Pathfinder Kullanıcıları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Likya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 94
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,776
Merhaba esenyurtta direksiyon ve vites topuzunu değiştirttiğiniz yerin iletişim bilgilerini paylaşırsanız çok sevinirim.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba
Suan tam isim ve tel no yok aklıöda aöa uer cok basit tarif edebilirim
Esenyurt fatih sanayi sitesi girisindeki benzincinin sokagından içeirye giriniz sag taraftaki yanılmıyorsam 6 7 dükkan zaten girdiginizde görürürsünüz bulamazsanız
05531487914 den ulasın tarif ederim

Herkeze selam
Bende 2008 model aracımı satmaya karar verdim ilgilene olursa 05531487914 den ulasabilir .
Km 226 binde
Fiyat 87500
sorkel yükseltme alt koruma speycır vardır
Nakit ihtiyacından dolayı satmaktayım

Merhabalar bende artık aranıza 2006 model nissan pathfinder ile katuldım 240k araç ve yetkili servis bakımlı idi. Birkaç kozmetik düzeltme dışında bir sıkıntısı yok. Lakin sol taraf ayna tam olarak kapanmıyor bununla ilgili vir linl veya öneriniz olursa çok makbule geçecek şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlarEkli dosyayı görüntüle 510957

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba
Aynada hareket varsa camurdan veya tozdan sıkısıkşık yapıyor olabilir vd40 ve hava ile çözüme ulasabilirsiniz hiç hareket yoksa baktırmanız gerekebilir.

İyi günler,yarın bir aksilik olmaz ise bende arazına 1997 model 3.3 v6 ile arazına katılacağım,ilk 4 çeker aracım olacak.2.sahibinden ve 110 milde tamirci bir dostumuzdan alacağım,Rize ye gidip aracı denemek için sabırsızlanıyorum..

Buradaki bütün yorumları severek okudum ve takip ederek bu araca karar verdim,şimdiden karar vermeden yorumları ile katkıda bulunan herkese teşekkür ederim...

İyi günler,yarın bir aksilik olmaz ise bende arazına 1997 model 3.3 v6 ile arazına katılacağım,ilk 4 çeker aracım olacak.2.sahibinden ve 110 milde tamirci bir dostumuzdan alacağım,Rize ye gidip aracı denemek için sabırsızlanıyorum..

Buradaki bütün yorumları severek okudum ve takip ederek bu araca karar verdim,şimdiden karar vermeden yorumları ile katkıda bulunan herkese teşekkür ederim...
Hayırlı olsun. Bende geçen ay aldım. 2006 modelini. Gerçekten harika bir araç. Ben 1 aydır çok memnunum. Sizde memnun kalırsınız inşallah..

Merhabalar benimde kafamda hem karavan cekicek hem araziye çıkabilecek bir araç bakmaktayim ve pantfinder yada vitara düşünüyorum. Atsiz53 hocam siz aracı alabildiniz mi görüşleriniz nasıldır gönlümde r51 var ama bütçeyi zorluyor özellikle şu dönem ve km per çok fazla ondan r50 olabilir diyorum oda yakıt olarak biraz korkutuyor.yakit durumu olarak ne durumdadır bu araçlar parçaların pahalimi bilge verir yorumlarınız alabilirsem sevinirim

2 yıldır r50 path kullanıyorum
Lpgde 60 kurus cıvar yakar bence normal.parçaları pahalı değil ve bulunuyor.Konfor ve kalıte olarak çok memnun kalırsınız.

Bulunuyor,zamanında az satılmamış aslında bu araçtan,3.5lar nadir sadece,makyajlılar biraz daha az birde.Makyajlı var bende yalıtım konforu biraz daha iyi.

ben 60 bin km kadar r50 kullandım, mekanik parçaları vardı 10 sene önce, ama orijinal buji kablosu distribütör kapağı filan bulunmuyordu ondan sordum.

Merhabalar, 2 ay evvel ben de bi R51 aldım ve gayet memnunum. Bu araçlar hakkında her türlü bilgiye her zaman ulaşabileceğiniz bir whatsapp ve facebook grubu var. Grup üyeleri oldukça tecrübeli ve samimi. Sırf böyle bir grubu var diye bu araç alınabilir. Ama olur da alacak olursanız zaten aradığınız her şeyin bu araçta olduğunu göreceksiniz.

20200926 114622

Aracın içi bir çok suv dan daha geniş çok rahat 7 yetişkin araca bine biliyorsunuz benim için en büyük özelliklerinden birisi araç arka koltuklar yattığı zaman çok düz bir zemin oluyor ve oraya decathlondan aldığım iki kişilik şişme yatağı koyabiliyorum yani kamp yaparken çok iş görüyor çok geniş bir araç tavana sepet de koydurdum bu sayede kamp esnasında eşyaları sepete koyabiliyorsun çok iş görüyor
Lastiklerini yeni degiştirdim bf Goodrich aldım 4 tanesine 3500 lira verdim ama aracın bütün görüntüsünü değiştirdi çok sık duruyor ha arazide ve karda deneme şansım şuan olmadı ama eminim ki iş görecektir
Yakıtla alakalı birşey daha eklemek istiyorum araç 4x4 geçtiği zaman çok fazla yakıyor 4 modu var
4x2, otomatik 4x4 ,sürekli 4x4 , bide ağır arazi şartları için aracın low 4x4 özelliği var
Bu aracı almadan önce baktığım araçlarda iç aksamdan çok ses geliyordu beni çok rahatsız etmişti bu aracın direksiyon simiti derisini birebir değiştiren bir yer buldum esenyurtta ayni orijinal gibi değiştirdin ve vites topuzuyla beraber 150 lira aldılar çok iyi bi ara resmini eklerim mutlaka alacak arkadaşların ihtiyacı olacaktır
Aklıma gelen diğer konuları arar arar eklerim iyi günler
Esenyurtta nerede değiştirdiğinizi öğrenme imkanım olur mu?

Merhaba ben bir yıldır 2008 model pathfinder kullanıyorum aracı alırken sitelerde çok bir bilgi veya açıklayıcı destekleyici konular bulamadım. Buradan kullanıcı arkadaşlar varsa bu aracları almak isteyen arkadaşlara bilgi vermek adına bildiğimiz konuları yazmayı öneriyorum bizler içince çok etkili olacaktır konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan bilgi paylaşımı rica ediyorum.
Benim aracın 2008 2.5 dizel 214 binde motoruyla ilgili bir sıkıntım yok motor aksamı navarayla neredeyse aynı o sebepten motorla alakalı parca bulmakta sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum bazı ufak parçalar ellerinde olmuyor onu da aliexpress den sipariş veriyorum geliyor
Yakıt olarak biraz fazla yakıyor gibi ama kasa ağırlığına göre o da normal tabi şuan benim aracın ortalama 75 kuruş gibi yakıyor
Esenyurt’daki yerin adresini nasıl alabilirim.? Ben de aynı şeyleri yaptırmak istiyorum da

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR