Overland Turkey // Keyfi Hizmete Mahsusdur...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrdnmz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 254
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 103,529

Etiketler

Ynt: Overland Turkey // Keyfi Hizmete Mahsusdur...

Hımm ben çorumcu olduğum için webasto teknolojisine pek aşina değilim :smiley: teşekkürler

Çorum çok iyi bir "teknoloji" fakat eksikleri de çok.

Webasto ya da muadilleri pahalı ancak daha çok kullanışlı...

Çorum u denedik sıra webasto da...

Bugün de böyle geçti...

b8a27404b06818956ee4b4a50613aa8a.jpg

Benim hergünüm sanayide senin hergünün çayırda çimende şenleniyor arkadaş olmazki böyle bende mi tdi ya geçşem napsam :smiley:

voyvoda4' Alıntı:
Benim hergünüm sanayide senin hergünün çayırda çimende şenleniyor arkadaş olmazki böyle bende mi tdi ya geçşem napsam :smiley:
Alkım hocam valla ne dicem bilemedim... en kötü buraya tayin ayarlamak geldi aklıma...

Ama bugünde böyle geçti haber vereyim dedim...

d2853207f1be57f06dbe6d4552753365.jpg

Bizim kurumda tayin o kadar kolay ayarlanabiliyor olsaydı çoktan yanındaydım zaten emin ol ama heyhat ki torpil olmadan zor bu işler, gezin tabi iyidir iyi fotolardan yeşilliği akdenizi gördükçe bizimde içimiz açılıyor :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,423
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri