yanılmıyorsam babanızla görüsmüstüm telefonda benim aracımda satılık suan o sebepten
Arac hakkımda daha detaylı bilgi almak isterseniz face den r51 grubuna bakın orada daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz
Araclar da benim bildigim kadarıyla kronik bir arıza yok gündekik kullanımda yakıt olarak ortalama 11 13 litre cıkmaktadır cok rahat ve konforlu araclardır motor parcaları d40 navara işe aynıdır o sebepten sorun cıkmıyor arac arızalarında mıtlaka nissan servise görütün yani aracı bilen ustalara gösteriniz yoksa cok zaman ve para kaybı yasarsınız daha detaylı bilgi almak isterseniz 0553 148 7914 den ulasabilitsiniz.iyi günler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.