pajero jant lastik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan almanyalı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,062

almanyalı

05325830016
Yer
İNEGÖL/BURSA
arkasdaşlar uzun araştırmalardan sonra 1985 model 5 kapı 2,6 pajero aldım ben aracıma 31 veya 33 silver stone mt hangisini daha rahat cevirir se onu almak isterim nedersiniz 31 mi ??? 33mü ??? ikinci sorum gerekli yükseltmeyi yaptıktan sonra silverstone lara 15 veya 16 jantmı takayım ??? bu jantları uyar ise kac ofsetli alayım ??? yardımlarınıza vede tecrübelerinize göre lastik vede jant alacagım teşekkürler :smiley:

Etiketler

Ynt: pajero jant lastik

sagolasın küçük aga siteden ankara beypazarlı tansu arkadaşımızın kenan çarpışantürk yapımı 15 inç ofsetli jantlarını aldım sagolsun kendisi bize hem güzel bi indirim yaptı hemde kolaylık gösterdi kendisine buradan teşekkür ederim 31 10,5 15 silverstone extereme m t lastik aldık jantlara taktık jantların ofseti biraz fazla geldi çamurluklardan 5 cm dışarı cıktı lastikler görüntü cok güzel ama büyük ihtimal arkalar artikilasyonda sürtecek şimdi bakacaz yükseltme işine arabayı bozmadan lastikleri kurtaracak kadar yükseltecegiz resimlerini cekip buraya pajero sayfasına atmayı düşünüyorum garaj sayfası cok karışık kalacak gibi ne dersiniz buraya bi başlık acsak olur heralde nedersiniz?

almanyalı' Alıntı:
sagolasın küçük aga siteden ankara beypazarlı tansu arkadaşımızın kenan çarpışantürk yapımı 15 inç ofsetli jantlarını aldım sagolsun kendisi bize hem güzel bi indirim yaptı hemde kolaylık gösterdi kendisine buradan teşekkür ederim 31 10,5 15 silverstone extereme m t lastik aldık jantlara taktık jantların ofseti biraz fazla geldi çamurluklardan 5 cm dışarı cıktı lastikler görüntü cok güzel ama büyük ihtimal arkalar artikilasyonda sürtecek şimdi bakacaz yükseltme işine arabayı bozmadan lastikleri kurtaracak kadar yükseltecegiz resimlerini cekip buraya pajero sayfasına atmayı düşünüyorum garaj sayfası cok karışık kalacak gibi ne dersiniz buraya bi başlık acsak olur heralde nedersiniz?
kupanın aaltındaki lastikleri çıkart tornada lastik yaptır 5 cm yetmesi lazım,dodik taktır lastiğin çıkıntısı kaybolur,en ideal lastik ve jant hayırlı olsun benim araçtaki biraz daha büyük ben çok kayalık yollarda dolaşıyorum her halde bende defransiyeli değiştireceğim

benim arabada 31 10.5 15 var dodikte mevcut araba kastığında tam tur çevirince sürtüyor 33 takarsan hem yorar hemde sürter sıkıntı yaşarsın diye düşünüyorum.

önlerde sıkıntı olursa torsiyonları sık sıkarsanda sol taraf sağ taraftan 1,5 cm yüksek olsun,arkalara 250 dodge küpesi taktır defransiyelede bak mahrutinin kafası şanzıman çıkışına düz gelecek şekilde olmasına dikkat et denk gelmezse sıfır makas koydur makasçı yapar

33'' düşünme bile benim araçda 33 / 12,5 / 16 takılı performans gitti yakıt artti arkayı makaslara kavisle yükseltim sürtme yok ama
önlerde tam dönüşlerde sürtme yapıyor. ön torsiyonlar sonuna kadar kalkık vaziyette...
31 / tak kurtul.. ;)

33 o arabaya büyük benim 31 leri takınca dahi araba arazide bi vites düşüyor yakıt artıyor...ayrıca torsiyonlar sonda...

31 10,5 15 taktım bekir usta inegölde önleri 2 cm kaldırtı torsiyonda arkalarıda makascı kavis vererek 5 cm yükseltti sürtme yok atikilasyonda ama bakallım arazide ne olacak üstünden cıkan lastikler 205 70 15
Pajerombakm2019

jantlarımızı ankaradan tansu arkadaşımızdan aldı inegöl offroad kulubü başkanı ekrem aydın arkadaşımız kendisine buradan teşekkür eder ayrıca bizi üzmeyerek elinden gelen ikramı yapan tansu arkadaşımızada buradan tekrar teşekkür ederim
Pajerombakm2024

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,545
Kayıtlı Üye Sayımız
172,204
Kaydolan Son Üyemiz
67ilker

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR