Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan softdevel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 533
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 105,830
Ynt: Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri

110 bin TL verip forester alıp duster la kıyaslamazdım : )

Şunu söyleyeyim, 4x4 sistemi çok iyi dusterın, öyle yerlere girdim ki arabadakiler "abi burada kalırsak traktör bile kurtaramaz" diyorlardı ama hiç kalmadım. Kullandıkça daha çok seviyorum duster ı. Duster a eli değmemiş adamlar kitapçık ekleyip mantık tartışması yapmasın ; )

edit:imla

Etiketler

SERKANEFE' Alıntı:
İşim olmaz,

Ben derim ki buyrun gelin kamp yapalım :D ne tartışıcaz elin arabası için. Duster 'ın gitmediği yerde en fazla kazma kürek ele alır yardım eder itelerseniz o olur, saygılar efendim..

Serkan bey sizi kastetmemiştim, bu ne dediğiniz için bilgimi paylaştım :smiley:

4x4-90bg' Alıntı:
110 bin TL verip forester alıp duster la kıyaslamazdım : )

Şunu söyleyeyim, 4x4 sistemi çok iyi dusterın, öyle yerlere girdim ki arabadakiler "abi burada kalırsak traktör bile kurtaramaz" diyorlardı ama hiç kalmadım. Kullandıkça daha çok seviyorum duster ı. Duster a eli değmemiş adamlar kitapçık ekleyip mantık tartışması yapmasın ; )

edit:imla
[/quote

Arkadaşım aracları karşılaştırmıyoruz.
Bizim araçlarımız hakkında yalan ve yanlış bilgi verildiği için itiraz ettik en başında.
Ama konu dallandı budaklandı yalanlar katlandı. Okuyanlarda gördü zaten.
Kitapçık dediğiniz şeyde nissan all mode çekiş kontrol sisteminin anlatımıdır.

Ama arkadaş ben kullanıyorum fabrika özellikleri beni alakadar etmez benim bildiğim kadar bilemez gibi bir haraket içerisinde.
saygı duyuyoruz :D

Ayrıca dusterada elim değdi. dün dacia bayisine incelemeye gittim. :smiley:

Demek ki bazı araçlarda doğa üstü güçler oluyor, özellikleri belli olduğu halde, kendini aşıp en olmazları başarabiliyor, tabi ki bu durumda bilim teknik, hesap kitaba gerek kalmıyor anlatılmaz yaşanır hesabı.
Nedense aklıma 80 cm kar geldi gene. ;D ;D ;D

konu hız olunca ;D ;D ;D ;D

otobanı bulamadık duster ımızda yok ama hıza gelince elden gelen nevarsa buyrun saygılar...

buda video

http://www.youtube.com/watch?v=rQLV0E31jMU&list=UUZfJuj2x3JIlDPOza5Ft6_w&index=1

IMG 0921

murat067' Alıntı:

otobanı bulamadık duster ımızda yok ama hıza gelince elden gelen nevarsa buyrun saygılar...

buda video

http://www.youtube.com/watch?v=rQLV0E31jMU&list=UUZfJuj2x3JIlDPOza5Ft6_w&index=1
Hayatla alacak verecek kalmamış heralde ??? ??? :-X :-X :-X

kendi düşene ağlanmaz, başkasının canını yakmasın bize yeter

murat067' Alıntı:

buda video

Hocam ekranın amma alengirliymiş ya :smiley: her tarafında ışıklar yanıyo :D
bi hız videosuda ben koyayım diyecem ama moraliniz bozulur diye korkuyom :D
Maşallah nazar değmesin.

maşaallah la kuvvetel illabillah yaradan ne yazarsa o olur allah hepimizi nazardan korusun 4x4 kullanıcıları marka model ne olursa olsun nazar hep üzerimizde oluyo bizim video nacizane öyle abartılacak bişe değil sadece uzun zamandır takip ettiğim bir başlıktı birkaç sayfa önce kar buz muabbeti olmuştu dün kalp krizi geçiren bir tanıdığımızı kayseride hastahaneye bıraktıktan sonra eve dönerken rahat duramadık işte..... bende önceki muhabbete ilaveten hani şöyle böyle demeyimde olan videoyu paylaşayım dedim... ;D :D
sadece muhabbet olsun saygılar...

murat067' Alıntı:
maşaallah la kuvvetel illabillah yaradan ne yazarsa o olur allah hepimizi nazardan korusun 4x4 kullanıcıları marka model ne olursa olsun nazar hep üzerimizde oluyo bizim video nacizane öyle abartılacak bişe değil sadece uzun zamandır takip ettiğim bir başlıktı birkaç sayfa önce kar buz muabbeti olmuştu dün kalp krizi geçiren bir tanıdığımızı kayseride hastahaneye bıraktıktan sonra eve dönerken rahat duramadık işte..... bende önceki muhabbete ilaveten hani şöyle böyle demeyimde olan videoyu paylaşayım dedim... ;D :D
sadece muhabbet olsun saygılar...
Yapma ustadım yapma ne gerek var. Dun her gun gittiğim yoldan giderken kopek atladı onume yerler ıslak hafif buzlanmaya baslamıs gibi aksam saati, hızlı olsam ya o köpek gitti ya ben ;) ;)

Yaradan bize akıl fikir vermiş. Sen kullanmazda hersey yaradandan dersen, seni bağışlamaz ona göre. ::smiley: ::smiley: ::smiley:

:'( :'( :'( :'( :'(

neyse boşverin videoyu fotoyu duster şahane ;)

hız yapmanın riskleri duster yada dustersiz herzaman var olan bir konu araç ne olursa olsun hız felakettir...

kimse beni kötü örnek almasın ben sadece muhabbette farklı bir yol izledim aklımdan geçenleri değil yaptıklarımı yazdım :p

herkese saygılaarrr.... :-*

Olamadık ki bi tommi makinen veya colin macrea virajlara ucarak girelim...
adamların yerden çok havada uçarken ki fotoları var :D

;D ;D ;D ;D

Dolmuş şöförüyle rahip cennete gitmişler.Cennetin kapısında melek rahibe "Dünyadaki hayatın boyunca neler yaptın." demiş.Rahip"Ben hayatımı insanlara adadım,onları sevdim ve yardım ettim.Hiçbir zararım dokunmadı"diye cevaplamış.Melek rahibe cennetin gümüş anahtarını vermiş.Melek aynı soruyu dolmuş şöförüne sormuş.Şöför"Ben hayatım boyunca küfür de ettim,her türlü pis işe de bulaştım.Bir de ben çok sert araba kullanırım,kuralları fazla kafaya takmam""demiş.Melek şöföre cennetin altın anahtarını vermiş.Buna çok bozulan rahip"Ben hayatımı insanlara adadığım halde niye ona altın bana gümüş anahtar veriyorsun."demiş.Bunun üzerine melek"Çünkü sen ayin yapıyorken millet uyuyordu,ancak o dolmuş kullanırken herkes dua ediyordu."demiş.

murat067' Alıntı:

buda video .....

Videoyu izledim.

Tedbirli sürüş. Yakışıklı ceset doğurmaz. Nasıl mı?

Gece vakti... (karşıdan gelen olsa belli olur)
Muhtemelen her kıvrımı ve çukuru bilinen yol....
Ve de orta çizgiyi takip... Gidiş geliş yollarda yüksek hızda karşıdan gelen olmayınca yapılacak en doğru şey.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri