Outlander Lastik Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Adophrenic Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,273

Adophrenic

Yeni Üye
Oncelikle herkese Merhaba,
Aylardir Gezenbilir ailesini takip edip bir yandan da 4x4 araç araştırıyordum. Suzuki Jimny ve Grand Vitara arastirirken Galerici arkadaşımın aracı olması ile dun Outlander almış bulunmaktayim.Pazartesi ekspertizde sorun çıkmazsa satışı alacağım.2004 model 2.0 136 hp versiyonu.Ben bu araçla kar kış gezmek istoyorum.Agir arazi girme niyetim yok,zaten araç buna musait değil.Yazin motosikletimle geziyorum.Bu yaz eşimle 11 bin km yol yaptik motosikletle :smiley: Kışın da karın tadını çıkarmak için aldım bu araci :smiley:.Şimdiye kadar hep spor arabalara bindim.En son BMW e46 coupe yi verip bunu aldim.Outlander in su anki lastikleri Kumho yazlastigi.Ben guvenlik ve surus keyfi acisindan lastik degistirmeyi dusunuyorum. Şimdiye kadar tum arabalarimda Nokian yaz ve kış lastiği kullandım ve çok memnun kaldim.Yine nokian sordum lastikcime.Hepsiburada sitesinde lastik 320 TL( indirimde) benim lastikçide 375 TL ,indirimi anlatinca da bizimki 350 TL ye indi.Lastik ebatları 215x60x16. Gerek fiyat performans gerekse konfor+guvenlik tum tavsiyelere açığım.Mecbur kalırsam Nokian i alacağım paraya kıyıp.Hepinize şimdiden teşekkür ederim.
Ac119f7fb66c6a9b2b323b3699f561c8

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Dostum outlander mt turbo harici kullanmadım. 202 hp yer uçağı.
Diğerleri hakkında hic bilgim yok. Zaten 9 ay gibi bir süre bindim. Müthiş keyifli bir araç. Ama dediğim gibi mt turbo çok farklı olduğu söyleniyor. Lastik konusunda nokian kış lastiği olarak tartışılmaz bir üstünlüğü olan bir marka. Ama her markanın baz modelleri olduğunu hatırlatmak isterim. Lastik karşılaştırma testleri daha açıklayıcı olacaktır.
Alsam nokian alırım. Ama aracı alırken kışlıklar la aldım. Lassa var eh idare ediyor. Abs çabuk devreye giriyor.
Lastikciden iyi bir pazarlıkla almak daha iyi olabilir.
Sorun halinde muhattap var karşın da.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim Nokian aldım 215 60/16 ithalatçı firmada dahi kalmadığından 215 65 16 suv modeli aldım 400 TL den 380 indi pazarlıkla , bakalım bir iki güne gelir lastik.

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR