Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan softdevel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 533
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 105,916
Ynt: Otobanda Duster İle Hız Yapmanın Riskleri

JUNİOR' Alıntı:
sallama dediğiniz şeyler duster sayfasında ama
yani subaru sayfasında değil dolayısı ile neden burada cevap veriyorsunuz ve subaruyu savunuyorsunuz
burda dusterciler subaru hakkında yazı yazmıyorlar ki
kendi araçları ile ilgili yazışıyorlar ister sallama ister gerçek olsun
zaten dusterle ilgili her sayfada mutlaka başka markalardan gelen sataşmalar oluyor bu bariz çekmezlik olayı sindirememe olayı vsaire.sanki kötülerseniz millet duster almayacak :D :D :D :D :D :D :D :D
beğenen alacak yine ;)

doğru çekemiyoruz :smiley:
sindiremiyoruz :smiley:

Etiketler

mossin nagant' Alıntı:
doğru çekemiyoruz :smiley:
sindiremiyoruz :smiley:
:D
farkında değilsiniz ama öyle işte :D
ancak hiç anlamıyorum bu durumu çünkü subaru subarudur yani :D
anlayan anlar ;)

kesinlikle....
normal lastiklerle 80 cm kardan giden dastırdır :smiley:
120-130 la giderken fabrika verilerinin aksine 4x4 olarak giden de dastırdır,
tüm alt yapısı nissan olduğu idda edilen ve buna rağmen nissandan daha iyi olandadastırdır :smiley:
bu sürer de sürer.....

hocam bak burda kaç kişi ile bu tarzda diyolağa girdiniz? onlarca, diğer başlıklarda da bir sürü var böyle diyaloglar.

insanların rahatsızlığı çekememezlik falan değil :smiley:
uydurmasyon, sallamasyon, atmasyon :smiley:

bide unutmadan traktörün bile geçemediği yererden gidiyordu dimi du dastır :D

heyt be foruma aksiyon geldi yine :D :D :D :D
40 sayfa gider bu muhabbet artık.dön dolaş aynı konular

Subaru Subarudur zaten gerisi arabadır kardeş merak etme.

Subaru hiçbir yerde başka markanın adı referans olarak gösterilip satılmaz. Ama Türkiye de ambleminin altında Renault un adı iliştirilen de Dacia dır Amerika da Renault Duster diye satılan da Dacia dır.
Burada yere göğe sığmayan Dacia budur.

Dacia nız sizin olsun ama ona buna çamur atmayın ona istinaden buradayız zaten.
Ayrıca biz gelmesek bile siz sallamasaydınız diğer markalar hakkında Google da Subaru yazınca bu sayfa görünmezdi.

Neyse şimdi de biri çıkar niye Subaru yazıyorsunuz Google a diye çıkışır :smiley:

mossin nagant' Alıntı:
kesinlikle....
tüm alt yapısı nissan olduğu idda edilen ve buna rağmen nissandan daha iyi olandadastırdır :smiley:
bu sürer de sürer.....

hocam bak burda kaç kişi ile bu tarzda diyolağa girdiniz? onlarca, diğer başlıklarda da bir sürü var böyle diyaloglar.

bide unutmadan traktörün bile geçemediği yererden gidiyordu dimi du dastır :D

farkında değilsiniz ama öyle işte
ancak hiç anlamıyorum bu durumu çünkü subaru subarudur yani
anlayan anlar

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
benim dediğim yukarıda var ama siz ne demek istediğimi bile anlamamışsınız o kadar programlanmışsınıız ki
kötülemeye yazdığım şeyin sizin açınızdan iyi bişey olduğunu anlamamışsınız
ben üstteki yazımda subaruyu övüyorum yani o iyi bir arabadır diyorum
siz ne diyorsunuz
bunu.........

kesinlikle....
bu sürer de sürer.....

bu yazdığınız şeyler mantıksız ve saçma cahil adamların lafları
bunları referans alırsanız sizin akıl sağlığınızdan şüphe ederim
benim de dusterim var ama böyle demiyorum

Arman kardeş, bir ara selimsarper vardı; sonra birileri çıktı, onlar gitti şimdi de subarucular meydana döküldü....

Yav muhteremler, siz bu subaru fabrikasının ortağı mısınız? Biz Duster/dacianın ortağı değiliz. Buradaki her arkadaş (neredeyse) der ki : "Arabayı/Duster'ı dilediğiniz gibi kötüleyin. Sadece, insanlara alın terlerini verip aldıkları arabadan dolayı hakaret etmeyin, alaycı olmayın..."

Bu kadar. Anlaşılmayacak bişey var mı?

Anlaşıldı mı okkaya kardeş... ::smiley:

Diğer şeyler (şu 80 cm vs.) burada söz konusu bile edilmez.

olguncandan zaten hep söylüyoruz ama nafile takılmışlar o boş laflara yazılara
onları da kim yazmış bilmem ama latife yapmış herhal bunlar da ciddi zannedip bulaşıyorlar :D :D :D :D :D :D

eşşeğin sesini duydunmu abdest bozulur misali.
bu hikayeyi bilen bilir.
bu konuda aynı ona döndü.. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

ben bu konuyu çok seviyorum. gerçekten merak ederim günlerce araştırdığım şeyler de oldu bu topicten çıkan. benim de anlamadığım yazılanı okuyunca sadece belli bir kültürü almış kişilerin birbirlerini anlayacağı şekilde yazılması.

mesela

bilmemneyi anlayan anlar...

şunu bunu bilen bilir.

bilmiyoruz arkadaş ve anlamıyoruz da...

o yüzden buradayız... ;D

mrdnmz' Alıntı:
ben bu konuyu çok seviyorum. gerçekten merak ederim günlerce araştırdığım şeyler de oldu bu topicten çıkan. benim de anlamadığım yazılanı okuyunca sadece belli bir kültürü almış kişilerin birbirlerini anlayacağı şekilde yazılması.

mesela

bilmemneyi anlayan anlar...

şunu bunu bilen bilir.

emre bey bu taş bana gelmiş galiba hikayeyi anlatayımda anlayan anlasın;
hoca camide vaaz verir: adam çölde eşeğini kaybeder,eşeğindede su vardır.abdest almaya niyetlenir ve teyemmüm abdesti alır.tam namaza duracakken eşeğin sesini duyar.hoca eşeğin sesini duydunmu abdest bozulur derken;camiye yeni giren bir kişi bunu duyar(eşeğin sesini duydunmu abdest bozulur).adam içinden bu nasıl hoca yahu eşeğin sesiyle abdestmi bozulur der...

bizim anlatmak istediğimizde bu olay gibi google de subaru diye arattıp bu sayfalardaki yorumlar çıkınca arkadaş hemen üye olup duster şöyledi subaru böyledir diye başlamış.daha önce sayfalarca yazılmış konular hatta kapatılmış başlıklar var. işin özünü bilmeden sadece 1- 2 kelime için birbirimizi kırmayalım..hepinize bolca saygı ve sevgiler....

Subarucular yanlış anlamasın ama birşey soracam, Subaru'nun çekiş sistemininin özel oluşu nedeni ile askıda kalmayacağı söyleniyor, izlediğim videolarda askıda kalıp ilerleyemeyen birçok Subaru gördüm bunun sebebi nedir?

Örnek Birkaç video:
http://www.youtube.com/watch?v=wpYRu_zDc8o
http://www.youtube.com/watch?v=m-dwbGSXpVw
http://www.youtube.com/watch?v=B_aWY0wxJoI
http://www.youtube.com/watch?v=iySQ0YpkobU

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.