Overland Turkey // Keyfi Hizmete Mahsusdur...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrdnmz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 254
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 103,488
Emre bey
Selamlar, sevgiler...
Yeni aracınız hayırlı olsun....
Çok kısa zamanda maceralarınızı okudum.
Bende neredeyse 1,5 Yıldır kayıplardaydım,
Bu süre zarfında neredeyse kafamızı kaldırmadan soluksuz Ülkemiz için Önem arz eden 3 proje üzerinde çalışmalara girince forumdan ve sizlerden uzak kaldığımı Anlıyorum. Yılsonu itibari ile projedeki bayrağımızı finansçı arkadaşlarımıza bırakıp biz seyretmeye başlayacağız.
En kısa zamanda haberlesebilmek üzere...
Sevgiler, selamlar,

Burak

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Etiketler
Aracımız satılmıştır. Bir süre mola veriyoruz.

Ecd2fc543451cdafc839c1dbc301bd13

En son 2016 da yazmışım.

Hala Defender a biniyoruz. Bu sefer Defender 130. 2.4 TDI. Sıfırdan komple kendimiz planladık ve yaptık.

o arada bir tv kanalından 13 bölümlük teklif geldi şu an yayımlanıyor :smiley:

Kamplar hız kesmeden devam ediyor.

Sizler nasılsınız.

60BF0E42 075C 4C01 B86A 95C7B2B5565F

Emre hocam selamlar,
Çok ama çok uzun zaman olmuş haberleşemeyeli.
Bu süreç zarfında VX100 ile ayrılık yaşadık. İş durumlarından ötürü bineğe döndük ve şimdi.......yakın zamanda yapılı bir def90 ile tekrar yavaş yavaş ısınma turlarına başlayacağım.
Bu arada profilde sizin Kocaeli yazdığını okuyorum, son bir yıldır bende bekar olarak iş icabı Kocaeli deyim. Aile Ankara da devam.
SelamLar,
Burak

Suat ın aracı siz mi aldınız yoksa?

Kocaeli Gölcük teyim ve mutlaka görüşelim. Ara bir hayli açılmış yazışmayla kapanmaz bu ara mutlaka görüşmek lazım.

selamlar sevgiler.

Suat ın 90 bende.
Bugün satışını aldım. Keyfe keder yapılacak birkaç işi ve muayenesi var. Bir kaç haftaya bitecek bende Kocaeli ne getireceğim.
Araç gelmeden önce mutlaka uğrayacağım.
Selamlar.

Bu arada fark ettim de ayıp ediyorum, halen profilde vx100 duruyor, ilk bilgisayar başına geçince bu resmî değiştireyim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR