Outlander?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umito Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,328

umito

Yeni Üye
forumda outlander ile ilgili hiç yorum bulamadım.
beğendiğim bir araç ve almayı düşünüyorum. kullananların katkılarını bekler şimdiden teşekkür ederim.
selamlar

Etiketler
Ynt: outlander

merhaba 2009 model kullanıyorum .ben şahzıma memnunum.çok yere girib cıkıyorum.insanlar agzı açık seyrediyorlar.internetle pek aram yokdur yeni alışıyorum.daha sonra fotorafları paylaşıcam sizinle.

Ynt: Outlander?

Arkadaşlar bu araçla ilgili deneyimi olan sadece bir kişimi ? Bende almak istiyorum fakat pek kullanan yok sanırım bilgi edinemiyoruz..

Arkadaşlar bende bu aracı merak ediyorum ama hiç bilgi sahibi olamadım. Bu aracın ses izalosyonu ve süspansiyonu nasıdır ?

2009 VE ÜZERİ KASASI BENİMDE ÇOK HOŞUMA GİDİYOR.ÖZELLİKLEDE BEYAZ RENGİ.ANCAK DAHA ÖNCEKİ KASASI BİRAZ ŞEHİR JİPİ GİBİ DURMASI SANIRIM BU SİTEDE PEK YERİNİ ALAMADI.

2006 model outlander 2.0 mt turbo kullanıyorum iki yıldır.
202 hp,turbo motoru, sürekli dört çekeri ile yok böyle bir keyif dedirtecek
bir aractır outlander.
tek üzüldüğüm tarafı mt turbo yenisi üretilmiyor,bende bu aracımı ömrü billah
satmam herhalde.zaten daha 60 binde.
diğer outlanderi hiç kullanmadım bilmiyorum,ama mitsu bağımlılık
yapan bir markadır,bilinçli kullanıcılar alır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri