Pathfinder Kullanıcıları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Likya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 94
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,783
Alt koruma 450 lira istersen aldığım yerde bir takım daha var aldığım kişide pathfinder var kendinin yapmış isteyene yapıp veriyor hatta onlarında yaklaşık on kişilik bir grubu var hepsinde pathfinder var bilgi alışverişi yapılıyor
Montajı sefaköy dursun usta yaptı

Tamamdır yaptırabilirim.araç şimdi serviste ufak bi kaza yaptı eşim. Çıkınca deri döşeöeciye gidecek. Ön koltuklar ve direksiyon döşemesini yaptırcam. Sonra bu alt korumayı yaptırayım. Şnorkel de yoktu sanki senin arabada onu da mı yeni yaptırdın.

Gecmiş olsun, Evet snorkelde yeni taktım çok fena oldu dösemeden memnun kalırsan bende ön koltuğun birini degiştirmeyi düşünüyorum

Tek değişim sırıtır diye komple değiştiricem. Hatta araba çıksın bi inceleyim komple bordo ya da taba rengi de yapabilirim.

O seviye derin suya girmem diye düşünüyorum ama yakışıklı duruyor şnorkel.

Bu arada spacerlar çok farketti kullanımda. Virajda ve yanal eğimlerde çok ciddi farketti.

Ben sadece alt tarafı degiştirmeyi düşünüyorum oturduğum yer cok deforme olmuş
Taba da güzel durur ama tamamını degiştirmekde baya tutar

Sspacerlar nerede taktırdın bende taktırabilirim
yükseltme kiti bekliyorum 1 aya gelecekmiş o zaman daha cok ihtiyac olacak gibi

Hafta içi sürekli eşim kullandığı için yükseltme tavan sepeti ve şnprkel benim için abartı olur maalesef. Ama ilerde ikinci bir araç düşünürsem belki olabilir.

Tam yerini nasıl tarif ederim bilmiyorum ama küçükçekmece tarafında dörtbilekler torna da yaptırdım. Subarucu ekip bizim hep orda yaptırdı. porya çıkıntısı ve tam sıkı sıkıya geçmesini iyi ayarladılar. Aksi taktirde balans yapıyor. Bir de alüminyum malzemenin de dayanımı önemli tabi. Her alüminyum tornacının kullandığı malzeme aynı değil.

Su birikintilerrinden geciyorsan snorkel takmalısının bence
Bizim orj.hava filitresi yaklaşık 1 metre mesafede. Ondan daha derin su birikintisinden geçmem herhalde hiç. Yani far üst hizasına kadar zaten problem yok. Ama düşünebilirim de yine .diğer işleri bi halledeyim kafamda.

Arka diferansiyel ile ve motor performansı ile ilgili de düşünceler var kafamda. Bakalım zamanla.

Hafta içi sürekli eşim kullandığı için yükseltme tavan sepeti ve şnprkel benim için abartı olur maalesef. Ama ilerde ikinci bir araç düşünürsem belki olabilir.

Tam yerini nasıl tarif ederim bilmiyorum ama küçükçekmece tarafında dörtbilekler torna da yaptırdım. Subarucu ekip bizim hep orda yaptırdı. porya çıkıntısı ve tam sıkı sıkıya geçmesini iyi ayarladılar. Aksi taktirde balans yapıyor. Bir de alüminyum malzemenin de dayanımı önemli tabi. Her alüminyum tornacının kullandığı malzeme aynı değil.
Ücret ne kadar dı

5DjJJL

Bu sanırım ön diff şeması

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR