Pathfinder Kullanıcıları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Likya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 94
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,783

Birde 200.000 i geçmişsiniz madem aracınızın arka teker tablalarını kontrol ettirin. Zira alt rotiller boşluk yapıyor ve rot balansçılar anlayamıyorlar. Araç yolda çalkalanıyor. Ben çok uğraştım ve çareyi arka tablaları değiştirmekte buldum.

Arka tabla dediğiniz salıncaklar mı?

Hocam iyi günler. Yakıttan şikayet etmişsiniz. Aynı sorunu ben de yaşadım. Enjektör memelerini değiştirdim ve inanamayacağınız kadar sarfiyat düştü (4x2 kullanımda 8.5 lt ortalama- 4x4 te ise 10 lt ortalama) . Bu araçların enjektör ömrü max. 200.000 km . Ayrıca motor zincirli. Triger bakımı gerektirmez

Kafama bisey takıldı bende 1.3 dizel opel astra da var şuan ortalama tüketimi 6.2 litre olarak gösteriyor bu araç patjfinderdan daha hafif ve daha küçük bir motora sahip bu araç 6.2 yakarken pathfinder 8.5 ortalama yakması biraz imkânsız gibi geldi bana sizde de pathfinder var değil mi yanlışlık olmasın eğer dediğimiz gibiyse çok iyi bir tüketim

Canavarın kamp halleri

IMG 20180306 WA0025

IMG 20180306 WA0020

IMG 20180305 WA0007

IMG 20180304 WA0214

Bizim bir grubunuz var kamp veya Offroad yapmaya gidiyoruz gerçi ben çok Offroad yapmıyorum ama sen de katılmak istersen bekleriz

Olabilir.var mı bi face grubu falan nasıl haberleşiyorsunuz. veya etkinliklerinizi nerden takip edebilirim.

Ayyıldızoffroad grubu gezenbilirde de var sen istersen gönder numaranı whatsupp bekleriz oradan görüsürüz fikir alışverişi oluyor belli zamanlarda organizasyon var oluyor hafta sonu yalova erikli yaylasındaydık keyifli geçti sende seviyorsan gruba eklerim

Pardon yoktum bi süredir. Benim taktırdığım android double teyp var. Ayyıldız ı duydum. Özelden atıyorum numarayı.

Merhaba aracıma 2.5x3 metre ebatlarında yan tente, snorkel ve alt tarafa 3mm koruma taktırdım

IMG 20180405 173734

IMG 20180405 182126

IMG 20180405 143642

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR