Paten / Roller Blade

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan parkinsonsniper Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,272
Ynt: Paten / Roller Blade

evrim81_' Alıntı:
bı sorum olcak kucuklugumden berı cok sevıyorum patenı ama klasık anne baskısı yuzunden hıc bınemedım ama hep hayallerımde kaldı.grubunuza alsanız benı ogrenebılırmıyım acaba :-\
Mrb gezenbilire şu anda katılıp bizden biri oldunuz bile,her etkinlikte yer alabilirsiniz bekleriz,sorunuza cevap veremedim cepten bağlanmıştım gerekli bilgi akışını mesaj ile bildirdim saygılar.

Etiketler

Roller ım var ama sadece basket sahasının içinde tur atıyorum düşeceğim zaman tellere tutunmak kolay diye ;)
Baya acemiyim yani..
Ayrıca günübirlik İzmit e buz pateni etkinliği düzenlenirse onu da denemek istiyorum, belki yanımıza roller ları da alırız..
Hııı... fikri gelen yok mu??

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba herkese...

Kış mevsimi ve yağmurların gelmesiyle birlikte benim gibi taze rollercılar da eve kapandı...artık anca buz pateni yapılır. yağmur olmasa bile soğuk + rüzgar + sürat (yaklaşık 25 - 30 km) benim kışın inline paten yapmak neredeyse imkansız oluyor.

Basket sahasında tur atma olayını ben de yaptım bir kaç kere...inanmazsınız ilk ve tek düşüşümü de orda yaşadım. Nasıl olsa tutunurum diye sert bir dönüş deneyince uçaraktan sırtımın üstüne yapıştım yere. Ciğerlerimi ağzımdan içeri sokmak biraz zor oldu :smiley:) bunun dışında acemi kız arkadaşım durmaya çalışırken gül tarlasına girdi, 3-4 kere ayakları yerden kesildi poposunun üstüne düştü, bir kere süpermen misali uçup yüzüstü yere yapıştı, diğer klasik düşüşlerinin sayısını bilmiyorum. Ama pateni 3. kez ayağına taktığında Bostancı'dan Kartal'a geldi :smiley: o yüzden kendisini burdan tebrik ediyorum. Ha bir de ben küçükken düşüp sağ bileğimi parçalamıştım . O da küçük bir ayrıntı...

Şimdi bu anıların üzerine...Evrim arkadaşım, tabii ki öğrenebilirsin :smiley:) gördüğün gibi korkacak hiç bişey yok... :smiley:) yeterki yanında biri olsun...tek başına düşmek tehlikeli olabiliyor.

Önümüzdeki baharda, yeni tekerlek ve rulmanlarla hep birlikte bir paten turu düzenleriz inşallah...herkese (tekerlekli-tekerleksiz) bol gezili günler dilerim :smiley:

Merhabalar... :smiley:
bir sorum olacak benim patenlerimin tekerleri artık yok, çünkü bi çok seneden sonra eridiler artık zawallılar.
acaba patenime tekerlek taktırabileceğim bir yer bilior musunuz, bütün outdoor mağazalarını omzumda patenle dolaşmamak için sorayım dedim, umarım bir bilen çıkar :smiley:
bu arada Anadolu yakasında tercihen bağdat caddesi olursa güzel olur ama olmasa da napalım, o kadar şımarık değilim :smiley:
şimdiden teşekkürler herkese.

Kadıköy'de Reks'in ordan aşağı inerken sağda Gargamel diye bi mağaza var. Orada tekerlekler ve rulmanlar var. Ama takma konusunda yardım ederler mi onu bilemiyorum. Bir de Intersport'larda oluyor malzemeler...fiyat istersen 1 hafta önce 8'li takım 90 TL'ydi en son Gargamel'de. Ama değişmiş olabilir tabii...rulman alacaksan o da bi 90 TL. Ohh...oldu mu 180 TL :smiley:)) (Ama daha ortalama olanları biraz daha uygun fiyatlı tabii) alma daha iyi valla...:p neyse şaka maka durum bu yani...benim de rulman almam lazım da o yüzden daha geçen cumartesi sordum. Hadi kolay gelsin bol şanslar iyi düşüşler :smiley:

Benim söylediğim oradaki en iyi modellerin fiyatları tabii...senin sadece tekerleklerin eskidiyse rulman almana gerek yok! eski rulmanlarını kullanmaya devam edebilirsin... :smiley:

Merhaba,Eşime paten alacağım.Ancak paten konusunda yeterli bilgiye sahip olmadığım için sizlerin görüşünü almak isterim.Linkteki patene bakarmısınız?Powerslide marka ancak ayrıntılı kodu verilmemiş.Eşimin ayağında rahat olacak bir paten istiyoruz.Yorumlarınızı bekliyorum.
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-siradisi-sporlar-paten-rollerblade-ayarlanabilir-paten-nakkastepe-garage-sale-28938066/detay/

HORT!

Kaç senelik konu bu biliyorum ama alternatifi olmadığı için tekrar bunu hortlatayım dedim...yaz gelmek üzereyken, bir paten turu düzenlesek mi? Şimdi konuşmaya başlayalım, anca toplanıp düzenleriz heralde... :smiley:

Bi de...Şişhane'nin oralarda bi yere buz pateni pisti açıldı. Orası için de bi organizasyon yapılabilir...mi acaba? Ne dersiniz?

Herkese sevgiler...

Selam bende kendime ilk defa paten aldım. :D
Bir hafta oluyor.
Bu gün bostancı - cadde bostan sahiline çıkıyım derken ilk tecrübende kask, dirsek ve dizlikler yokken çıkmayayım bari dedim. :eek:
tek çıkma çekingenliği de var tabi. ::smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri