Paten / Roller Blade

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan parkinsonsniper Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,256
Ynt: Paten / Roller Blade

ben, küçükken kırdığım kolumu saymazsak, pek düşerim, düştüm mü de usturuplu düşerim pek bişey olmaz (büyük konuşmak gibi olmasın tabii...) o yüzden bungee jumping yapmak biraz fazla riskli geliyo bana.

Açıkçası...itiraf edeyim...ya ilk sıçrayışta o ip boynuma dolanacak, ya da ilk düşüşte belim kopup öyle asılı kalacakmışım gibime geliyo :smiley:)) yani bana uzak olsun...siz atlayın, ben yerden fotoğrafınızı çekeyim :smiley: anlaşalım...takım oyunu! :p

aman rica ederim...bi linkin lafı mı olur :smiley: nico beni bungee'ye ikna etmeye çalışıyo kurtarın :D :p ben biraz kekimdir, kolay ikna olurum...

Etiketler

Nico duydun mu :smiley: bi kek daha bulduk bungee için.

şaka bi yana çok saol. hemen üye oldum :smiley:

ama umarım gezenbilir de de bir etkinlik yaparız. ::smiley:

parkinsonsniper' Alıntı:
ben, küçükken kırdığım kolumu saymazsak, pek düşerim, düştüm mü de usturuplu düşerim pek bişey olmaz (büyük konuşmak gibi olmasın tabii...) o yüzden bungee jumping yapmak biraz fazla riskli geliyo bana.

Açıkçası...itiraf edeyim...ya ilk sıçrayışta o ip boynuma dolanacak, ya da ilk düşüşte belim kopup öyle asılı kalacakmışım gibime geliyo :smiley:)) yani bana uzak olsun...siz atlayın, ben yerden fotoğrafınızı çekeyim :smiley: anlaşalım...takım oyunu! :p

aman rica ederim...bi linkin lafı mı olur :smiley: nico beni bungee'ye ikna etmeye çalışıyo kurtarın :D :p ben biraz kekimdir, kolay ikna olurum...

Duydum duydum :smiley: duymaz olurmuyum ::smiley: hemen listeye ilave ettim zaten

Belki o forumla burayı birleştirip ortak bi gezi düzenlenir işte...ben onların arasına sızdım bakalım :smiley:) :p bişeyler ayarlamaya çalışırım :smiley: tekrar rica ederim link için...cuma 21:00'da caddebostan'dan hareket var gelirseniz tam yeri de tarif ederim...

Bungee de heyecanlı olur aslında ya...belim kopsa bişey olmaz ki zaten. Kafam ipe dolanırsa da biraz boyun ağrısı yapar belki, geçer o da...yapılır aslında yani fena fikir değil! :p

Hatırlatman için teşekkürler, ama o gün için zor umarım başka zamana.

eğer iftara davetli olmasaydık gelecektik Nico ile sahile.

Ben patenlerimi zaten hep arabanın bagajında taşıyorum; aman birden bir grup görür hemen dalarım aralarına diye ;D

Beginner inline skater

Hayırlı iftarlar diyeyim o zaman...

Evet işte resimde de görüldüğü gibi (karenin solunda görülen) dikey çizgili mazgallar patencilerin korkulu rüyasıdır. İşte bu patenci de burada uzanmış 2.80, rüya görüyor!!! Uyandırmayalım... :smiley:)

umarım buz pateni içinde aynı duyguları paylaşırız,halen yoğun olarak buz pateni yapmaktayım istanbulda,inşallah hep beraber paylaşırız bu duyguyu.

6609 129396262648 624192648 2148183 8154507 s

Güzel bir noktaya parmak bastınız aslında...İstanbul'da Metrocity dışında buz pateni yapılacak büyük pist var mı? Takdir edersiniz ki, kış soğuğunda roller blade pek hoş olmaz :smiley:) bu konuya eğilsek belki daha fazla insan toplayabiliriz. Çünkü herkesin rollerblade'i yok ama buz patenini pistten veriyorlar :smiley:

Küçükken Galeria'da kayardım ama artık büyükleri almıyorlar sanırım.

:smiley: hey patencilerrrr toplanınnnnnnnnnnnnnnnn

Galleria'nın pisti altıgen gibi bişeydir bilirsiniz...ben o pisti dikey olarak geçtim sonuna kadar...ama kafamın üstünde :smiley:))) Galleria'yla ilgili son anım bu!

geçmiş olsun :smiley::smiley:

Bende Londra' da kayarken düştüm ve o sırada kameraya çekiliyordu :smiley:
izlemek isteyenler; youtube.com/watch?v=Brx38POnQtk

Images

izmitteki yeri duymuştum evet. Hele bir Bayram geçsin gidip bi denemek lazım.
Hatırlattığın için tşk ederiz :D

tavsiye ederim Roller blade ile yapabilen herkez buz patenini rahat yapar pist olimpik, büyüklükte.

parkinsonsniper' Alıntı:
Güzel bir noktaya parmak bastınız aslında...İstanbul'da Metrocity dışında buz pateni yapılacak büyük pist var mı? Takdir edersiniz ki, kış soğuğunda roller blade pek hoş olmaz :smiley:) bu konuya eğilsek belki daha fazla insan toplayabiliriz. Çünkü herkesin rollerblade'i yok ama buz patenini pistten veriyorlar :smiley:

evet pateni pisten veriyorlar,paten,ler 2 ye ayrılıyor artistik paten,hokey pateni,artistik patenle kaymak daha güvenli.tavsiye ederim yaklaşık maliyetide 10 tl civarı kaymak ,ve paten içinde,uzaktan görüldüğü gibi pahalı bir spor değil iyi eğlenceler giden arkadaşlara,Tavsiyem izmit,teki pist nedeni olimpik ölçülere sahip.NOT;Patenlerin alt olukları mutlaka açık olsun,yoksa düşersiniz. ;)

bı sorum olcak kucuklugumden berı cok sevıyorum patenı ama klasık anne baskısı yuzunden hıc bınemedım ama hep hayallerımde kaldı.grubunuza alsanız benı ogrenebılırmıyım acaba :-\

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR