Otostop İle Türkiye Turu İçin Yol Arkadaşı Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Minimalizm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,071

Minimalizm

Hadigez.com
Yer
İstanbul
Web
hadigez.com
Başlıkta da belirttiğim gibi Türkiye turu için arkadaş arıyorum 1 kişi

ben maceracı, doğa tutkunu, farklı insanlar tanımak, kültürleri yerinde görmeyi seven biriyim macerayı ve seyahati seviyorum bunun yanı sıra İstanbul bölgesi Futbol hakemliği yapıyorum. Kapitalist düzene bir nebze karşı çıkabilmek için otostop ile Türkiye turu yapacağım yanıma yol arkadaşı olabilecek, sorun çıkarmayacak kafa dengi 1 kişi arıyorum.

İlgilenenler özel mesaj yolu ile iletişime geçebilir arkadaşlar. Tur başlangıç tarihini Mayıs sonu ya da Haziran başı gibi düşünüyorum benimle birlikte kafa dağıtmaya, bilinmezliklere, açlığa, susuzluğa, uykusuzluğa, egolarını yenmeye, insanların, tozun ve pisliğin içine karışmayı düşünenler varsa beklerim.

İstanbul çıkışlıdır tur bilginiz olsun.

Diğer detaylar özelden konuşulacaktır.

Etiketler

Ynt: Otostop İle Türkiye Turu İçin Yol Arkadaşı Arıyorum

planın nedir?nereden baslıcaksın yolculuğa.?nezaman başlıyacaksın?ortalama kaç gun sürecek? bilgi verebilir misin?

esenr' Alıntı:
planın nedir?nereden baslıcaksın yolculuğa.?nezaman başlıyacaksın?ortalama kaç gun sürecek? bilgi verebilir misin?
Merhaba,

Planım; Bilinmezliklere gitmek, insanların içine karışmak, biraz korku, heyecan biraz da tozun pisliğin içinde aç, susuz ve uykusuz kalmak istiyorum; egolarımı yenmek, kendimi tanımak ve Anadolu insanlarının içerisinde para ile satın alınamayacak mutlulukları yerinde görerek içimde yaşamak istiyorum,

Tur; İstanbul'da ikamet ettiğim için Şile üzerinden Karadeniz itibari ile start vermeyi düşünüyorum olası bir arkadaş katılımı doğrultusunda ortak bir noktada buluşulabilir kanısındayım,

Zaman; Şuan malzeme tedarik sürecindeyim min haftaya, max 25 Mayısta çıkarım yollara,

Süre; Zaman kısıtlamam yok belki Haziran 15 belki Ağustos 30'a kadar sürer,

İlginiz için teşekkür ederim düşünceleriniz doğrultusunda konuşabiliriz ayrıntılı bu konuyu.

herhangı bır rota yoksa aklınızda ben fethiye turu yapmayı düşünüyorum ve perşembe gecesi yola çıkacağım.otobus ve fethıye ılceler arası servıslerle seyahatımı surdurecegım . ölüdeniz oradan deniz ulasımıyla kelebekler vadisi ardından katrancı koyuna gıtmeyı dusunuyorum. kamp alanlarına çadır atmayı dusunmuyorum ama kendıme gore bır alan bulamazsam kamp alanlarında kalabılırım. sonrasında saklıkent gezımı tamamlayıp 10 gun sonrasında gezıyı bıtırmeyı planlıyorum. eger ıstersenız sonrasında eslıkedebılırsınız

esenr' Alıntı:
herhangı bır rota yoksa aklınızda ben fethiye turu yapmayı düşünüyorum ve perşembe gecesi yola çıkacağım.otobus ve fethıye ılceler arası servıslerle seyahatımı surdurecegım . ölüdeniz oradan deniz ulasımıyla kelebekler vadisi ardından katrancı koyuna gıtmeyı dusunuyorum. kamp alanlarına çadır atmayı dusunmuyorum ama kendıme gore bır alan bulamazsam kamp alanlarında kalabılırım. sonrasında saklıkent gezımı tamamlayıp 10 gun sonrasında gezıyı bıtırmeyı planlıyorum. eger ıstersenız sonrasında eslıkedebılırsınız

Şuan için rotam ve zamanım bahsetmiş olduğunuz etkinliğe ne yazık ki denk gelemiyor. Sonrasında eşlik edebilirsiniz de ki kastınız nedir Fethiye turundan sonra başka bir etkinliğiniz var ise ve rotama uygun olursa memnuniyetle eşlik edebilirim zira "Kamp Arkadaşı Arıyorum" başlıklı konunuz da; kamp konusunda bilgili, ekipmanı sağlam, kendine güvenen, geceleri dalga sesinden, yaprak hışırtısından korkmayacak arkadaşlar arıyorum... demişsiniz.

kamp arkadası arıyordum buldum . onla cıkacaz yola . fethıye dısında sımdılık bı planımız yok eger butaraflara gelırsenız haberlesırz ıstersenız bıze katılabılırsınız.

esenr' Alıntı:
kamp arkadası arıyordum buldum . onla cıkacaz yola . fethıye dısında sımdılık bı planımız yok eger butaraflara gelırsenız haberlesırz ıstersenız bıze katılabılırsınız.
Arkadaş bulmanıza sevindim keyifli bir etkinlik diliyorum size. O tarihlerde bir ihtimal oralarda olursam bir çayınızı içmeye gelirim :smiley:

Ben bir bisiklet siparişi vermiştim ve ürün Tayvan'dan geldiği için daha yeni Türkiye'ye giriş yapmış ve pazartesi günü gümrük işlemlerinin başlayıp perşembe (6 haziran) gününe bayilere dağıtımı olacakmış muhtemelen cuma günü bisikletimi alırım. Bisikleti almadan da yola çıkmayacaktım zaten. 8-9 haziran'a sarktı programım ve 8 günlük bir zaman kazandım bu zaman aralığında müsait olan olursa 9 haziran çıkmayı planlıyorum yola.

merhabalar bende ölü deniz tarafında kamp planlıyorum size katılabilirmiyim?

haydarselcuk' Alıntı:
merhabalar bende ölü deniz tarafında kamp planlıyorum size katılabilirmiyim?
Elbette katılabilirsiniz fakat hangi tarihte orada olacağımı kestiremem ki derseniz ki katılayım size buyurun yol arkadaşı olabilirsiniz.

Ben katılmak isterim, plan umrumda değil, yoldaşın mantalitesi önemli yola ne için çıktığı önemli. İsterse İstanbul turu olsun önemli olan anlaşabilmek. Otostop olayı çok iyi bir fikir, ama uzun seyahatlerde tek başına çekileceğini sanmıyorum olsaydı çoktan çıkardım yola. 2 kişi hatta en zevklisi 3 kişi çıkmak, 4 kişi olursa tadından da yenmez ama sayı artınca olayın cılkı çıkıyor.

Katılırım, gönüllüyüm, ancak şu sıralar Taksim'e destek için Tüm türkiye ayakta, bu zaman diliminde olmaz. Şu zor günler atlatıldıktan sonra katılabilirim her türlü geziye.

Gionni' Alıntı:
Ben katılmak isterim, plan umrumda değil, yoldaşın mantalitesi önemli yola ne için çıktığı önemli. İsterse İstanbul turu olsun önemli olan anlaşabilmek. Otostop olayı çok iyi bir fikir, ama uzun seyahatlerde tek başına çekileceğini sanmıyorum olsaydı çoktan çıkardım yola. 2 kişi hatta en zevklisi 3 kişi çıkmak, 4 kişi olursa tadından da yenmez ama sayı artınca olayın cılkı çıkıyor.

Katılırım, gönüllüyüm, ancak şu sıralar Taksim'e destek için Tüm türkiye ayakta, bu zaman diliminde olmaz. Şu zor günler atlatıldıktan sonra katılabilirim her türlü geziye.
Merhaba,

Rezerve yaptığım biskleti 5 haziranda alacağımdan dolayı 9 Haziran'da çıkıyorum ayrıca #geziparki nedeni ile de bu boşluğu değerlendiriyorum 2 gündür Taksim'deydim uykusuz ve yorgunum kahvaltı edip birazdan tekrar gideceğim o bölgeye. Eğer düşünceleriniz de ciddiyseniz özelden iletişime geçin detayları konuşalım ve gidelim.

25 gün süren otostop ile Doğu Anadolu, Doğu Karadeniz ve Gürcistan (Batum) gezi anılarımı ve fotoğraflarıma;

http://www.facebook.com/fatihyollarda
http://www.fatihyollarda.wordpress.com

adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR